פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום אדריכלות

בהנהלת האדריכלית רקפת קידר

פורום אדריכלות

בפורום האדריכלות תוכלו להתייעץ ולשאול שאלות. מתלבטים לגבי מיקומים? תוכניות? עיצוב וחלוקת החלל? זה המקום להיכנס ולשאול.
 רקפת קידר אדריכלית, בוגרת הטכניון בהצטיינות, בעלת ניסיון בבניה פרטית, ציבורית, מסחרית ועיצוב פנים.

 

פורום האדריכלות בניהול האדריכלית רקפת קידר
יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

איך אוטמים גג כשהריצוף מעליו הוא יציקת אפוקסי, ז"א איך מיישמים את שכבות האיטום מתחת?
וכן איך אוטמים רצפת קומה ראשונה אם רוצים לצקת מעל אפוקסי?
אשמח לקבל שמות של קבלנים שמבצעים עבודות כאלו ואיפה אפשר למצוא פרטים בנושא הזה
לקבלת תשובה מלאה מוטב שתפנה לפורום עיצוב. בהצלחההיי אני רכשתי דירה על הנייר מקבלן  בקומה 2 .גודל הדירה 120מ"ר 5 חדרים  בכיוונים  : צפון מזרח , דרום מזרח, ודרום מערב. זה בסדר?...  כי פשוט אני לא מבין בזה אשמח לתשובה פשוטה וקלה שאני אבין וסליחה על הבורות 
תתחדש על הדירה, לפי מה שרשמת יש לך 4 כיווני אויר- צפון, דרום, מזרח ומערב. בתכנון דירות בישראל יש שאיבה להשיג ריבוי כיווני אויר כך שבמקרה שלך הצליח המתכנן לעשות זאתאיך לדעתכם אפשר לתכנן בית כך שיהיה קל לנקות אותו לפני החג? - אולי נגרות ללא חריצים וקישוטים? אולי רצוף ללא רובה? פחות חלונות?
מוזמנים להעלות עצות מניסיונכם האישי כדי שכולנו נוכל להתכונן היטב לחג הבא...
1. כמה שפחות רהיטים "צפים" שצריך לנקות מתחת. 2 פחות וילונות. 3 שתהיה הפרדה בין המטבח לחלל הסלון למרות שזה פחות מקובל בשנים האחרונות בארץשלום, אני מתגוררת בקריות בבית דו מפלסי קומה 1 סלון מטבח חדר אוכל ממד וירידה ב 3 מדרגות לשירותי אורחים. אנחנו רוצים לשפץ את קומת הקרקע בלהוסיף חדר שינה עם שירותים ומקלחת יש לנו אישור ל-15 מ"ר. כל הקומה תהרס מבקשת לדעת עלות סדר גודל עבודת מעצב תכנון מחדש כולל ריצוף (לא הדבקה) חשמל אינסטלציה.
www.itamarlevi.comלפי התאור שלך אתם מעוניינים בשיפוץ המבנה הקיים וגם בתוספת בניה. זו עבודה משמעותית שדורשת הגשת בקשה להיתר בניה ומתאימה לאדריכל. כדאי שתקבלי הצעת מחיר מאדריכל אחד או יותר אחרי שראו את הבית ובדקו היטב את הזכויות והאפשרויות העומדות בפניכם. בהצלחה וחג שמחקנינו מבנה ישן של עמידר שסביבו רק שלד בנוי.
התבלטנו בין גג רעפים לבטון (עקב עלויות) האם יש אפשרות להכין גג בטון בעלות נמוכה (או שמה עם הערת אזהרה) כדי לחסוך בחומרים לבניה ראשונית.
ז"א המגמה לגג בטון היא שבהמשך השנים הילדים יבנו מעל, אך כעת איננו רוצים להוציא תשלום גבוה כל כך כעת, כשהילדים ירצו ישקיעו בגג בריצוף.
יש אפשרות כזו?
מאחר והמבנה ישן, אני ממליצה לפנות למהנדס בניה כדי דבר ראשון לבדוק האם המעטפת הקיימת יכולה לשאת גג בטון עם אופציה לקומת מגורים, אולי צריך להוסיף חיזוקים, ובמקביל לבקש ממנו הערכת עלויות לגג בטון לעומת גג קל אחר על מנת שתוכלו לבסס את ההחלטה שלכם על ההפרש בין שתי האפשרויות. בהצלחה. רקפתשלום רב,

אני קונסטרוקטור ואני מחפש אדריכלים ומעצבי פנים לשיתופי פעולה.
עובד במרכז ובשפלה.

ניתן ליצור איתי קשר בטלפון

0505612947
עידן
שיהיה לך בהצלחההאם ניתן לעשות שינויי מפלס גובה בקומת קרקע ובמרתף בהרחבת בניה ובאילו תנאים?
שינויים במבנה אפשריים אם הם מותרים עפ"י הזכויות והתכנית שחלה במקום. לפי חוק התכנון והבניה שינוי בגובה מפלסי רצפה עד 50 ס"מ אפשרי באישור מהנדס הוועדה לתכנון ובניה. עליך לגשת למשרדי הוועדה ולקבל הנחיות מדוייקות לגבי המקרה ונוהל הגשת הבקשה לשינוי.שלום, לקראת השקת מוצר חדשני מאוד המיועד לחדרי שירותים, אנו מחפשים אדריכלים ומעצבי פנים בעיקר בסקטור הפרטי להשתתפות בסקר וליצירת שיתופי פעולה עתידיים.
תומר 0547305333
תומר תוכל לפרט? נשמע מסקרןשלום,
אני חייבת עזרה בהגשת פרויקט גמר באדריכלות ועיצוב פנים
יש כבר תוכניות, חזיתות וחתכים בקנ"מ 1:100 צריכה עזרה/ המלצה על מישהו שיכול לעזור לי להכין תוכניות בקנ"מ 1:50 ולכוון אותי
אם זה עדיין רלוונטי, פני אלי בפרטי ואפנה אותך. 050-7547295שלום, קוראים לי מיטל גרשון ואני הנדסאית בנין משנת 2004.
ניסיון תעסוקתי: מפקחת רישוי על הבניה בעיריית חיפה במשך תקופה של כ-6 שנים.
במסגרת עבודתי מעבר לתפקידי העיקרי כבודקת תוכניות, הוצאת היתר בניה וחישוב אגרות גם בדקתי תשריטי בית משותף לצורך רישום בטאבו.
כיום בנוסף לעבודתי כמידענית בועדת ערים קריות אני מכינה תשריטי בית משותף לטאבו.
טלפון לבירורים והצעות מחיר: 052-8933660יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd