פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

FERRA CANADIAN SPAS - פררה

FERRA CANADIAN SPAS - הקמת פרויקטים במגוון תחומי עיצוב גינות ותרבות הפנאי, מערכות ספא וג'קוזי, אמבטיות, בריכות שחיה ועוד

FERRA CANADIAN SPAS - פררה
 טלפון: 09-9506611
 נייד:   054-6664056

תפוצה ארצית
המותג ferra הינו תוצר של שיתוף פעולה בינלאומי, בין חברת gsb binovtich לבין חברת coast spas הקנדית.
 
GSB פועלת בשוק משנת 1995, ועוסקת בהקמת פרויקטים במגוון תחומי תרבות הפנאי, ממערכות ספא ומזרקות דרך בריכות שחיה פרטיות וציבוריות ועד לבניית פארקי מים.

מערך השירות של FERRA שואב מהניסיון הרחב שנצבר בחברת האם GSB. לחברה צוות מקצועי ומנוסה, בעל ידע מעמיק בהנדסת מים, בתקנות ובמפרטי הביצוע השונים.

החברה פועלת בשיתוף עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם, בביצוע פרוייקטים בארץ ובעולם . החברה פועלת באופן מקצועי, אמין ורב תחומי לקידום כל פרויקט, וביצועו באיכות הגבוהה ביותר, במסגרת התקציב שהוגדר, תוך עמידה בלוחות הזמנים.
ערכי החברה הם הקפדה על איכות גבוהה ובלתי מתפשרת, יעילות ומהירות ביצוע. ככלל החברה פועלת באופן מתמיד לשיפור וייעול של הליכי הביצוע השונים, להשגת תוצאות מושלמות.

מערכות הספא של FERRA מביאות לארץ את הטכנולוגיה המתקדמת של חברת COAST SPAS, אחת מיצרניות מערכות ג'קוזי וספא האיכותיות ביותר ומהחדשניות בעולם, המשלבת בין עיצוב יוקרתי להקפדה יתרה על המפרט הטכני.

מערכות הספא של COAST SPAS / FERRA נבדקו ואושרו על ידי מכון התקנים הישראלי, האירופי, הקנדי והאוסטרלי ומפעל COAST SPAS פועל תחת תקן 9001:2000 ISO הבינלאומי. כל מערכת ג'קוזי מתוכננת תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ואסתטית, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמבחר צבעים מגוונים.

הדגש של FERRA הינו על תכנון ארגונומי - הידרותרפי, במטרה לחזק את התועלות המצויות במים חמים, בין אם לצורכי שחרור והירגעות ובין אם לצרכי טיפול במצבים רפואיים כגון דלקת פרקים. ייחודן של מערכות הג'קוזי והספא של FERRA הוא באפשרות לעצב כל מערכת ג'קוזי בהתאם לרצונות ולצרכי הלקוח. כל מערכת ספא של FERRA מותאמת אישית החל משלב בחירת הדגם, דרך בחירת המפרט העיצובי ועד לתכנון סילוני המים.


גם ג'קוזי וגם נוף
הג'קוזי עם "הקצה הנעלם" של Ferra מאפשר לכם ליהנות מחווית עיסוי מושלמת ומנוף ללא ההפרעה. פינוק כפול

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: