פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

טולמנ'ס

טולמנ'ס מייצגת בישראל את עילית בתי העיצוב ומיטב המעצבים בעולם ומציעה רהיטים לסלונים, חדרי שינה ועוד

טולמנ'ס
 טלפון: 09-8899040
 פקס:   09-952047

סניפים נוספים: תל אביב, ירושלים, נשר, בית יהושוע
טולמנ'ס מייצגת בישראל את עילית בתי העיצוב ומיטב המעצבים בעולם, מובילה בישראל את תחום הריהוט האיכותי וכלי הבית המעוצבים, זה למעלה מ- 20 שנה.
 
טולמנ'ס מתמחה במגוון תחומים: כלים, אביזרים וריהוט, דלתות, ריהוט גן, מטבחים וכלי בית ייחודיים. טולמנ'ס מייצגת למעלה מ-30 מותגי על בינלאומיים, מן הבולטים והמובילים בעולם, המיובאים ברובם מאיטליה, כמו גם מספרד, צרפת, בלגיה, סלובניה, סקנדינביה וארצות אחרות.

הצוות של טולמנ'ס נמצא תמיד עם היד על הדופק, מעודכן ולומד את שוק העיצוב הבינלאומי, לוקח חלק בתערוכות העיצוב החשובות בעולם, יודע לפני כולם מה חשוב, מה מתחדש, מה יכול להתאים, ליצור שיחה.

טולמנ'ס נמצאת בדיאלוג מתמיד עם הקהל הישראלי שוחר האיכות, ומאפשרת, עבור אלו שהעיצוב בנשמתם, לראות ולבחור מהטוב ביותר שקורה היום בעולם. אותם אנשים שעבורם עיצוב הוא חלק מדרך חיים, הרואים בבחירות הנכונות ערך ומשמעות, יכולים להעריך את ההשקעה של טולמנ'ס בחיפוש אחרי המעצבים המכתיבים את ה'דבר הבא'.
 
כדי לטפח ולקדם את עיצוב העל בישראל, להרחיב את המודעות לריהוט מעוצב הנוגע באמנות, מקיימת טולמנ'ס מגוון פעילויות, ומציגה ומקדמת תערוכות, מביאה לארץ מעצבים בינלאומיים בולטים להעברת סדנאות אומן והרצאות, יוזמת ומשתפת פעולה עם גופים ומוסדות הפועלים אף הם לקדם את תחום העיצוב בישראל.

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: