פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

הטבה לגולשי בניין ודיור: רק 150 ₪ לשעת ייעוץ עם המעצב ארנון מוסקוביץ'

ארנון מוסקוביץ' הבין שהמקום היצירתי אליו הוא באמת נמשך הוא תחום העיצוב. לרגל סוף השנה מעצב הפנים וההום סטיילינג ,ארנון מוסקוביץ, נותן לכם הטבה גדולה במחיר קטן. מוזמנים להכיר ולהשאיר פרטים

מאת: תוכן שיווקי

הטבה מדהימה לגולשי בניין ודיור

שעת יעוץ ב-150 ₪ בלבד עם מעצב הפנים וההום סטיילינג ארנון מוסקוביץ במקום 500 

 

גם לכם יכול להיות בית מדהים!

ארנון מוסקוביץ' מזמין אתכם לשעת ייעוץ במחיר שווה במיוחד


לקבלת ההטבה מלאו את הפרטים הבאים:

*ההטבה לנרשמים עד ה 31.12.16

*הייעוץ יינתן בסטודיו של ארנון מוסקוביץ' בת"א 

*ט.ל.ח 

 

צילום : איתי גרוס  

 

מי אני: "תל אביבי אורגינל. נולדתי, התפתחתי, אהבתי, יצרתי בעיר הזו ועודני כאן בעיר המדהימה הזו. וכאחד שגדל בבית קצת "עקום" יש בי שקיקה גדולה לייצר את ה"מקום", את  ה"פינה" ומשהו שראוי לקרוא לו "בית" – עבורי ולכל אחד. 

 

מגיל 13 עד גיל 30 הייתי כולי בעולם הקולנוע והטלוויזיה – בתיכון א' במגמת קולנוע במקביל לפעילות כבימאי וכמגיש בערוץ הטלוויזיה הקהילתית עם תכנית נוער שבועית. לאחר מכן שירות ביחידת הסרטה של חיל האוויר. לאחר השירות בימייתי וכתבתי 4 עונות של סדרת הדוקו המצחיקה ל-יס  בשם  "קרציה".  הדובדבן שבקצפת – לימודי תואר ראשון בקולנוע בניו יורק. כבר שם סרטיי הקצרים שנעשו במסגרת הלימודים התאפיינו בעיצוב חלל של הסצנות באופן בולט (ניתן למצוא את הסרטים בפייסבוק שלי) . אבל  5 שנים ו 5 חורפים כבדים בתפוח הגדול הספיקו כדי להשיב אותי לארץ. העיצוב תחילה החל כתחביב ועם הזמן הוא הפך למקצוע. את לימודי המיקצועיים סיימתי בבי"ס שש-בי בת"א ומאז למעשה זה כבר יותר מעשור שהלב שלי בעיצוב" . 

 

  לאתר ארנון מוסקוביץ' >>

 פייסבוק ארנון מוסקוביץ' >>

 

ברלין: סגנון של פעם ושל עכשיו בכפיפה אחת  
 

על הבוקר: "אני חמש שנים במקצוע ואני מת על עבודה על הבוקר .  7-8 בבוקר ולרוץ עם זה עד שמתעייפים או עד שבעלי המקצוע מורידים את המברשות לרצפה ואין עם מי לדבר (לא משנה כמה קפה שחור איכותי תציע להם). הכי מאוחר זה עד השעות שסוגרים את החנויות (חומרים, ריהוט, אקססוריז). איש של בוקר לגמרי" . 

 זמן לנשימה: "קודם כל שחייה. תרתי משמע. שם באמת עסוקים בנשימה לפני הכל. בשחייה אני בפעילות משקיטה, מייצר אנרגיה חזקה שהאפקט הוא רוגע ושלווה טוטלית לאחר מכן. זה בעצם מי ומה שאני בתמצית של טיפה מזוקקת ולכן השחייה היא הספורט האהוב עליי ומהווה את זמן הנשימה העיקרי שלי" .  

 

ניו יורק אבל בת"א: דירת רווק בווייב אחר. צילום: איתי סיקולסקי 

 

עיצוב בשבילי: "הוא למצוא פתרון יפה לבעיות, נקודה. אבל עיצוב מדהים וייחודי בעיניי הוא כזה שמשלב את הפתרון המדויק ביותר שניתן למצוא או להמציא, וששומר על קו אסתטי חד וברור, ייחודי מאוד ואישי ביותר. אני חושב שהתשוקה שבי ומידת העניין, החוש הטבעי והרקע האומנותי והמקצועי והאהבה לתכנון ולעיצוב פנים, סללה אותי למי שאני היום. יש משפט שאני כותב באתר שלי: design your living. זו תמצית העיצוב בעיניי: אתה אולי מתכנן את החלל בו אתה חיי או  עובד (עסק). אבל תכלס אתה מעצב את חייך ותודעתך כמכלול שלם. דרך מה שאתה עושה קונקרטית ופיזית בחלל שקשור בך, מערך החיים, הנפש והמודע שלך למעשה אז מתעצבים גם כן מבפנים. 

 

הייתי אומר שהעיצוב שלי נע בקו שבין פשטות אלגנטית עם אנדר-סטייטמנט, כלומר שחבויה בה הצהרה סמויה, אך עדינה ומוקפדת של הבעלים ואישיותם. לבין תרכובת ססגוניות, שופעת ואקלקטית שמסתעפת בחלל - חצופה ולעתים פראית ושמצהירה שכאן חיים בני אדם על מורכבותם הניכרת והמוסכמת לחשיפה ברורה.  

 

עיצבתי וסיגננתי חללים בארץ ובגרמניה והבנתי שאני מוצא את ההשראה הגדולה ביותר לא באתרי עיצוב וז'ורנלים, אלא דווקא במקומות ובאנשים שאני פוגש בדרך,  ובאלו שאני מקיף סביבי בחיי. זה קרה למשל כשנתקלתי באדם מבוגר בגרמניה שחיכה לקפה, ושהיה לבוש באופן קונספטואלי מגניב ומאוד צעיר ברוחו, אך עם זאת לא פתטי ומעורר לעג, אלא מדויק, אלגנטי ואמיץ ושהמסר שלו בעיניי היה: "אין משמעות לגיל, היופי אתך לתמיד". זה פתר לי בשבריר שניה את הקונספט שחיפשתי לפרויקט שבדיוק קיבלתי. אז צילמתי אותו וקראתי לקונספט הזה "שמימיות" (Heavenly)  . כשאני ניגש לפרויקט אני תר עם החושים ומלקט ומרכיב קונספטים מרעננים ושונים ממה שנראה במחוזותינו, עם דגשים אחרים, עם טכניקות ושימוש בחומרים הנכונים שיתאימו לחלל ולאישיות של הלקוחות שלי."

 
איש מבוגר בקפה הוליד את פרויקט "שמימיות" (Heavenly) . השראה לפרויקט בעקבות אנשים שפוגשים בדרך
 
 
פרויקט "שמימיות",  בהשראת אדם מבוגר בקפה
  
 
פרויקט "שמימיות", בהשראת אדם מבוגר בקפה 
 
אם לא הייתי מעצב, הייתי היום: "תסריטאי, בימאי או מעצב סצנות במחלקת "ארט" בקולנוע".

 

הפוטינציאל המגניב: מטבח פונקציונלי ומגניב למשתמש. מנקר עיניים הוא ממש לא צריך להיות. 

 

לקוח שלא שוכחים: " זה לקוח שאפשר לי לעוף על הפרויקט שלו, שנתן אור ירוק לעצמו לצאת מתוכו ולתת לי להטמיע את מי ומה שהוא בחלל שהוא הביא אותי לעצבו עבורו".

 
חדר שינה עם אנדר סטייטמנט של הבעלים: "אני מכבד ומאמין עצמי".  צילום: איתי סיקולסקי
 
 
פייר, לא יכול לסבול: " קטנוניות על כל סוגיה. למשל אם זה על להגיד משהו כי הדחף להעיר ונקוט עמדה חזק יותר מלתת לאדם האחר להיות כפי שהוא, על כל צדדיו".

 למי הייתי מאפשר לנהל את הסטודיו במקומי: "  לזוגתי.  היא טובה יותר ממני בכל מה שהיא עושה חוץ מעיצוב".

 

חדר רחצה קונספטואלי שלא חייב להיות עוד חיקוי של חדרי הרחצה בסגנון "ספא" שהשתלטו על הז'ורנאלים 

 

החלום שלי עבור הסטודיו: "החלום שלי עבור הסטודיו זה שאני ועוד שותף או שניים נתפור במקביל עיצוב לחללים מסחריים ולדירות, שתהיה עבודה רציפה, מאתגרת ושמביאה חיוכים לפנים שלי, של השותפים ושל הלקוחות שלי.

אז אפשר להגיד שהחלום שלי הוא חיוך יפה ותמידי מרוח על הסטודיו. אני פה כדי לאפשר לכל אחד לראות אותי לוקח את החלל בו אנשים חיים או עובדים ועף על להפוך אותו למקום דרכו פשוט יוכלו לראות את הלב שלהם".

 

 

 חדר שינה באווירה של קלילות כבחלום

 

לפני סיום, שתף אותנו במספר טיפים:

1. היעזרו במעצבים ובייעוץ כדי לתכנן ולעצב את החלל שלכם.  זה ממש לא דבר של מה בכך. יש לזה כובד משקל גדול על החיים שלך ואיך הם נראים ומרגישים או על הנראות של העסק שלך ועל אופן ומידת הצלחתו. כדי להגיע למיצוי של פוטנציאל של חלל, אתם זקוקים לאיש מקצוע שידע להוציא מהמקום את הדבר המוצלח והמהותי ביותר וללא שגיאות ופספוסים. בנוסף איש המקצוע הוא זה שיתכנן ויפקח באופן מקצועי על כל תהליך השיפוץ.

2. אל תביאו את הדוד הקבלן (במרכאות או באמת) בגלל שההורים שלך חושבים שזה הכי נכון, וכי הוא "יעשה לך הכי טוב והכי זול". שמרי את הקשרים הטובים עם הדוד לחגים ומועדים ואל תבני לעצמך בית, או עסק, על בסיס טובות של משפחה. 

3. אל תצבעו לבד את הבית, גם אם בשירות הצבאי צבעתם חצי בסיס. במקום זאת תקחו את הצבעי הכי טוב שיש באזור ושעושה עבודה מקצועית באמת כי רואים את זה וייראו את זה להרבה מאוד זמן.  

4. תיהיו פתוחים לשפץ רהיטים,  לחפש ב "יד שתיים", "אגורה" או בפורומים מתאימים בפייסבוק . פתחו עיניים ברחוב ובקרו בחנויות פשוטות, (לאו  דווקא בשווקי פשפשים כי הם כבר ממזמן לא מתיימרים להיות בהכרח הכי זולים) יכול להיות שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.  

5. דייקו ברכישות– יש דברים שכדאי לקנות זול ולהסתפק בזה, יש דברים שכדאי לקנות משומש ולשפצר ויש דברים שכדאי לקנות לא רק חדש מדונדש, אלא גם הכי הכי טוב.

 

ברלין דירת סטודיו 

 

 ניו יורק אבל בת"א: דירת רווק בווייב אחר. צילום: איתי סיקולסקי 

 

גג פרטי עם מקלחת חוץ חבויה במיני ג'ונגל 

 

מנורת פינת אוכל בעיצוב ארנון מוסקוביץ'  עשויה זכוכיות עתיקות, נחושת ומתכת 

 

 

לפרטים נוספים  ארנון מוסקוביץ' >>

 פייסבוק ארנון מוסקוביץ' >>