כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב דירות  //  הנופש המושלם: בת 30 ומשופצת עד הפרט האחרון

הנופש המושלם: בת 30 ומשופצת עד הפרט האחרון

שיפוץ כולל נעשה בדירה שנמצאת בבניין בן שלושים שנה כדי לתת לה תחושה של מרחב ולהכניס את הים פנימה

מאת: טלי בן-אבי, מגזין בניין ודיור צילום: עוזי פורת


המקום: הרצליה

השטח: 150 מ"ר

עיצוב פנים: מיה וכיה בנימיני

 

לפני שלושים שנה, כשטרנד רכישת דירות נופש בארץ על ידי יהודים מהתפוצות עדיין לא היה פופולארי, אישרה עיריית הרצליה שטח לבניית בניינים שמיועדים לדירות נופש עבור דיירים מחוץ לארץ. באחת הדירות שנרכשה זה מכבר, בוצע שיפוץ שהקנה לדירה מראה מודרני ומינימליסטי שנשען על נוף הים שחודר פנימה.

בדירה שלושה מפלסים, ועיקר הפעילות מתבצעת בקומת הכניסה שבה ממוקמים האזור לפעילות החברתית וחדר השינה המרכזי של הדיירים ובשתי הקומות העליונות ממוקמים חדרי שינה נוספים שמיועדים לילדים ולנכדים שמגיעים לביקור. משחקי הגבהים מודגשים כאן במיוחד בקומת הכניסה בה הבדל בגובה הרצפה בין הסלון לפינת האוכל והמטבח יוצר קו הפרדה ברור וחד משמעי בין השניים. מעקה הזכוכית, שנבנה כאמצעי בטיחות, לא מסתיר את הסלון והנוף שחודר פנימה דרך הויטרינה הגדולה והתקרה המרחפת מעל ובה שקועים גופי תאורה מוסיפה לתחושת המרחב שמאפיינת את המקום כולו.

 

בואו לסיור בתמונות:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רוצים גם?

מטבחים מעוצבים: לכל העסקים ובעלי המקצוע

תאורה לבית: לכל העסקים ובעלי המקצוע

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבתם את הדירה? אולי תאהבו גם את אלה:

נקי ומינימליסטי בהרצליה

בית נופש בהרצליה פיתוח

דירה מעוצבת במגדלי תל אביב

עוד בנושא

עיצוב דירות

אסתטיקה נטולת פשרות: הצצה לדירה שכולנו היינו שמחים לגור בה


כשמדברים על תכנון מושכל ומדויק ואסתטיקה נטולת פשרות מתכוונים ככל המקרה לדירה הבאה: הצצה ליצירה אדריכלית חד פעמית אותה תכננו מרב ברמן ומיקי כתר, בעלי המשרד M2 אדריכלים. השניים הפליאו ליצור עבור משפחה בת ארבע נפשות חווית מגורים עילאית העונה במדויק על טעמם המשובח, צרכיהם ומאווייהם ובתוך כך חיברו באופן מושלם בין חוץ לפנים.

עיצוב דירות

שובה של המרפסת: מהפך מרגש החזיר חיים לדירה תל אביבית


אחרי שנים של השכרה, מטבח כלוא ומרפסת שבוטלה לטובת הסלון, עבר המטבח לחזית, המרפסת חזרה לתפקידה המקורי והדירה קיבלה גוונים של אור וטבע. שיפוץ לדירה תל אביבית שיצר הרמוניה עיצובית לחיים וגידול ילדים

עיצוב דירות

יזראל הכפולה: שתי דירות שתוכננו בהפתעה למשפחה מצרפת


שתי דירות סמוכות, עם דלת מקשרת ביניהן, תוכננו למשפחה שמגיעה לחופשות בארץ. הים שימש השראה לעיצוב אלגנטי ונכנס פנימה דרך החלונות

עיצוב דירות

אין כמו יפו: בלב שוק הפשפשים ממוקמת אחת הדירות היפות בעיר!


למול מגדלי היוקרה שמגרדים את קו הרקיע של תל-אביב, יפו הסמוכה מצטיינת בשימור מורשתה וקוסמת לאלה המחפשים את השילוב המושלם בין חווית לייף סטייל למגורים באחת הערים האותנטיות בעולם. כך גם במקרה של זוג שעזבו בית רחב ידיים במושב לטובת דירה בלב מתחם שוק הפשפשים שוקק החיים. מעצבת הפנים הדר דור יצרה עבורם פנינה עיצובית מודרנית והשכילה לשלב אלמנטים שעושים כבוד לאווירה היפואית.

תגובות

כתיבת תגובה