פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

צבעים במטבח: רגבה מזמינה אתם להכניס קצת צבע לחיים

לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר במטבח, אבל יותר אנשים מבינים שלהכניס צבע למטבח זה עושה את ההבדל בן מטבח יפה למטבח מדהים עם המון סטייל ואמירה אישית. קבלו את טרנד הצבעים מבית מטבחי רגבה

מאת: תוכן שיווקי

06/10/2016
רוב אנחנו הזמן מנסים להיות פרקטיים בעיצוב המטבח אך במקביל אנו רוצים להיות מיוחדים, אופנתיים ושכל אחד שיכנס יגיד לנו וו'או. צבע זה בהחלט הפתרון המושלם. הוא נותן עניין, סטייל, הוא מקשט את האזור והוא מייצר הרבה שמחה בחלל. כיום המגמה של שילוב צבעים בחלל חזקה מתמיד.
 
אדריכלות: יוליה סטרוסלסקי,  צילום: אביב קורט 
 

אדריכלות: יוליה סטרוסלסקי,  צילום: אביב קורט 
 
"הלקוח הישראלי הרבה יותר נועז מכפי שנוטים לחשוב" מסכמת טוראל את התפתחות המגמה שהכניסה אל הבית כתמי צבע עזים. "רבים מהאדריכלים העובדים אתנו מעודכנים בטרנדים ומעיזים בבחירות צבע וחומרים ככלי לביטוי עצמי. הלקוחות לא רואים בכך התחייבות לשנים ארוכות כיוון שכיום אפשר לשנות את הריהוט או המראה של הבית כולו באמצעים פשוטים ותקציב צנוע וזורמים עם הבחירות".
 
עיצוב פנים: מירית גוטמני, צילום: גלית דויטש
 
עיצוב פנים: הגית אלון, צילום: גלית דויטש 
  
צבעים במטבח זה שמחה: 

הלבן ששלט לאורך שנים במטבח הישראלי מפנה את מקומו לשלל גוני אפור בחזיתות, בקירות, בחיפויים ובמשטחים. במקביל המגמה שתופסת תאוצה היא שילוב של כתמי צבע דומיננטיים, שבאים בניגוד לגוון המתון של הקירות והחזיתות. על פי רגבה הגוונים הבולטים השנה בתחומי העיצוב הם ירוק וכתום קוראל עם נגיעה מעושנת, ובשנים שעברו בלטו הצהוב והטורקיז. צבעים אלו בשילוב של הלבן והאפור מכניסים הרבה עניין, סטייל ואמירה אישית שהופכת את המטבח לייחודי ומעניין. האפור הוא צבע בסיס מצוין שמשתלב היטב עם שלל חומרים כמו עץ, שיש ואבן ומתאים למטבח במגוון סגנונות ובעיקר לסגנון האורבני – תעשייתי שהפך פופולרי בתקופה האחרונה. האפור והלבן הם צבעים נהדרים שבקלות ניתן לשלב איתם צבעים עזים ובולטים שמקפיצים את העיצוב ונותנים עניין ושמחה בחלל. 
 
עיצוב פנים: אורלי פלדמן, צילום: דניאל שכטר
 
עיצוב פנים: אורלי פלדמן, צילום: דניאל שכטר
 
עיצוב פנים: דלית ונגורבסקי, צילום: אלעד גונן