כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב חדרי שינה  //  בחירות 2019 בחדר השינה

בחירות 2019 בחדר השינה

כל חדר יכול "לטעון לכתר" החשיבות בבית. ואין ספק, שחדר השינה הוא באמת אחד החשובים, שבחדרי הבית.. הוא המקום, שבו ממלאים מצברים, מתחילים ומסיימים את היום, הוא צריך להיות נוח ונעים, והכי חשוב מותאם אך ורק לצרכים שלכם. הנה 5 הבחירות של שירלי כץ בחדר השינה

מאת: שירלי כץ צילום:


>> הצביעו לסגנון המועדף עליכם בחדר השינה

 

 
 
מצעים לבנים

המצעים הלבנים מזמנים באופן מידי רוגע. ואם לא לבנים אז כמה שיותר בהירים וכמה שפחות טקסטורות וצורות משונות. אז את הפרחים, הצבעים ואת הצורות הגיאומטריות למיניהן תשאירו למקומות אחרים בבית. בחדר השינה אני בעד לבן לבן. אפילו לא שמנת..).
 
צילום: Julia Robbs. אתר: Elledecor
 
צילום: Jennifer Boomer. אתר: Hgtv
 
תאורת קריאה

כל ענין התאורה בחדר השינה, ראוי להתייחסות מיוחדת, בבתים רבים נוהגים להוסיף דימר לשליטה בעוצמת האור, אבל פרט לאור המרכזי בחדר, מוסיפים בדרך כלל גם תאורה ייעודית לצדי המיטה, תאורה זו אמורה לספק אור ממוקד מבלי להפריע לבן-הזוג השני למשל..  ובשנים האחרונות החלו להוסיף גופים, שמשתלשלים מהתקרה כלפי מטה, זה יפה אבל הרבה פחות נוח. אני בעד תאורה סולידית, על הקיר לצדי המיטה או מונחת על השידה.
 
מנורת קיר ממוקדת לקריאה. צילום: Donna Griffith
 
ראש מיטה 

חלק דומיננטי מעיצוב המיטה הוא הראש שלה. ראש נמוך, מייצר מראה "שאנטי" קליל יותר, ואילו ראש גבוה, מייצר מראה "יוקרתי" יותר, אבל, ראש גבוהה מידי, כבר עלול לייצר חסימה, במיוחד כאשר המיטה עומדת עם הגב לחלון. ואסור לשכוח, שבסופו של דבר, יש לראש הזה גם חשיבות פרקטית, הרבה יותר נעים ונוח להישען עליו מאשר על הקיר . אז הפעם אני דווקא בעד הבינוניות – לא גבוה ולא נמוך, משהו באמצע ובכל מקרה, שלא יעבור את ה- 110 ס"מ (בדרך כלל גובה החלונות..)
 
לא נמוך ולא גבוה מידי. צילום: Dominic Blackmore. אתר: Idealhome
 
מספק משענת נוחה.. צילום: David Brittain . אתר: Idealhome
 
עץ אמיתי
כאן אין חוכמות פרקט הוא לגמרי החומר שהכי נעים לדרוך עליו, ככה אני רוצה להתחיל את הבוקר שלי. ובמקרה הזה, יש הבדל בין למינציה לבין פרקט אמיתי, תלת שכבתי. עם שטיחון קטן לצידי המיטה או בלעדיו. בכל מקרה, אני בעד העץ, להרגיש אותו מתחת לכפות הרגליים, מצדיק את ההבדל במחיר במיוחד, כאשר מדובר בשטח קטן יחסית.
 
צילום: Dominic Blackmore אתר: Idealhome
 
שידות
השידה מרכזת עבורנו את כל מה שצריך לפני, אחרי ובמהלך השינה. זה נכון, שהיא יכולה להוסיף גם הרבה יופי ואיזון פרופורציונאלי בעיצוב החדר, אבל התפקיד שלה בעיני הוא בעיקר פונקציונאלי. אני בעד שידות נוחות, בגובה המתאים לצדי המיטה, שיש בהן מספיק מקום לאכלס את כל מה שאנחנו צריכים בסביבת השינה שלנו – ספרים, מים, משקפיים וכד'..
 
צילום: .Emily Andrew אתר: Elledecor
 
צילום: Jasmine Star. אתר: Hgtv

 

עוד בנושא

עיצוב חדרי שינה

OH NO! הטעויות הנפוצות בעיצוב חדר השינה


עיצוב חדר השינה הוא הרבה מעבר לבחירת מצעים. כדי להבטיח לכם רוגע, ריכזנו עבורכם את הטעויות הנפוצות שכבר הפילו רבים וטובים

עיצוב חדרי שינה

העונה האידיאלית להתחדש


האביב כאן, וזה בדיוק הזמן לקבל הצצה למגוון הדגמים של ארונות אידאל

עיצוב חדרי שינה

מהמטבח לחדר השינה: ארונות הקיר של חברת רגבה


אחרי שכבשה את עולם המטבחים, חברת רגבה מטביעה את חותמה גם בתחום ארונות הקיר ופתרונות האחסון כדי להבטיח לכם חדרי שינה נוחים ומעוצבים

עיצוב חדרי שינה

לישון טוב: קינג רויאל מזרנים


איך בוחרים מזרון איכותי ואורטופדי שיהיה עמיד לאורך שנים? כל העצות החשובות לפניכם

תגובות

ראש מיטה גבוהה מידי...
נו, שויין. ראש מיטה גבוה מדי. ככה כותבים.

כתיבת תגובה