פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

מעצבים את חווית המטבח מחדש : שחור הוא הלבן החדש

הימים בהם היו הצבע הלבן שלט בעיצוב המטבח חלפו ממזמן. מאז נוספו גווני צבע ועץ שונים וכעת הגיעה הבשורה בנגטיב מושלם – מטבח שחור זה הדבר הבא בתחום ארונות המטבח. זה לא משנה אם המטבח שלכם מודרני או שמרני, אם הוא פתוח או סגור, הצבע השחור ייתן לו ייחודיות ושיק מדהים

מאת: תוכן שיווקי

02/05/2018
צילום באדיבות:חברת סימנס

 

כיום כבר כולם יודעים שיש יותר מאפשרות אחת לבחירת צבע המטבח החדש שלכם. אמנם הנטייה  הרווחת היא בחירה במוכר והרגוע -הצבע הלבן, אך ללא ספק הוא כבר מזמן לא האופציה היחידה בעיצוב המטבח. עיצוב בשחור כבר איננו מילה מפחידה בעיצוב הבית. בין אם זה בחדרים, בסלון או במטבח. השחור יכול להשתלב בריהוט, בקיר אחד בסלון או בארונות המטבח. הוא משתלב נהדר עם חומרים כמו עץ או נירוסטה  או פריטים בצבעים אחרים ותמיד ייתן טוויסט עיצובי מעניין ,דומיננטי ודרמטי, שיהיה קשה להתעלם ממנו.

 

  

עוצמות של ניגודים

 

הבחירה הקלה והבטוחה היא עיצוב מטבח בצבע אחיד או חומר אחד. האופציה המעניינת והמיוחדת יותר היא עיצוב עם שילובים. שילובים של חומרים, שילובים של צבעים, יצירת מראה עם ניגודים. ניגודי צבעים כמו שחור ולבן יוצרים שילוב דומיננטי והרמוני כאחד. השילוב של שני הצבעים הללו תמיד יאפשר להוסיף פריטים וחומרים נוספים ועדיין לשמור על חזות אלגנטית. הבחירה בעיצוב מטבח שחור הוא שילוב בין תעוזה לביטחון, אשר נשאר עדכני ומעניין לאורך שנים במטבח.  

 

עיצוב הרמוני במטבח  

הבחירה במטבח שחור תמיד תקרין אלגנטיות ויופי. הצבע השחור יכול להיות מבריק או מט אבל תמיד ייתן מראה דרמטי, מיוחד ומהפנט. ניתן לשלב במטבח השחור משטחי עבודה במגוון רחב של חומרים: שיש, עץ או גרניט מסוג לימנם. ניתן לשלב גם פרזול בצבע שחור אשר ישתלב מצויין בעיצוב הכולל. עיצוב המטבח בצבע שחור נותן מענה לכל מי שמחפש שילוב הרמוני ומעניין בעיצוב המטבח החדש בביתו.     

 

אפייה והצלייה מושלמים יותר עם מיקרוגל אינטגרלי. תנור סימנס קומפקטי בעל מיקרוגל אינטגרלי גם חוסך מקום וגם מאוד פרקטי. ברגע שמתרגלים לשימוש בדגם משולב, כבר לא מבינים כיצד היה ניתן להסתדר בלעדיו. תפריט התוכניות הנרחב מאפשר בחירת פונקציות כגון הפשרה או בישול מראש. ניתן גם לשלב את המיקרוגל האינטגרלי עם סוגי חימום שונים. פעולה זו יכולה לחסוך עד 50% מזמן הבישול. בין אם בשילוב או בשימוש נפרד, תנור קומפקטי עם מיקרוגל מפיק ביצועים מעולים בכל מטבח ומקל על החיים.

 

תוצאות אפייה מושלמות עם אוויר חם 4D. ישנה גמישות מלאה בבחירת הרשת לבישול. הטכנולוגיה החדשנית של מנוע המאוורר מספקת פיזור חום אידיאלי בכל החלל הפנימי של התנור. המנות יוצאות בדיוק כפי שרוצים, בין אם מהרשת העליונה, התחתונה או האמצעית ולכן אין צורך להתלבט באיזה מפלס להניח תבנית אפייה.  

 

 ניקוי עצמי אוטומטי activeClean®‎. למטבח המושלם

עכשיו ניתן ליהנות עוד יותר בסוף הכנת הארוחות. הודות ל-activeClean®‎ אין צורך לדאוג לניקוי התנור. לחיצה על כפתור והתנור מנקה את עצמו. בתהליך המכונה פירוליזציה, התנור מתחמם לטמפרטורה גבוהה מאוד שהופכת את שאריות המזון לאפר. לאחר מכן רק מנגבים את החלק הפנימי של התנור. זו הדרך היעילה והנוחה ביותר לנקות את כל החלק הפנימי של התנור כולל הרשתות והמסילות החסינות בחום גבוה במיוחד. activeClean®‎ מאפשר זאת.

 

 

 שימוש במוצרים בנויים עם קו אחיד יוצרים שילוב הרמוני במטבח 

 

תנור משולב מיקרוגל יפנה לכם המון מקום אחסון במטבח.

התנורים המובנים של Siemens מהווים מקור הנאה במטבח, העיצוב היוקרתי שלהם הופך אותם תענוג לעיניים וההתקנה היא בנפרד ממשטח הבישול, כך שהם יכולים להתאים לתוך נישה מתחת למשטח העבודה או בארון בלי בעיה.

 

 

תנור אחד, פונקציות רבות - עכשיו עוד יותר קל לבשל מנות מושלמות, עם הפונקציה pulseSteam של סימנס והמיקרוגל האינטגרלי. הפונקציה pulseSteam פועלת על-ידי הוספה סדורה של אדים לסוג החימום שבו משתמשים. הלחות מתאדה משטח הפנים, המזון הופך לפריך מבחוץ ונשאר טעים ועסיסי מבפנים. עם המיקרוגל האינטגרלי של סימנס קל לבשל, להפשיר ולחמם מזון במהירות. 

 

גם אתם רוצים ךהנות ממגוון מוצרי סימנס? כנסו לאתר