פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

תשאפו גבוה: התקרות הגבוהות שאפשר רק לחלום עליהן

הן נראות גבוהות נורא בהדמיות יפות של דירות חדשות, אבל בפועל התקרות בבתים בארץ די מבאסות, ולרוב סתם לבנות. בואו לראות איך עושים את זה בגדול בחו"ל

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

02/02/2017

בואו נדבר רגע על תקרות גבוהות. בארץ, לבנות דירה עם תקרה גבוהה משמעו להגדיל את גובה הדלתות והחלונות, מה שגורר עלויות רבות יותר לקבלנים – ולכן רובם מעדיפים לדבוק בסטנדרט הרגיל שהוא 2.60 מטרים. ובסוף, הלקוחות מקבלים עוד דירה "ישראלית" והחלום החו"לי נשאר בגדר חלום. אבל אם אתם בונים לבד, או סתם רוצים לפנטז, אתם מוזמנים לקבל השראה מהבתים שעשו את זה, ובגדול.

 

 

הלופט המושלם: גובה של כמה קומות, משחקי חומרים בחלל, תאורה משתלשלת, מדפי עציצים בלתי נגמרים מעל ארונות המטבח ואפילו פיגום לקישוט באמצע הסלון. מי צריך יותר?

 

 

זה תקרה או רצפה? הרעיון המגניב של ריצוף פישבון שמונח בכלל על התקרה המשופעת, מדגיש אותה ונותן לה נוכחות. אז איך בעצם מסתכלים על זה? איך שרוצים – זה יפה מכל כיוון.

 

 

מה צריך אמן אמיתי? בית-סטודיו בסגנון אסם, עם גלריה לאחסון עבודות ותקרה של קורות עץ. וכמובן, חלון ענק מרצפה עד תקרה שמכניס אינסוף אור.

 

 

A photo posted by Lauren Murphy (@ellleeemurphy) on

 

תאורה זה כל הסיפור. מעניין איזה מנוף היו צריכים להביא כדי לתלות את גוף התאורה הזה. מה שבטוח – הוא הפך ל-center piece במרכז החלל הכפול והמכופל.

 

 

חלונות רק בקירות? למה בעצם, אם אפשר להמשיך אותם גם בתקרה. החלל הזה כל כך מרשים וגבוה, שלא רק שהיה בו מקום למיטת אפיריון, אלא גם לתליית נדנדה מהתקרה - כי כולם צריכים נדנדה אחת לפחות בחדר השינה.

 

 

לשבת בפנים ולהרגיש בחוץ. הבית הזה לא רק נמצא בתוך הג'ונגל, אלא גם מכניס את הג'ונגל פנימה. הכי הגיוני כשאין לך שכנים!

 

 

A photo posted by Home&Beauty (@house.beauty.design) on

 

למי חסרים ארונות מטבח? לכולנו, נכון? אז זה לא קורה כשיש במטבח חלל כפול, עם ארונות עד התקרה. בית שלם אפשר לאחסן בהם.

 

 

 בריקים על הקיר? לא עוד. שימו אותם על התקרה כדי להדגיש אותה, ואם היא גלית - עוד יותר טוב. קיבלתם לוק של בית מאפה אירופאי.

 

 

 


 הדירה שלכם דווקא קטנה? קחו כמה רעיונות:


  • 1.
    תוכן
    עודד | (02/04/2017)    
    במקוםלשמשמקוםלהשראההחלטתםלדכאולבוזלקוראיםשלכם.