כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  המצעד: 5 מנורות בעיצוב שלא שוכחים

המצעד: 5 מנורות בעיצוב שלא שוכחים

פעם בתקופה מתחדשים במנורות חדשות לבית, אבל במקום ללכת על הסטנדרט אפשר גם מדי פעם לעשות משהו מעניין. הנה כמה רעיונות

מאת: ג'ו מ. גרינבאום צילום:


החורף הגיע, השמיים מעוננים, הבית חשוך וכבר אי אפשר להסתמך על תאורה טבעית. בין ההתכרבלות בסופ"ש להתעוררות בחשיכה בימי חול, הגיע הזמן לבחור מנורה חדשה שתאיר לכם את היום והלילה ואולי אפילו תעלה חיוך על שפתיכם בכל פעם שתראו אותה, מצאנו בשבילכם חמש מנורות שלא תוכלו לשרוד את החורף הקרוב בלעדיהן.
 
 
 
המון בלון

אין הרבה דברים משמחים כמו בלון. הצורה הנוסטלגית, הצבעוניות העזה וכמובן ההליום הם שהופכים את ידידנו המתנפח לאהוב על ידי רבים לאורך כל כך הרבה דורות. מנורת הבלון של Estiluz נראית בדיוק כמו הבלונים האהובים רק עם שני הבדלים מאוד חשובים, הראשון הוא שמדובר במנורה והשני הוא, כמובן, שלעולם לא תתפוצץ.
 
235 אירו, להשיג כאן
 
 
 
קרני אור

מנורת ראש האייל של המעצבת הישראלית חן ביקובסקי היא למעשה ראש ללא קרניים עד הרגע בו מדליקים את האור וקרני האור הבוקעים מהמורה יוצרים צורת קרניים על גבי הקיר, פשוט וגאוני.
 
199 דולר, להשיג כאן
 
 
 
 
מאור גורלי

בסדר, אז אמרנו שהחורף הגיע וחשוך יותר מבדרך כלל, אבל זו לא סיבה לקפוץ מהמרפסת, כי גם החשכה תעבור. אם בכל זאת אתם מתכננים מהלך קיצוני, לפחות תלמדו ממקצוענים בעזרת מנורת האיש התלוי, הראש של האיש היא למעשה נורה וידיו ורגליו כבלים עשויים נחושת חשופה, אבל בבקשה אל תנסו את זה בבית!
 
185 אירו, להשיג כאן
 
 
 
בנג בנג

בזוגיות כמו בזוגיות, בכל לילה לפני השינה, מתעורר הויכוח העתיק על "מי יקום לכבות את האור". אם עדיין לא עברתם את שיפוץ החלומות והוספתם מתג קטן לצד המיטה, או שתליתם מנורות לילה משני צידיה, הגיע הזמן שתכירו את מנורת ה"בנג". מנורה תמימה למראה אך נדלקת ונכבית בעזרת אקדח לבן וחביב, וכמו בצבא, ההמלצה שלנו היא להמשיך ולישון עם הנשק מתחת לכרית.
 
299 דולר, להשיג כאן
 
 
 
הפלישה ממאדים

כולם שמעו את הסיפורים על חייזרים שמגיעים באמצע הלילה וגונבים פרות או בני אדם לניסויים, אבל איכשהו אף אחד מעולם לא ראה את זה קורה. בעצם אולי חוץ מהמעצב של המנורה הזו שהצליח, בדיוק מוחלט, ליצור הדמיה מוקטנת של חטיפת עב"מ, המנורה מגיעה עם מתאם לכל מדינה ופרה חסרת ישע.
 
90 דולר, להשיג כאן
 
 
 
 

 

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

עיצוב מרחבים אורבניים


האומנית היפנית הידועה יאיוי קוסאמה שיצירותיה עשויות נקודות היוותה גורם השראה והביאה את חברת איטונג לייצור סדרת מרצפות חדשה וייחודית. הקולקציה החדשה, שנמצאת בהליך רישום לפטנט, מהווה בשורה רעננה לחזות האורבנית ולמראה חצרות מרוצפות

מוצרים מעוצבים

לא רק עיצוב פנים: טל מאיו הלוי מפתיעה עם רעיונות יצירתיים מחוץ לקופסה


בכל פרויקט עיצוב נדרשת חשיבה מקיפה וכוללת על הבית- כיצד הוא ייתפס כמכלול וכיצד ניצור פונקציות וחללים המשתלבים בהרמוניה האחד עם השני. מעצבת הפנים טל מאיו הלוי איגדה עבורנו מגוון רעיונות מקוריים ויצירתיים במיוחד שיסייעו להפוך כל חלל למרחב מחיה חוויתי ובלתי נשכח.

מוצרים מעוצבים

כשהעץ הוא חלק מעיצוב הבית – שיחה עם המעצבת אמני לוי באולם התצוגה של זדקה


בשיחה שהתקיימה באולם התצוגה של זדקה, מסבירה המעצבת אמני לוי כיצד יוצרים תחושה של ריווח בחלל עם אחסון

מוצרים מעוצבים

כשהעץ הוא חלק מעיצוב הבית – שיחה עם המעצב גיא בוכלטר באולם התצוגה של זדקה


בשיחה שהתקיימה באולם התצוגה של זדקה, מסביר המעצב גיא בוכלטר מדוע חשוב להכניס את העיצוב גם לתוך הארונות עצמם

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...