פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

לגעת בשמיים: לפרוץ את תקרת הזכוכית

מערכת בניין ודיור יצאה לשיטוט במרשתת כדי להתרענן בתקרות שיגרמו לנו לשכוח מקיומן ולדמיין את עצמנו במחוזות אחרים. קבלו את החמש שהרשימו אותנו במיוחד וגרמו לנו לעוף למחוזות אחרים. בברכת סוף-שבוע נפלא!

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

29/05/2017

"לשבור את תקרת הזכוכית" זה לא רק ביטוי זה גם דרך חיים, אז לכבוד סוף-השבוע יצאנו לשוטט ברחבי האינסטגרם כדי למצוא תקרות שוות שיגרמו לכם להרגיש שהשמיים הם הגבול. קבלו את חמש התקרות שייקחו אתכם גבוה גבוה, בתקווה שיעניקו השראה לסוף שבוע חסר גבולות.

 

 לגעת בשמיים


איך אפשר להתעלם מההתקרה שלפניכם שהצליחה לסתת להפליא את השמים הכחולים? תקרת הזכוכית הזו אשר שולחת מוטות וחוטי ברזל אל כל עבר יוצרת חיתוכים בזוויות קיצוניות ומשדרת שבריריות מצד אחד וכוח מצד שני.

 

 

A post shared by Masashi Horiguchi (@masashihoriguchi) on 

 

 

עליסה בארץ הפלאות


תקרה בקווים נקיים ומלכותיים בגווני צבע ורדרד-שמנת מחולקת לקוביות אחידות גרמה לנו לחייך. חוץ מזה שהיינו מוכרחים לפרגן ליצירתיות שבתמונה שממחישה יותר מכל שתקרה זה רק בראש שלנו ותמיד אפשר לשאוף לגדול יותר וגבוה יותר. אז למה לעצור?

 

 

 

 לכובע שלי שלוש פינות


זה נראה כמו חלום, אבל זה בית אמיתי בקנדה של סטודיו העיצוב lucdesign, שבהחלט נותן שיעור על אסתטיקה וניקיון, אהבנו את החלונות בתקרה שגורמים לאור להיכנס בעדינות וגם את הסימטריה העיצובית.

 

 

סימטריה מושלמת


ואם כבר מדברים על סימטריה, בתקרה שלפניכם הסימטריה מושלמת. מצד אחד המראה שלה מזכיר קפלות עתיקות ומצד שני היא מודרנית ועכשווית לחלוטין.

 

 

A post shared by @dolcevn on

התקרה האביבית


התקרה הזאת שצולמה בחדר התצוגה של bisazzaparis משכה אותנו בשל האביביות שבטקסטורה, אהבנו את חיפוי התקרה הלא שגרתי הזה ואת האופן שבו השנדליר נותן קונטרה לציור.

 

 

A post shared by @BisazzaParis (@bisazzaparis) on

 

זה מטוס? זה ציפור? זאת תקרה!


התקרה שלפניכם מבית היוצר של fadishikhani, היא יותר מעוד תקרה, מדובר בגרם מדרגות פסיכדלי של ממש שהופך באיזורים מסויימים לסוג של תקרה, ויחד עם הירוק הבוהק של הצמחייה והחום המבריק של הפרקט יוצרים עולם סוריאליסטי.

 

 

A post shared by Interior Design (@fadishikhani) on

תחשבו מעבר לתקרה:


לדבר לקיר: האלמנטים העיצוביים שיפנקו את הקירות שלכם
חלום הופך למציאות: הדרך להגשמת בית החלומות שלכם
תשאפו גבוה: התקרות הגבוהות שאפשר רק לחלום עליהן