פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מפסיקים להתפשר: שיפוץ חלקי ב- 250 אלף שקלים

אחרי שנים של פשרות החליטו הדיירים שהגיע הזמן לטפל בבית, ובעיקר בחלל הציבורי, והקדישו 250 אלף שקלים עבור המשימה. התוצאה לפניכם

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

27/01/2015
צילום: מוניקה מוסקוביץ

הדיירים: זוג פלוס 2 בני נוער
המקום: כפר סבא
שטח השיפוץ: 60 מ"ר (חלל ציבורי בלבד)
התקציב: 250 אלף שקלים
עיצוב פנים: תמי אקהאוס


יש בעיות בחיים שאין להן פתרון, אבל בכל הנוגע לעיצוב הבית אין כזה דבר - תמיד יש אופציה להפוך, לשדרג ולעצב מחדש חלל שעד כה לא היה משביע רצון. הדירה שלפניכם ממוקמת בקומות החמישית והשישית בבניין בן 15 שנה, שזה השיפוץ הראשון שנערך בו. המטרה היתה לעדכן את מראה הדירה בהתאם להעדפות בני הבית מבלי להכנע למונוטוניות ולסכמות השולטות כיום של גווני אפור-בז'-לבן בתקציב של 250,000 שקלים.


כך, הוחלט לטפל בעיקר בחלל הציבורי, שהסידור המקורי בו היה בעיניי הדיירים מעין "פשרה" ולא באמת התאים לאורח החיים של הבית שמתנהל סביב המטבח. הסלון עבר לאורך השנים כמה תהפוכות, ותמיד היתה בו לבני הבית תחושה של בעיה לא פתורה. 
 

צבעים וטפטים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
עבודות גבס: לכל העסקים ובעלי המקצוע


ובכן, הבעיה נפתרה על ידי הארכת קיר הטלוויזה ועיבויו, כדי שאפשר יהיה לקרב את אותה למרכז החלל לצפיה יותר נוחה. השידה שלצד הטלוויזיה שוקעה גבס כדי ליצור אשליה של חלל גדול יותר באמצעות שטח רצפה גדול יותר שלא תפוס על ידי שידות וארונות.הסלון החדש
 


נמצא מקום לטלוויזיה


מבואת הבית החדשה והסלון. כולל מקומות אחסוןבצבעים נעימים וחמים


פינת האוכל שעמדה בפינת הבית סתם תפסה מקום. נעשה בה שימוש בערך פעמיים בשנה, מכיוון שרוב האורחים מתיישבים במרפסת הענקית והמקורה שבה שולחן גדול ומזמין. לא היה מקום לרהיטי כניסה ולספריה, שמאוד חסרו לדיירי הבית אשר אוהבים לקרוא ועוסקים המון בפעילות ספורט שמחייבת אחסון ייעודי עבור אביזרים, תיקים ונעליים. לכן, אחת ההחלטות החשובות הייתה למעשה לוותר על פינת האוכל ולהכניס במקומה אי גדול עם ישיבה לשישה אנשים, שישמש כמרכז הבית. במקרה של אירוח חורפי נקבע שניתן יהיה להשתמש בשולחן הגדול שעומד בחוץ ובהארכות שונות עבורו, במקום להסכים עם פינת אוכל מיותמת שמשמשת כמצבור לערימות בלגאן. 

 


"פינת האוכל" החדשה


שהיא למעשה אי המטבח


בעניין המטבח נגלתה מחלוקת קטנה בין בני הבית: האם יהיה מודרני או כפרי יותר? הפשרה נמצאה בדמות מטבח עם חזיתות חלקות, שנתונות בתוך מסגרות וחלוקות מתוך הז'אנר הכפרי והכל בצבעוניות לא שגרתית. מכיוון שהבית כולל 4 כיווני אוויר ונטול תריסים למעט זה החשמלי הגדול שבסלון, השמש חודרת מהחלונות לאורך כל היום ולכן במטבח, בו השמש חזקה מאוד דווקא בשעות הבוקר, נבחר וילון סאן סטריפ ואילו לשאר החלונות בבית נבחרו וילונות חצי אטומים.המטבח החדש
 


כולל וילון סאן סטריפ


מבואת הכניסה קיבלה טיפול מיוחד: גם כאן נעשה משחק עם הגבס, כאשר אחד הקירות הועמק כדי לשקע רהיט עם עומק לא מבוטל, באשליה של שידה צרה הרבה יותר. הרהיט בעומק 50 סנטימטרים, אבל רק 25 מהם בולטים כך שמי שפותח אותה מופתע מהעומק של המגירות שמיועדות לתיקים, נעליים, דואר ומפתחות. בבית נעשה שימוש ברהיטים ישנים שלא נזרקו, כמו שידת הנעליים בכניסה והספסל שכולל מקום איחסון ששופצו ונצבעו מחדש. מבואת המדרגות


בנוסף, במסגרת השיפוץ הוחלפו הדלתות בכל הבית וכולו נצבע. הודבקה רצפת פורצלן חדשה בגודל 50/100, נפתח חלון ענק במטבח במקום חלון הכיס הקטן שהיה בו, שירותי האורחים שופצו, הנמכת הגבס הקודמת פורקה וההנמכות למיזוג שולבו במבנה החדש של המטבח והוצנעו עד כמה שניתן, כל הנגרות בחלל פורקה שונתה, תוכננה ועוצבה מחדש, תוכננה תאורה חדשה ונרכשו רהיטים חדשים. הבית לפני השיפוץתוכניות הבית לפני


תוכניות הבית אחרי


רשימת ספקים חלקית:

נגרות: הנגריה של גיא הלפרין

ריצוף וכלים סניטריים: עמודי שלמה

וילונות: וילונות הנרי

תאורה: תומס תאורה

שטיח: בית השטיחים והפרקט גבעת השלושה

תמונות: נומי מלול אוהד

אביזרי נוי: קדם, כפר מלל

שולחן סלון: קסטיאל AS IS


עוד בתים משופצים:

מותק, הילדים התבגרו: שיפוץ דירת גן בהרצליה
מיס סינגפור: דירה מוזנחת בחיפה עוברת שיקום

שקט תמורת שקט: שיפוץ מיני פנטהאוז בגבעתיים
כעבור חודש וחצי: דירה ששופצה בזמן מוגבל
החיים מתחילים בגיל שישים: שיפוץ בית ברעננה


 • 59.
  לא יאאמן שזה עלה 250 אלף שקל
  נונה | (07/06/2016)    
  אמנם שינוי משמעותי, שדרוג שחלקו יפה או פרקטי אבל 250 אלף שקל? הגזמה רבתי
 • 58.
  איפה הם אוכלים?
  מושי | (02/21/2016)    
  אני מעריץ את העבודות של תמי והבית מאוד מיוחד, אבל מה עושים הדיירים אם בא להם סעודה בשרית דשינה בשישי בערב מתישבים על כסאות בר גבוהים כמו בקופיקס???
 • 57.
  לצערי גם אני מאלה שחושבים שיקר. אני מודעת לזה שהמחירים מטורפים אבל לא יאומן לאיזה סכומים זה מצטבר. הרי לא הוחלפו חלונות או מיקום דרסטי של המטבח. כן נוסף חדרון שירותים. הכי אהבתי את התמונות והספסל והם היו כבר לפני. לדעתי הסיבה שיש פה כזו ביקורת על הסכום היא שהתוצאה מאוד פשוטה ולא נראית איכותית ברמה יוצאת דופן. נניח הספה שעלתה 14000 נראית כמו כל חברה שלה שעולה 4000. יחד עם זאת התוצאה יפה וחביבה. עצוב לשמוע כזו ביקורת אך זה נראה כמו שיפוץ 100000. באמת מצטערת.
 • 56.
  מאיפה הספסל הכתום המקסים בכניסה ?(ללא טקסט)
  nm | (11/29/2015)    
 • 55.
  מקסים בעיני
  מהבתים היחידים שאהבתי במגזין הזה | (05/08/2015)    
  בדכ הבתים מעוצבים מדי, קרים, מינימליסטים וחסרי אישיות. בבית הזה גרים כנראה אנשים עם אישיות, כנראה מצרך די נדיר בימינו
 • 54.
  Its so ugly mostly the art on the walls...(ללא טקסט)
  davida | (04/13/2015)    
 • 53.
  המומה מנגזרת הגבוהה של שכר המעצבת!
  ממעמד ביניים ומרוויחה 18K | (03/02/2015)    
  אני מניחה שחלקם של "רשימת הספקים" היא 150,000 שקלים בהגזמה. המעצבת דרשה (וקיבלה) בעבור עבודה שארכה בפועל אולי 30 ימי עבודה - 100,000ש''ח!!!! וחושבים אתם שמעצבת לא יכולה לעבוד על 2-3 פרויקטים במקביל?! אין גבול. דרור.
 • 52.
  לדעתי
  ענת | (02/15/2015)    
  הבית מקסים ופרקטי, המטרה היא לא למצוא חן בעיניי מישהו מהקוראים האנינים אלא שהדיירים יאהבו. תבינו שלא כל מה שמתאים לזוג צעיר / רווק בית עם ילדים קטנים, יתאים לזוג עם מתבגרים. זה הטעם שלהם וזה הבית שלהם. העיסוק המוגזם בכסף והארסיות (אפילו ערסיות) בתגובות של חלק מהכותבים - מקוממות וגועליות. האתר לא אמור לקלוע לטעם של אדם כזה או אחר אלא לתת השראה ורעיונות. אנא הקפידו על תגובות ענייניות ובוגרות
 • 51.
  אחת המשמימות ששמתם פה
  למה? | (02/13/2015)    
  צבעים לא קשורים וצורמים, קשקושים על הקירות, סתם דירה בלי עיצוב ובלי טעם.
 • 50.
  250,000 ש"ח נראים כמו סכום גדול, סכום מספיק גדול למעשה לעבור מדירה אחת לדירה אחרת, גדולה יותר או חדשה יותר או ממוקמת באזור יוקרתי יותר. נדמה שלהישאר באותה דירה כשכל מה שמקבלים זה look יותר יפה זה קצת בזבוז כסף. אבל זו פיקציה. אם רוצים לעבור דירה, משקיעים סדר גודל של 100,000 ש"ח רק במעבר עצמו - עו"ד ומתווך למכירת הדירה הקיימת, לקניית הדירה החדשה, מובילים, שכר-דירה לתקופת ביניים, תשלום מס שבח, רכישה, רכוש ועוד כל מיני. וזה עוד לפני שיפוץ כלשהו של הדירה ה"חדשה", אלא אם כן היא באמת חדשה מקבלן. כלומר, באותו תקציב המשפחה הזו יכלה למכור את הדירה הזו ולקנות דירה אחרת שעולה בערך 150,000 ש"ח יותר - אבל אז כמובן היא לא הייתה מאובזרת בנגרות איכותית כזו - שיכולה לבדה לעלות קרוב ל-100,000 ש"ח. הרי רק המטבח יכול לעלות 50,000 ש"ח, ודאי כשכוללים בזה גם מדיח חדש שמשתלב בארונות (בניגוד למדיח הקודם) ותנור כיפי ברוחב 90 במקום ה-60 הסטנדרטי. אז לגיטימי לגמרי להחליט שבמקום להתחיל לחפש קונים לדירה הישנה, ולחפש דירה חדשה לקנייה, נשארים באותו מקום אבל מחדשים אותו לגמרי. העיצוב החדש יפה בעיני הרבה יותר מהישן - סילוק המטבח המיושן, מפלצת המיזוג, והכפילות של פינת האוכל יוצרים חלל נעים מאוד. גם הוספת שירותי אורחים עשויה להיות משמעותית - תלוי כמה מארחים, ואם לא היה בקומה הזו חדר שירותים אחר (לא ברור מהתמונות ומהכתבה) הרי שברור שהוספתו היא יתרון גדול לדרי הבית. ודאי יש אנשים שחושבים שמדובר בהשקעה גדולה מדי אם מקבלים תמורתה "רק" חלל מעוצב נוח ויפה. זה לגיטימי, למרות שלא מצדיק התלהמות והשתלחות כאילו יש פה איזה שוד או טירוף. אבל לגיטימי גם להחליט שהדירה מתאימה לדיירים חוץ מעיצוב המרחב הציבורי, ולעשות שינוי כזה שיכול לעשות למשפחה טוב על הנשמה לשנים רבות.
 • 49.
  חלק מכם התייחס לעלות חלק אהב ואלה שלא אהבו התבטאו בצורה גסה שלדעתי פגעה גם בדיירי הבית ולגבי המעצב,ברגע שהסכים לפירסום,אני מניח שבודאי לקח בחשבון שיהיו גם תגובות שליליות.אז כדאי לחשוב רגע ולנסות להבין מהי המטרה בפירסום הכתבות ולמה אנו כקוראים מצפים מקריאתם ולא רק לשם סקרנות מציצנית ויכולת להעביר ביקורת אנונימית (לעיתים פוגעניות ארסיות) מבלי להחשף. לעניינינו:בניין ודיור. 1.עניין המגזין למכור הרבה מגזינים ופירסומים של בעלי מקצוע ועסקים בתחום(אנימניח שיש עוד סיבות). 2.רצון המעצב לפרסם ולחשוף את עבודתו על כל המשתמע מכך. לכן,הייתי מצפה לכתבות שיחשפו את הקוראים והמתעניינים,ויכילו בתוכן יותר חידושים ואלמנטים מיוחדים מחומרים חדשים שישכילו את הקורא ולא "אותה הגברת" עם שינויים של צבע הספה הפינתית שרואים בזמן האחרון כמעט בכל בית,רצפות מעוטרות גם על הקירות בשינוי הרכבים וצבעים שונים ולא נשכח את "השיגעון"לוינטאג' שכולל כורסאות משנות השישים מרופדות בבדים פירחוניים וכל מיני שידות רדיו אנמיות ובחלקן מכוערות (לדעתי) למרות שלעיתים הן עברו טיפול במברשת צבע ולא פעם בצהוב זוהר וכמובן שאפשר להוסיף עוד ועוד בנושא. כל זאת בתקוה שהמגזין יתייחס ברצינות לנושא ובאמת משהו ישתנה בעקבות מה שטרחתי וכתבתי.
 • 48.
  זה לא נאמר בכתבה, וזה בכלל לא מעניין.
 • 47.
  לאחר כמה עבודות לקנות את חברת החשמל. ובאמת. ניכר כי המעצבת שלשלה לכיסה סכום מאד מאד נכבד. יגידו: "כל עוד יש מי שמשלם..." אבל נו, בחייך?!
 • 46.
  מיושנים, לא מעוצבים מספיק, בכלל לא מתאים למגזין, נותנים מקום לאישיות של בעלי הבית ולטעמם, גם לאורך החיים הפלא ופלא, מה זה המנורות הללו? רחמנה לצלן, לא העיפו את כל מה שבני הבית אוהבים והביאו חדש במקום? אין מטבח לבן לבן? שמשתלב כה טוב עם פרקט עץ פראי בכל הבית, קיר מוקה עם כריות תכלת על הספה, נגיעות של צבע ומשטח עץ לאי (אופס, זה דווקא יש)...זו בדיוק הכוונה, תודה למגיבים. באשר לשאלות: השידות והארוניות נתפרו בנגרות אישית ומותאמת ובוצעו אצל הנגר התותח גיא הלפרין. המטבח בגדלים הבאים: צלע ארונות גבוהים 305, משטחי שיש עם ארונות מתחת באורך כולל של 510. סה"כ רוחב המטבח במקום הכי רחב 466. והאי בגודל 110/170.
 • 45.
  מקסים !
  סיון | (02/11/2015)    
  נמאס כבר מהמראה הלבן והמשעמם ניצול טוב של השטח בסגנון נעים לעין ! נראה בית כייפי. הריצוף אגב משגע!
 • 44.
  המשך
  המשך | (02/11/2015)    
  שטיח ולא מתחת לשולחן בסלון. רעיון מוצלח, אפשר לשבת עליו ולצפות בטלויזיה, והתמונות כל כך מיוחדות ויוצאות דופן. שאפו.
 • 43.
  דירה מקסימה
  tsaa | (02/11/2015)    
  משדרת חום ביתי, צבעים שעושים פרפרים צבעוניים בבטן, העיצוב מיוחד ולא כמו בדירות ישראליות רבות - לבן, לבן, לבן. מאד אוהבת את העיצוב.
 • 42.
  מקסים ומרנין
  Argot | (02/11/2015)    
  ברצוני לדעת מה גודלו של המטבח ומה גודל האי?
 • 41.
  ארוניות
  קרן | (02/11/2015)    
  שלום, עיצוב מקסים וחם, כל הכבוד! אשמח לדעת מאיפה ארונית הכניסה (תכלת) והארונית שצמודה לטלויזיה. תודה!
 • 40.
  תסלחו לי
  שי לי | (02/11/2015)    
  מה כל כך מעוצב פה? סתם בית. חבל על הכסף.
 • 39.
  מה זה?
  איילת | (02/11/2015)    
  זה נראה בית נחמד אבל ממש לא "מעוצב" ולא שווה פרסום בעיתון. אין התאמת צבעים, אין סגנון, סתם אוסף של חפצים בסיסיים.
 • 38.
  בלי קשר לכסף
  ענת | (02/11/2015)    
  זה ממש לא נראה כאילו הייתה יד של מעצב. ממש סתמי, מעניין כמה שילמו על הכתבה.
 • 37.
  לגמרי פרובינציאלי ומיושן
  ולא במובן הטוב | (02/11/2015)    
  הקיר המעוגל עם הוילון והספסל הכתום המנורה התלויה פשוט מכוער וחבל כי יכולה להיות פינה יפה איזה חוסר טעם מינימלי
 • 36.
  שיפוץ נכון
  נינה | (02/11/2015)    
  יש בבית הזה סטיילינג סופי ביד חופשית... נראה שאת התמונות תלו לבד והם לא תורמות לסגנון בבית. השיפוץ עצמו נראה נכון מאוד וגם המטבח והאי מאוד נכונים. יש לי בעיה עם הצבעים והפריטים הקטנים כמו גופי תאורה והוילון הלא קשור בסלון שסתם מפוזרים. מה שכן נראה שלבעלי הבית עש טעם מסויים בתמונות, ואולי עבודה עצמית? שזה אמירה אישית שכבר לא רואים בבתים משופצים. תעבדו עוד טיפה על הפיניש שיהיה הרמוני יותר. תתחדשו.
 • 35.
  עיצוב חמוד, אישי, רק התקציב ???(ללא טקסט)
  יונית | (02/11/2015)    
 • 34.
  המטבח ממש מוצלח וגם עבודות גבס עם רהוט הוילונות לא משהו , התמונות והספסל כנראה שביקשו להשאיר , אבל אפשר היה להחליף למודרני יותר. בגדול יפה מאוד ...
 • 33.
  אני לא מאמין! 250 אלף על זה?
  קורא | (02/10/2015)    
  על להפוך בית רגיל ל... בית רגיל? מישהו שם נפל על הראש? מחיר של חצי בית בפריפריה בשביל תוצאה כזו זה על גבול של 'פשע עיצובי'.
 • 32.
  דירה יפהפיה
  זיוה | (02/10/2015)    
  תכנון מוקפד ופרקטי, רחוק מכל טרנד, יפה, חמים, מזמין, נעים. מה עוד אפשר לבקש מבית? שאפו למעצבת.
 • 31.
  בית מקסים
  ארנבי נבי | (02/10/2015)    
  צבעים עליזים ועם זאת לא מעיקים, פשוט יפה!
 • 30.
  אוהבת מאד. האם כל הבית שופץ או רק החלל הציבורי.
 • 29.
  וואווווו
  עמית | (02/10/2015)    
  סוף סוף בית ייחודי, חם, מקסים!!! יפהפהפ שאפו שאפו למעצבת. תענוג לעיניים
 • 28.
  בניין ודיור אתם מתדרדרים(ללא טקסט)
  מה נסגר עם הדירה המשעממת והסתמית הזאת | (02/10/2015)    
 • 27.
  כותרת מטעה והטפלות מטופשת לכסף...
  תמי אקהאוס | (02/10/2015)    
  המחיר של השיפוץ מגלם בתוכו את כל העבודות שנעשו בבית, הריסה, בניה, חשמל ואינסטלציה, ריצוף וחיפויי, עבודה בחומר של חלל לא קטן , נגרות תפורה מנגריה, קניית רהיטים, החלפת דלתות בכל הבית לדלתות צבע, צביעת כל הבית, מכשירי חשמל,רהיטים, וילונות, חפצים. וכולל מע"מ... מי שמתפלא על הסכום אינו מבין דבר וחצי דבר בשיפוצים בתקציבים נאים ולא לחוצים. כנראה שזה אותם אנשים שבאמת מאמינים לפרסומים על שיפוצים של בית שלם ב 200K. הספה מארנה רהיטים בדרום ת"א, עלתה 14K ש"ח. והכיסאות בר שהם מופלאים בנוחותם מפיקאפ, 700 ש"ח לכיסא. תודה למפרגנים :-)!
 • 26.
  שיפוץ כללי
  יעל | (02/10/2015)    
  שיפוץ יפיפה בטוב טעם !!!! התמונות על הקיר מדהימות ומשתלבות באופן מושלם . כל הכבוד !
 • 25.
  דירה בכפר סבא
  ליר | (02/10/2015)    
  תכנון יפה וחכם.פחות התחברתי לבחירת החומרים, הצבעים ובייחוד לאביזרי הנוי שממש לא מצאו חן בעיני. מי שאומר ש250000 ש"ח זה סכום מוגזם- פשוט לא יודע על מה הוא מדבר!!! החליפו מיזוג, רצפה, אינסטלציה, אלומיניום, מטבח, רהיטים... ושכחתם שפרט לחומרים צריך גם לשלם על העבודה??? סכום סביר בהחלט לשיפוץ כזה.
 • 24.
  מה יש כאן שראוי להופיע בירחון עיצוב?(ללא טקסט)
  250K? מוגזם | (02/10/2015)    
 • 23.
  שאלה לתמי
  סופי | (02/10/2015)    
  הבית מהמם אשמח לדעת מהיכן כסאות הבר במטבח תודה תהנו !!
 • 22.
  ולהשכיב על זה 250,000 שוחים? זה מדור מדע בדיוני פה? או ״בזבז כפי יכולתך ליצירת כיעור מושלם״???? חבר׳ה, יש גבול לכל תעלול, כולה דירה מעאפנה באיזה בניין מעאפן, ועוד לא שיפצו את כולה??? מילא הייתה זו איזו וילה. וכמאמר שלמה ארצי: כסף הלך לאיבוד, דרך מרפסת....
 • 21.
  250K???
  אדריכלית | (02/10/2015)    
  לא טעיתם? מה כאן מצדיק את הפרסום ו/או הכסף? נגמרו החומרים לפרסום? הכי סתמי!
 • 20.
  דירה זקנה(ללא טקסט)
  זה הכל | (02/10/2015)    
 • 19.
  תכנון מקצועי ועיצוב מקסים
  מיכל א. | (02/10/2015)    
  פשוט מקסים! יפה, שמח, עדין ומזמין. שאפו למעצבת! אהבתי את הצבעוניות בדיוק במידה הנכונה בכל החלל, ואת את התכנון החכם של המטבח. יופי!
 • 18.
  250000 נראה המון,לתוצאה כזאת....(ללא טקסט)
  דורי | (02/10/2015)    
 • 17.
  חמוד אבל 250000₪ זה גזל מבעל הבית(ללא טקסט)
  ron | (02/10/2015)    
 • 16.
  פשוט מקסים. כל הכבוד למעצבת
  מיכל אליעד | (02/10/2015)    
  תכנון חכם, עדין יפהפה. שילוב מופלא של צבעוניות בדיוק במינון הנכון. תכנון מצוין של מטבח.
 • 15.
  קצת מוגזם ב-250000 ש"ח היה אפשר לעשות הרבה יותר(ללא טקסט)
  נוגה | (02/10/2015)    
 • 14.
  על מה הלך 250,000שח???
  אני | (02/10/2015)    
  ואני דווקא אוהבת את תמי ואת העיצובים שלה,אבל פירסום הבית הזה עושה עמה עוול.
 • 13.
  ולהשכיב על זה 250,000 שוחים? זה מדור מדע בדיוני פה? או ״בזבז כפי יכולתך ליצירת כיעור מושלם״???? חבר׳ה, יש גבול לכל תעלול, כולה דירה מעאפנה באיזה בניין מעאפן, ועוד לא שיפצו את כולה??? מילא הייתה זו איזו וילה. וכמאמר שלמה ארצי: כסף הלך לאיבוד, דרך מרפסת....
 • 12.
  ספה בסלון
  מתעניינת | (02/10/2015)    
  מאיפה נרכשה הספה בסלון?
 • 11.
  אהבתי !!!!
  אני | (02/10/2015)    
  דירה חמודה מאוד, אהבתי !!!!
 • 10.
  6 המעצבת !את כראה שקועה מדי בתוך טרנדים עכשווים . למה זקן כי המטבח לא לבן משעמם וסטנדרטי??? צריך לחשוב על אחר על השונה ...הצליח להם !!
 • 9.
  סכום נכבד ביותר
  נעמה | (02/10/2015)    
  ושיפוץ אלמנטרי - בסכום שכזה יש אפשרות ליותר
 • 8.
  נעים, חם, מזמין והצבעוניות מרנינה(ללא טקסט)
  רוית | (02/10/2015)    
 • 7.
  לא מוצלח. בכלל(ללא טקסט)
  שירי | (02/10/2015)    
 • 6.
  מאוד זקן, הרגשה של שנות ה-90(ללא טקסט)
  מעצבת | (02/10/2015)    
 • 5.
  זאת רק אני או ש...
  שני | (02/10/2015)    
  זה נראה אותו הדבר, לא...? בכל אופן מה נסגר עם אוליביה מהממרחים...
 • 4.
  חביב .סטנדרתי ונעים למגורים(ללא טקסט)
  מנחם | (02/10/2015)    
 • 3.
  איזה יופי!
  אורלי ערן | (02/10/2015)    
  חם, צבעוני,מתוכנן היטב ומעורר חשק לבוא לבקר....עבודה יפה!
 • 2.
  איזה יופי!
  אורלי ערן | (02/10/2015)    
  חם, צבעוני,מתוכנן היטב ומעורר חשק לבוא לבקר....עבודה יפה!
 • 1.
  מדהים, מטבח ממש יפה(ללא טקסט)
  אורי | (02/10/2015)