פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

אוסטק שמיר בנייה ירוקה

אוסטק שמיר בנייה ירוקה - שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה וכן שימוש במערכות מתוחכמות המשתלבות באופן אינטגראלי בתכנית הבנייה

אוסטק שמיר בנייה ירוקה
 טלפון: 09-8986198למה אוסטק שמיר
בגלל החדשנות, איכות ומצויינות!
הבתים והמבנים של חברת אוסטק שמיר נמצאים בכל רחבי הארץ ושיטות הבנייה המודרניות של החברה הוטמעו בשני העשורים האחרונים בשוק המקומי וייצרו זהות ייחודית ואיכותית. אנשי המקצוע של החברה הם כתובת מרכזית לציבור האדריכלים בישראל ומאות לקוחות מרוצים המצביעים ברגליים!

חברת אוסטק שמיר היא חלוצת שיטת הבנייה המודרנית בישראל והצליחה עם השנים לשמור על מעמדה כחוד החנית בכל הקשור לחדשנות ויעילות בעולם הבנייה הישראלי.
המשמעות של בנייה מודרנית הינה חשיבה רחבה עם תכנון ארוך טווח, במטרה ליצור סביבת מגורים חדשנית עם נוחות ואיכות חיים אולטימטיבית.

מהותה של הבנייה המודרנית היא לקיחת כל סגנון בנייה ושכלולו עד להבאת היכולות לנקודה מיטבית בכל בית ופרויקט מגורים באשר הוא. בבנייה מודרנית יש רענון מתמיד של טכנולוגיות, חומרים ומערכות מתקדמות תוך שמירה על סטנדרטים מקומיים ובינלאומיים מחמירים ביותר. יישום מוצלח של בנייה מודרנית מספק גמישות מקסימאלית בכל פרויקט, תקציב, אקלים וקרקע, הן בעיצוב הפנים והן בפיתוח החיצוני. ואכן, הבתים שלנו הוכיחו את עצמם באקלים הישראלי.

יתרונות הבניה המודרנית ירוקה
שיטת הבנייה הירוקה שלנו כוללת שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה וכן שימוש במערכות מתוחכמות המשתלבות באופן אינטגראלי בתכנית הבנייה. בנייה ירוקה יוצרת יעילות בבידוד, חיסכון באנרגיה, אוורור טבעי, בידוד אקוסטי, בידוד תרמי, שיפור התאורה הטבעית בבית, תחזוקה מינימאלית ועמידות לאורך שנים.
חברת  אוסטק שמיר בנתה עד כה מאות בתים בכל הארץ, בצפון עד רמת הגולן, בדרום עד באר שבע וירוחם, ובתים רבים במרכז הארץ, ת"א, הרצליה, רמת השרון, ורעננה.
החברה בונה במפרט טכני עשיר וברמת גימור גבוהה וקפדנית.

 


לבני חרס לא רק בימי קדם
לבני החרס של Vandensande, אותם מייבאת חברת אוסטק שמיר, הינם בעלי תוחלת חיים של למעלה מ- 100 שנים. הלבנים עשויים עב...
איכות הסביבה לא טובה רק...
בנייה ירוקה במהותה היא בנייה ידידותית לסביבה, הנקראת גם לעיתים בנייה אקולוגית. כוונתה של בנייה זו היא שלבתים הנבנים...

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: