פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

אורטל פתרונות חימום

חברת אורטל מובילה את פתרונות חימום הבית בישראל למחוזות חדשים של הום סטיילינג ואסתטיקה מוקפדים

אורטל פתרונות חימום
 טלפון: 09-7402828
 פקס:   09-7402687פתרונות החימום, כפרטים עיצוביים, מהווים בשנים האחרונות תוספת משמעותית בעיצוב חלל הבית.
נוכחותם, גם אם לעיתים אינה דומיננטית, מהווה חלק בלתי נפרד מהטיפול בחלל המעוצב, והם משתלבים היטב בסגנונות עיצוב שונים: המינימליסטי, המודרניסטי או אפילו שילוב בין הסגנון הנקי למקושט ואחרים. 
בין אם אלו תנורי ארובה על גז, ובין אם אלו קמינים יצוקים, נדרשים התאמה וסנכרון בין העיצוב האדריכלי, התקציב וטעם הלקוח, על מנת להגיע לפתרון מיטבי. 
  
ORTAL
חברת "אורטל - פתרונות חימום" החוגגת בימים אלו שלושים שנה לקיומה, מובילה את פתרונות החימום בישראל למחוזות חדשים של אסתטיקה מוקפדת.

פתרונות החימום של אורטל נותנים התאמה מלאה לדרישות התכנוניות הקפדניות ביותר, יחד עם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות החומרים, הגימור, ההתקנה והשרות המשלים, לכל מערכת חימום.
החברה המשפחתית, הממוקמת באזור התעשייה של הוד השרון, נותנת מענה, הן תכנוני והן יצרני למירב האתגרים הנדרשים על ידי בכירי האדריכלים והמעצבים בישראל. יתרה מכך, בהיותה המובילה בפתרונות חימום בישראל, מתעדכנת החברה בקביעות בחידושים האחרונים, ובמגמות העולמיות בענף, ומעדכנת במקביל את כל לקוחותיה, המתכננים, האדריכלים והפרטיים, המתייעצים אתה לגבי הפתרון העצובי  והאפקטיבי ביותר.

בעידן הכפר הגלובלי, מצליחה אורטל להוות גורם משמעותי גם בקנה מידה בינלאומי.
בזכות הניסיון והפתרונות המקוריים והיצירתיים מיצאת אורטל תנורי ארובה על גז לאירופה ואנגליה, מולדתם של התנורים.
האירופאים השכילו להבין כי יכולות החברה והחדשנות בה היא תופסת את נושא החימום עשויים להועיל גם להם על אף ניסיונם בן מאות השנים.

באולם התצוגה של החברה אפשר להתרשם ממגוון פתרונות המאפשרים לכל מתכנן להפליג על כנפי הדמיון ולבקש פתרונות יצירתיים על פי הקו שבו בחר לעצב את הבית. גישת ה" Tailor made”  המאפיינת את דרך עבודתם של מהנדסי החברה, מבטיחה מוצר סופי המותאם במלואו, הן הנדסית והן עיצובית לדרישות הלקוח.

מוצרי החברה מקיפים את כל אפשרויות החימום: תנורי ארובה עם מפוח וחימום ע"י אוויר, או באמצעות מים. חימום תת רצפתי חשמלי, תנורים וקמינים.
אתם מוזמנים לאתגר אותנו בכל שאלה ומוצר בנושא החימום וליצור עימנו קשר.


חום שעוטף אותך
"אורטל פתרונות חימום" מציעה קמינים איכותיים ואמינים (בתקן אירופי) ולא פחות חשוב מעוצבים

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: