פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

קו נבון

קו נבון - מדרגות יפות מעץ מתכת

קו נבון
 טלפון: 03-5564972
 נייד:   050-5257448"קו נבון" הוא המפעל הוותיק, המקצועי והמנוסה בישראל בתחום המדרגות המיוצרות מפלדה בשילוב עץ, אבן וזכוכית וכן סולמות מתקפלים לעליות גג-נשלפים מתקרה וחלונות לעליית גג.

"קו נבון" נוסד בשנת 1978 (31 שנה) על ידי אילן נבון אשר הקים את העסק בעשר אצבעות והוביל אותו במהלך השנים הארוכות שעברו לרמות הגבוהות של הייצור התעשייתי (הישראלי והבינלאומי).

המפעל התמחה בעיצוב, תכנון ויצור דגמים רבים של מערכות מדרגות ובשילוב חזק, ואיכותי של סוגי חומרים המיועדים למדרגות בלבד ומותאמות אישית לצרכים של כל הזמנה בנפרד.

אין "סטנדרטי", "רגיל" או "משעמם" בקו נבון.

הנסיון הרב שנצבר לאורך השנים והיכולות המוכרות הטיב לאדריכלים, מעצבים ובונים בישראל - מעניקים בטחון עצום ללקוחות חדשים ותמורה אמיתי וצודקת לכספם.

המוניטין שיצא ל"קו נבון" כיצרני מדרגות יפות בהתאמה אישית לפנים הבית, לחנויות, עליות גג, מדרגות חיצוניות, מדרגות לוליניות וכו'...
השם הטוב שנבנה במהלך 30 שנות פעילות ויצירה עקביים זוכים לפירגון ולמילים טובות גם מהמתחרים האחרים בתחום שלאורך השנים רואים בהתקדמות הרצופה של המפעל המיוחד הזה- ומתפעלים לנוכח השגיו (המוכחים) שהכתירו את קו נבון כמכתיבי הקצב, המחיר והעיצוב המודרני.

מחלקת הפיתוח בקו נבון בה מתכננים בכל העת מערכות חדשות ועיצובים מקוריים למדרגות פנים- מבטיחים להציב את החברה בבטחה בצמרת קובעי הסגנון העצובי והאיכותי גם בעשור הרביעי לקיומו של המפעל.

בקו נבון משלבים בין פלדה, עץ, אבן וזכוכית באומנות והתוצאה מהווה פסל עיצובי מרהיב ומדוייק ; הזוכה לרמת גימור גבוהה וניבנה בהרבה תשומת לב, אהבה ונשמה.


הגיע הזמן לעלות מדרגה
ניסיון של עשרות שנים בתחום יחד עם הקפדה על עיצוב, חדשנות טכנולוגית ורמות גימור גבוהות במיוחד הופכות את "קו נבו...
כל מה שרציתם לדעת על חב...
איך בוחרים חברה אמינה לייצור והתקנת מדרגות לבית, וגם הסיפור מאחורי חברת "קו נבון" שהוקמה לפני 35 שנה

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: