כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  משרד ביתי

משרד ביתי

לא יכולים להשאיר את העבודה במשרד? רוצים, שגם בבית החדש תהייה לכם סביבת עבודה מקצועית ונעימה? אולי הבית הוא המשרד הקבוע שלכם?

מאת: צילום:


גם לתכנון המשרד הביתי יש להקדיש מחשבה תחילה, והנדבך החשוב ביותר בו היום הוא, כמובן, החיבור לרשת האינטרנט. חבילות ההתחברות המהירות של  HOT, המתמחה, בין השאר,  באספקת פתרונות תקשורת כוללים לעסקים ביתיים, מאפשרות לבחור את רוחב הפס הרצוי לפי הצרכים האישיים. עם מהירות הורדת נתונים של עד 5MB, ומהירות העלאת נתונים של עד 2MB, לא תרגישו לרגע, שאתם רחוקים  מהמשרד.החיבור לאינטרנט אינו סוף פסוק. הרשת האלחוטית של HOT מאפשרת להפוך את כל הבית לסביבה מקוונת אחת, כך, שבאותו הזמן בדיוק, יוכל הילד להפעיל משחקים מקוונים בחדר שלו, ואתם תוכלו לעקוב אחר המסחר בבורסות העולם עם המחשב הנייד בחדר השינה.HOT מאפשרת גם גישה מרחוק למחשב שלכם בעבודה, וכמובן, שירותי טלפוניה מתקדמים, שמשלימים את התמונה, ונותר רק להזמין כסא נוח, שולחן מעוצב ומכונת קפה טובה. עצה לסיום: אל תעבדו קשה מידי, הקדישו זמן למשפחה, והישארו תמיד מחוברים לעצמכם.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה