כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פרויקטים  //  רגע של נחת: מהפך של בית ישן לבית סופר מודרני

רגע של נחת: מהפך של בית ישן לבית סופר מודרני

כל אחד מאתנו מבקש לעצמו רגע של נחת. בפרויקט הנוכחי נבחרו 12 מעצבים מובילים לעצב את רגעי הנחת שלהם בחללי הבית בשילוב הרהיטים של חברת NATUZZI. המעצב ארז חייט ממשיך את הפרויקט בעיצוב בית עכשווי תוך התאמה לנוף הפסטוראלי המשתקף מהבית

מאת: תוכן שיווקי צילום:


בית של זוג פנסיונרים במושב בית זית היושב למרגלות נוף קסום שמעולם לא עבר שיפוץ, קיבל מהפך עיצובי שנתן לבעליו אווירה מודרנית ויוקרתית בשילוב רהיטי NATUZZI. נפגשנו לשיחה על הפרויקט עם המעצב ארז חייט. 
 
 
הדיירים והסגנון הנבחר:

"בעלי הבית להם עצבנו את ביתם, הנם זוג פנסיונרים בשנות השישים פלוס החיים בגפם בישוב בית זית. ביתם הישן והמוזנח היושב על מפלס אחד עם גג רעפים אדומים, מעולם לא עבר שיפוץ או התחדשות, ובעל  חלונותיו צרים שמנעו את חדירת אור וכן את הנוף פנימה. הבית עוצב בסגנון סופר מודרני תוך התאמה לנוף הפסטוראלי באופן שבית ונוף, פנים וחוץ, ימהלו זה אל תוך זה וישתקפו זה מתוך זה. יצרנו מרחב הרמוני אחד, שיעניק להם חווית מגורים נוחה עם אווירת מגורים קסומה, בליווי משחקי אור המשתנים בהתאמה לשעות היממה".
 
 
תאור החלל: 

"מקור ההשראה שלנו בא ממיקום הבית ומהנוף הפנורמי והפסטוראלי המשתקף מהבית. הבית יושב על רכס הפונה להרי יהודה ההרריים  העשירים ביערות מרהיבים, שגווניהם מתחלפים בהתאם לשעת היום ואור השמש, ולכן היה ברור כי אנו חלונות הבית צריכים להשתנות.
בחרנו לתכנן ולעצב את הבית בסגנון סופר מודרני מבחינת חלוקת וזרימת החלל, תוך שימוש מושכל באור הטבעי ואף בעזרת הוספת גופי תאורה עיצוביים, לפי הנדרש".  
 
 
 
בחירת החומרים והתאמתם לבעלי הבית: 

"בוצע שימוש בחומרים חדישים ושמנו דגש על שימוש במשחקי תאורה אור וצל, היוצרים יחדיו תאורת אוירה אור חמימות ואנרגיה המתחלפת ומתאימה לשעות היממה המתחלפות, והכל, בהתאמה לחלל. משחקי התאורה מעניקים עניין בחלל ומספק אוירה ביתית נעימה קסומה. לפרויקט נבחרו חומרים חדישים, צבעים מונו כרומטיים, וטכניקות עיצוביות נוספות, אשר ייקשרו בין הסלון פינת האוכל והמטבח, לכדי חלל אחד והרמוני". 
 
 
השיקולים לבחירת הרהיטים של NATUZZI:

"מבחינתנו רהיטי נטוצי הינם שילוב של איכות אמינות ונוחות כאחד. הריהוט נבחר בשל  הלוק המעוצב וכן התאמתו הפונקציונאלי לחלל הבית. הבחירה נמצאה כבחירה מנצחת ומושלמת". 
 
  
 
איזו פינה או חדר בבית מהווה בשבילך רגע של נחת?

"עבורנו כמעצבים, בכל אחד מאזורי הסלון, פינת האוכל או המטבח, ישנה  תחושה של נחת שלווה וסיפוק רב. העצמת החלל, השקט הסביבתי ומראה הקמין המשרה אוירה כפרית לתוך הבית המעוצב משרה אווירה של רוגע. כמו כן, שילוב הריהוט הנוח והמפנק של נטוצי (ריהוט הסלוני, חדרי השינה ושולחנות), העניקו לבעלי הדירה את העיצוב המושלם מבחינתם".
 
 
 על המעצב:

סטודיו ארז חייט הנו סטודיו לעיצוב המתמחה בתכנון יעוץ ועיצוב פנים לדירות יוקרה, בתים פרטיים, סטודיו, משרדים, מסעדות ובתי מלון. 
בסטודיו מספקים מתן שירות לקהל הלקוחות ומעניקים פיקוח מלא על הפרויקט משלב הרעיון, דרך תכנון מפורט, וסיוע ברכישת הציוד והריהוט, ההולם ביותר את הפרויקט הנרקם. מוטו החברה, הנו שלמות פשטות וכנות, בחירת חומרים קפדנית ודקדקנית. "אנו מאמינים בכוחם של חומרים הטבעיים ביותר דווקא, כגון, אבן, בטון, עץ וזכוכית, שאופיים הייחודי לשיטתנו, מגדיר את החלל כולו". 

  

  המעצב ארז חייט
 
 מראה הבית לפני השיפוץ
 
 מראה הבית לפני השיפוץ
 
  
 
 
 
 
 
 

 
לשאר הכתבות בסדרה:
 
 
 
 

 

עוד בנושא

פרויקטים

רגע של נחת: אירוע סיכום ספיישל NATUZZI


בפרויקט הספיישל השנתי של NATUZZI התמודדו 12 אדריכלים ומעצבים עם דירות אותם עיצבו עם רהיטי החברה. בסיום הפרויקט נפגשנו לאירוע אינטימי להכיר לעומק את המעצבים ולהגיד תודה

פרויקטים

רגע של נחת: פנטהאוז דופלקס מודרני בחיפה


כל אחד מאתנו מבקש לעצמו רגע של נחת. בפרויקט הנוכחי נבחרו 12 מעצבים מובילים לעצב את רגעי הנחת שלהם בחללי הבית בשילוב הרהיטים של חברת NATUZZI. ממשיך את הפרויקט המעצב אורן בירן עם פנטהאוז מפנק ומזמין

פרויקטים

רגע של נחת: בית מודרני בגווני אפור צהוב ולבן


כל אחד מאתנו מבקש לעצמו רגע של נחת. בפרויקט הנוכחי נבחרו 12 מעצבים מובילים לעצב את רגעי הנחת שלהם בחללי הבית בשילוב הרהיטים של חברת NATUZZI. בפרויקט הנוכחי המעצבת רחלי בן אבי עיצבה בית מודרני לזוג פנסיונרים צעירים ברוחם שאוהבים עיצוב

פרויקטים

רגע של נחת: פנטהאוז מפנק לפרק ב' בחיים


כל אחד מאתנו מבקש לעצמו רגע של נחת. בפרויקט הנוכחי נבחרו 12 מעצבים מובילים לעצב את רגעי הנחת שלהם בחללי הבית בשילוב הרהיטים של חברת NATUZZI. ממשיכה את הפרויקט המעצבת דורית שני בעיצוב פנטהאוז רחב ידיים לזוג בני חמישים שמאוד אוהבים לארח

תגובות

מהפך של בית ישן לסופר מודרני
כמו תמיד, עיצוב מדוייק להפליא, הרמוניה מושלמת בחיבור חללים.

המנורת העכביש במטבח מזעזעת.

מושלם ומדויק, כל כך יפה, כייף להם, זו

מרגיז שלא נותנים קרדיט גם לספקים האחרים
למשל, כל מי שעשה את עבודת הנגרות המדוייקת: http://concept-carpentry.co.il/ הרי בית לא בונה את עצמו סתם ככה, והמעצב בטח שלא ילכלך את ידיו. יש אנשים טובים ועסקים שעשו את הריצוף, הפרופילים, התאורה, וכו'. אבל בכתבה מוזמנת של נטוצי כמובן אין מקום לכל זה.

נראה כמו דירה ולא נכנס החוץ פנימה

עיצוב נקי ומדויק
חייבת לציין בתור מעצבת שהמעצב ארז חייט הוא כוכב עולה בעולם העיצוב תזכרו את השם הזה.

עיצוב מדהים!

לקוח עתידי
אני עוקב המון אחרי העיצובים שלך ומתרשם כל פעם מחדש, פשוט מדהים! מאוד אוהב את הקו הנקי.

שקט עם כלכך הרבה עוצמה
תיכנון נכון והקפדה על כל פרט ופרט בעיצוב. כל הכבוד! מאחלת לעצמי לקחת אותך בקרוב!

שקט עם הרבה עוצמה
תיכנון נכון עם הקפדה על כל פרט ופרט. כל הכבוד! מאחלת לעצמי לקחת אותך בקרוב!

מרשים!
מאחלת לעצמי לזכות בעיצוב שכזה בקרוב...

אומן ומעצב על! רמה בינלאומית. מדהים עוצר נשימה.
בחנתי את הדירה לפני. זה לא יאומן למה הגיע המעצב. פתיחת ופריצת החלונות היה גאוני. הנוף נכנס לתוך הדירה. הקווים נקיים ומדהימים. פשטות שהיא גאונות. כשרון ענק. אין מילים. זה ממש הטעם שלי. כל הכבוד.

מעניין ורענן
סוף סוף רואים עיצוב אחר.. לא מכיר את המעצב אבל כיף לראות משהו אחר ולא את אותו הדבר שאתם שמים בפורטל שלכם. עיצוב יפה נעים וחדשני. ישר כוח שרונה

נראה סוף הדרך! רמה גבוהה

עוד פרסומת למעצב שעף על עצמו?

מילים יפות ריקות מתוכן.
כתבה שלמה שכולה פרסומת ליצרן רהיטים ומעצב שמאוהב בעצמו ויותר היה חשוב לו שתהיה תמונה שלו בפוזה של מעצב על מאשר תוכניות של הבית לפני ואחרי שבאמת עוזרות להבין את השינוי. משתמש בביטויים כמו שימוש נכון באור וחומרים טבעיים... על מה אתה מדבר??? כל אחד שלמד כמה מילים יפות משתמש בהם בלי להביא לזה ביטוי בעיצוב/תכנון.

קר לי מידי
עיצוב קר.מנוכר.

כתיבת תגובה