פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

ברנינג מן: 20 תמונות מעוררות השראה מהפסטיבל הכי לוהט בעולם

הכי קרוב לוודסטוק, יותר בוער מהשרב של אוגוסט, מעורר השראה וקנאה בו זמנית, קבלו 20 תמונות עוצרות נשימה מברנינג מן, הפסטיבל הלוהט בעולם שזה עתה הגיע לסיומו

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

03/09/2017

 בעוד אנחנו נרגעים לנו מהחום והלחות ומתכוננים לחגים, אי שם במדבר הסלע השחור שבצפון מדינת נבדה שבארצות הברית, מתקיים עולם מקביל לגמרי משלנו, עולמו של האיש הבוער. אם עדיין לא נפל לכם האסימון אנחנו כמובן מדברים על ה-Burning Man שהחל ב27 באוגוסט והסתיים ב-4 בספטמבר. מדובר בפסטיבל הגדול, המרשים והמיוחד שמתקיים כולו על טהרת החופש, היצירה והאמנות, הכי קרוב שתגיעו לוודסטוק, בגלגול הזה לפחות שהחל ב-1995 וכל שנה מתקיים סביב נושא אחר. השנה הכותרת של הפסטיבל היתה - פולחן רדיקלי, כותרת מבטיחה בהחלט.

 
עוד השראות, והפעם כחול לבן:
 
 
 
"איש העץ", שייהפך ל"איש הבוער" מלווה בנוכחותו את הפסטיבל ומוענקות לו משמעויות רבות, ביניהם גם הארעיות והכיליון. לשמונה ימים תקום עיר שוקקת חיים שדייריה הזמניים (יותר מ-50 אלף!) יתגוררו באוהלים וקרוונים. העיר בנויה בצורת אמפיתאטרון ענק כאשר אזור המגורים בה מתפרש על פני חצי עיגול של רחובות בהם מפוזרים מייצגים שונים. במרכז המעגל, האזור בו מתקיימים האירועים הגדולים, מוצבות עבודות אמנות בקנה מידה ענק ובמרכזו איש עץ – הלוא הוא האיש הבוער, אשר על שמו נקרא הפסטיבל והוא למעשה האירוע המרכזי.
 
אז לכבוד סיומו של הפסטיבל אספנו לכם 20 תמונות מרגשות מהפסטיבל החולף ומאלו שלפניו בתקווה להעביר מעט מניחוח החופש וההשראה ולהזכיר שלפעמים המציאות באמת מתעלה על כל דימיון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 • 3.
  מדהים! איזה כשרונות!!(ללא טקסט)
  שרון | (09/08/2017)    
 • 2.
  יוצא מן הכלל
  ישראלית | (09/07/2017)    
  חבל שלא הייתי ולא אהיה שם לעולם.
 • 1.
  מקסים, מהפנט !(ללא טקסט)
  מיכל | (09/07/2017)