פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

א.א. מראות

א.א. מראות - חברה מקצועית ומובילה בענף הזכוכית בישראל. מתמחים בתכנון, שיווק, ייצור והתקנה של מגוון מוצרי זכוכית איכותיים ומבצעים עבודות מורכבות ויוקרתיות

א.א. מראות
 טלפון: 03-9618883
 פקס:   03-9618926א.א. מראות בע”מ הינה חברה מקצועית ומובילה בענף הזכוכית בישראל.אנו מתמחים בתכנון ,שיווק ,ייצור והתקנה של מגוון מוצרי זכוכית איכותיים ומבצעים עבודות מורכבות ויוקרתיות. התוצאות הן מוצר מוגמר ומושלם הכולל איטום, פרזול ואביזרים נלווים.
אנו רואים את עצמנו כחלוצים בכל העשייה האתגרית בזכוכית ובהתאם לכך מציגים פתרונות חדשניים בתחום.
כל פרויקט מלווה על ידנו מהרעיון ועד להתקנה, כולל ייעוץ, בחירת דוגמאות, תכנון, ייצור והרכבה. אין פרויקט גדול מדי או מורכב מדי עבורנו!
אנו עובדים מול אדריכלים, קבלנים, חברות גדולות ואנשים פרטיים.

לא.א. מראות 40 שנות ניסיון המציבות אותנו בראש הסולם בתחום הזכוכיות בישראל.
הכל החל ממרדכי נתן, זגג שהסתובב עם עגלה מלאה בזכוכיות בין לקוחות שונים. ארבעת בניו הלכו בעקבותיו ובשנת- 1988 הקים אריה נתן את
החברה.אל החברה הצטרפו גם בני הדור השלישי שתורמים כוחות רעננים ורוח צעירה וחדשנית לצד הוותיקים בשטח.
במחלקות החברה השונות מועסקים כיום כ- 100 עובדים.

לב הפעילות של החברה פועם במבנה המרכזי בראשל”צ הכולל משרדים, אולם ייצור ותצוגה. כאן נמצאות גםהמחלקות המיוחדות: מחלקת עיבוד שבבי המספקת פתרונות מיוחדים לכל מזמין. המחלקה האומנותית המתמחה בעבודות אומנות המתבצעות ע”י מיטב אמני הזכוכית.
מחלקה נוספת העוסקת בהדפסה דיגטלית ישירה על זכוכית באיכות הגבוהה ביותר. קפיצה צפונה אל הרצליה פיתוח פותחת דלת לאולם תצוגה
מרהיב-300 מ”ר של החידושים האחרונים בענף. פנייה דרומה ליבנה מובילה אל מפעל החיסום א.א. חיסום בע”מ המטפל בחיסום כל מוצרי החברה ומקנה יתרון של ביתיות עם ביצוע מהיר וללא פערי תיווך.

השימוש בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות-מכונות חדישות ושיטות עבודה חדשניות מאפשר לנו לייצר מוצרים אקסלוסיביים במיוחד
ולהגשים ללקוחותינו כל פנטזיה מזכוכית.
במחלקה האומנותית מתבצעות עבודות יוקרתיות בשיטות של התזת חול, צביעה אומנותית, פיסול בזכוכית לרבות פיוזינג (כיפוף בחום) וכן ייצור זכוכית טריפלקס בשיטת הדבקה המשלבת בין הזכוכיות כל חומר גלם : בד, עץ, נירוסטה, רשתות מתכת, תאורת לדים ועוד. בנוסף, אנו מורשים של יצרנים עולמיים בתחום זכוכית הפלזמה שבלחיצת כפתור הופכת כל זכוכית משקופה לחלבית.

על הזכוכיות שלנו מובעים הערכים המייחדים את חברתנו מאז ומתמיד!
איכות - בחומרים, בציוד, בכוח אדם, בביצוע- הכל ללא פשרות!
אמינות - אנו נושאים באחריות לכל מוצר וערבים לאמינות בייצור ובשירות.
שירות - תודעת השירות הגבוהה משתקפת בצוות האדיב הקשוב לכל לקוח, במענה מהיר ויעיל ובזמני ביצוע מקובלים.
תהליכים ירוקים - כל תהליכי העבודה נעשים מתוך מודעות לשמירה על סביבה ירוקה, מים מטופלים, מיחזור שאריות זכוכית ומכונות בלתי מזהמות.

 

אולם תצוגה בהרצליה פיתוח - רחוב משכית 1

מעוניין בהצעת מחיר מבעל העסק? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם: הערות:
דוא"ל:
טלפון: