כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  איך הופכים מכונית ישנה לג'קוזי מעוצב?

איך הופכים מכונית ישנה לג'קוזי מעוצב?

עם קצת חזון ומחשבה הצליחה המכונית הישנה הזו להפוך לאתר ספא מהמם. את הג'קוזי הזה לא תרצו לפספס

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


כשמעצב המוצר הצרפתי Benedetto Bufalino החליט שהגיע לעשות משהו חדש עם הסיאט איביזה סדן הכחולה והישנה שלו הוא התלבט לא מעט, אבל בסוף הבין מה ייצא מהגרוטאה הישנה: אתר ספא מתנייד!

 

אחרי שהסיר את הגג הישן ואת כל החלונות והזכוכיות שהקיפו את המכונית, המשיך גם אל החלק הפנימי אותו הפך לאמבטיה ענקית ונוחה. את מערכת ההפעלה של הג'קוזי ששילב בה הטמיע אי שם במנוע כשסילוני האוויר מגיעים מפתחים שונים ברכב, כולל אלו שהיו במקור של המזגן וכך יצר ספא שאמנם כבר לא מצליח ליסוע לשום מקום, אבל ללא ספק צריך להיות בחצר של כל מכור לפינוקים. כך זה נראה:

 

 

 

 

 

 

צפו: השירותים המתקפלים שיצילו את הדירות הקטנות

נדנדה בצורת סופגניה? יש דבר כזה

בתי צעוצוע מעוצבים שכל ילד ירצה

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

רוכבים על המכביה מהבית


מוצרים מעוצבים

עיצוב מרחבים אורבניים


האומנית היפנית הידועה יאיוי קוסאמה שיצירותיה עשויות נקודות היוותה גורם השראה והביאה את חברת איטונג לייצור סדרת מרצפות חדשה וייחודית. הקולקציה החדשה, שנמצאת בהליך רישום לפטנט, מהווה בשורה רעננה לחזות האורבנית ולמראה חצרות מרוצפות

מוצרים מעוצבים

לא רק עיצוב פנים: טל מאיו הלוי מפתיעה עם רעיונות יצירתיים מחוץ לקופסה


בכל פרויקט עיצוב נדרשת חשיבה מקיפה וכוללת על הבית- כיצד הוא ייתפס כמכלול וכיצד ניצור פונקציות וחללים המשתלבים בהרמוניה האחד עם השני. מעצבת הפנים טל מאיו הלוי איגדה עבורנו מגוון רעיונות מקוריים ויצירתיים במיוחד שיסייעו להפוך כל חלל למרחב מחיה חוויתי ובלתי נשכח.

מוצרים מעוצבים

עכשיו גם האוויר נראה טוב. מערכות מיזוג האוויר מעוצבות יותר מאי-פעם


מערכות מיזוג האוויר Hisense VRF ו-Hisense Mini VRF נותנות מענה שהוא לא רק טכנולוגי. הטרנד הבוער בענף המיזוג הוא לאפשר למעצבים מענה גמיש מבחינה תכנונית ועיצובית

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...