פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מלבישים את הבית: תערוכת הטקסטיל הבינלאומית שמכתיבה מגמות

התערוכה השנתית בפרנקפורט Heimtextil היא יריית הפתיחה של עולם הטקסטיל לבית. התערוכה היא חוויה המשלבת את כל החושים, אליה מגיעים מיטב מעצבים מכל העולם בכדי לגבש את המגמות החדשות לשנת 2017. כל מי שעוסק בתחום כבר שם, ואתם?

מאת: תוכן שיווקי

08/11/2016
צילום: יח"צ
התערוכה הבינלאומית הגדולה והמובילה בתחום הטקסטיל לבית מתקיימת מידי שנה בחודש ינואר בפרנקפורט ומהווה את יריית הפתיחה לשנת העסקים החדשה. התעשייה הבינלאומית מתכנסת במשך 4 ימים להתרשם מחומרים חדשניים ומגוון פתרונות לא שגרתיים לשימוש בטקסטיל לעיצוב הבית, בתי מלון, מסעדות ומוסדות. זה המקום בו ניתן להתעדכן לפני כולם במגמות 2017/18 ולהתרשם מתצוגות מרהיבות של בדים, חומרים, צבעים וסגנון החיים המעודכן הבא.
 
המבקרים בתערוכה נחשפים לחוויה שעובדת על כל החושים. תצוגה מושקעת של חומרים לא שגרתיים, עיצובים מגוונים ויוצאי דופן, ושילוב רענן של צבעים.
 
תערוכת Heimtextil 2017
 
עור, קטיפה, צבעוני ופסטלי בתערוכת Heimtextil 2017
 
מכתיבי מגמות: 

לקראת התערוכה התכנסו מעצבים בעלי שם ומומחים מצרפת, בריטניה, יפן, הולנד, גרמניה וארה"ב על מנת לגבש את המגמות המובילות בטקסטיל, אופנה, אומנות וארכיטקטורה. מפגש הבינלאומי עם שפע יצירתיות ומגוון עשיר של היבטים תרבותיים. המגמות הגלובליות שהתגבשו יוצגו בתערוכת Heimtextil  ויגובשו בספר הטרנדים Heimtextil Trendbook. התוצאה, נוף מרגש להפליא של עיצוב המחר.
 
בדים מרקמים וצבעים בתערוכת Heimtextil 2017 
 
עולם של צבעים בתערוכת Heimtextil 2017 
 
נוכחות חובה לעוסקים בתחום:

למעלה מ2,700 מציגים מרחבי העולם מגיעים לHeimtextil  להציג מגוון עשיר ומקורי של טקסטיל לבית ולעיצוב פנים. הזדמנות יחידה במינה לאדריכלים, מנהלי פרויקטים ומעצבי פנים למצוא פריטים יוצאי דופן לפרויקטים מיוחדים, להיפגש ישירות עם היצרנים ולהחליף דעות עם מומחים בעלי שם. זהו ללא ספק האירוע הבינלאומי המוביל בתעשיית הטקסטיל עבור מנהלי רכש, קניינים ולכל המעוניין להתעדכן בפרטי הטקסטיל חדשים לבית. ניתן להתרשם שם בתחום הווילונות, בדי ריפוד, שטיחים, טפטים, מגבות, כלי מיטה, מזרונים, כריות, שטיחי PVC ועוד. מקום מיוחד מוקדש לטכנולוגיות הדפסה על בדים וחומרים גמישים – יהיה מעניין !
  
עולם של בדים בתערוכת Heimtextil 2017 
 
עולם של טקסטיל לבית בתערוכת Heimtextil 2017 
  
קיימות:

גם השנה יושם דגש על נושאי קיימות. Green Village – אזור מיוחד בתערוכה יוקדש לטקסטיל וחומרים ברי קיימא המבוססים על ידידותיות לסביבה, מיחזור ופתרונות ירוקים. בנוסף ייערכו כנסים ובהם מרצים בעלי שם עולמי עם מיקוד על תחום ה  contract business  לבתי-מלון, קניינים ומנהלי רכש למוסדות. תערוכת Heimtextil 2017, ב - 10-13.1.2017 בפרנקפורט. 
 
תערוכת  Heimtextil 2017
 
טקסטיל ומקומו בעיצוב פנים – בתערוכת Heimtextil 2017
 
שטיחים  - הטרנדים הצפויים בתערוכת Heimtextil 2017 
 
 
למידע נוסף אודות התערוכה ניתן לפנות טלפונית לנציגים בארץ: טלבר מדיה 077-5621900