פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום אדריכלות

בניהול יוליאנה ריסקוף

פורום אדריכלות

לצפיה באתר הבית של יוליאנה ריסקוף לחצו כאן

בפורום אדריכלות תמצאו תשובות מוסמכות לשאלות בנושאי אדריכלות מאדריכלית יוליאנה ריסקוף. רוצים לדעת כיצד מתכננים נכון את חללי הבית או העסק? כיצד מוציאים רישיונות בנייה מהרשויות השונות וכיצד עוברים את תהליך בניית הבית בדרך הטובה ביותר? זה המקום עבורכם בכל שאלות על אדריכלות.

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

שלום רב,
אשמח לעזרתכם
ביתי בית קרקע בנוי בבניה אמריקאית (קלה)עם שכן צמוד- דו
ולבית הוספנו תוספת של כ-40 מ"ר .
לצערי לאחר מספר שנים יש תזוזה של התוספת.
האם התוספת זזה כיחידה אחת או שיתכן מצב של תזוזה של חלקים בתוך התוספת (חדרים נפרדים).
חושבת על אופציה לחלק את הבית לבית המקורי ולתוספת כיחידה נוספת.
אם אדריכל טוען שאין בידו כתב כמויות האם חייב להיות עותק בעירייה? היכן אני יכולה להשיג את כתב המויות של הבית?
אחרת איך ובהתאם למה בנו את הבית?
אני יודעת שהיה מפקח על הבנייה אבל הוא רק מפקח
אשמח ואודה באם תנחי אותי היכן אוכל לאתר את כתב הכמויות
תודה רבה
שלום
1. בנינו בית פרטי בראשון לציון בשנת 2010, היה לנו אדריכל ובן משפחה בנה את הבית. אני צריכה את כתב הכמוניות של הבית, האדריכל אומר לי שזה לא אצלו - הוא אפילו מסרב לשלוח לי את התוכנית של הבית , היכן אני יכולה למצוא את כתב הכמויות?
זה בית פרטי בן 3 קומות
2. בכל בנייה של בית חייב להיות כתב כמויות נכון? אי אפשר לבנות בית ללא כתב הכמויות נכון?
תודה רבה
שלום, יש לי פרגולה צמודה לבית של 30 מטר, אני מעוניין להניח עליה גג שקוף (משהו כמו סנטף/פוליקורבינט), ומכיוון שיש מלא דגמים בשוק, איבדתי ראש. מי שמתמצא ויוכל להמליץ לי על דגם מנצח אודה לו מאוד !
הדרישות שלי הם:
א. גג שטוח ולא גלי. ב. שיכניס הרבה אור. ג. שהשכנים מלמעלה לא יראו ברור כמו זכוכית מה קורה אצלי, אלא או שלא יראו כלל או דמויות או מטושטש. ד. שיהיה חזק שיהיה אפשר לדרוך עליו בשעת הצורך (אני מניח אותו על מסגרת ריבועים של מטר על מטר). ה. שיהיה אטום למים לחלוטין. ו. שלא יהיה מכוער
תודה לעונים !
שלום רב, האם יש תקן או הוראות כלשהן המגבילות בניית מרפסות שמש מול חלונות. בבניין שלי רוצים לבצע פרויקט תמ"א 38, אולם המרפסת המתוכננת לשכנים תצפה לחלון חדר השינה שלי. אודה לקבלת המותר והאסור בעניין זה.
שלום לכולם,
רציתי לקבל המלצות על שיפוץ מדרגות טרצו בנות 20. כל הבית מיועד להיות פרקט (פורצלן דמוי ואמיתי).
מדובר בעשרים מדרגות.
תודה וחג שמח,
מיכל
ילנה שלום,
רכשנו דירת שישה חדרים. בדירה קיים מסדרון מאוד ארוך (מצ"ב קובץ). אנחנו בשלבי "שינוי דיירים". מעוניינת לדעת מה ניתן לעשות עם המסדרון הארוך? רוחב המסדרון - 100 ס"מ.
האם לרווח את החלק הסופי של המסדרון כך שהכניסה לחדר תיצור מרחב מרובע? האם שינוי מיקום הדלתות יעזור?
אשמח לקבל דעה מקצועית.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

אני רוצה לרכוש דירה 3 חדרים בדירה המקלחת בלי חלון רק ונטה האם אפשר להיות מקלחת ללא חלון האם לא יהיה אובש
אני מעונינת לשנות תוכנית שקיבלתי מאדריכלית מאחר ושיניתי את החלטתי לגבי עיצוב הבית. האדריכלית רוצה עבור כך סכום גבוה מאד ואין לי אפשרות...
האם יש תוכנה שאפשר להוריד (אפילו בתשלום) ובעזרתה לשנת את התוכנית שבקובץ PDF לבד? (יש לי חוש לענין ואני יודעת מה אני רוצה לשנות)
תודה רבה!!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שרה שלום, אין אופציה לערוך קובץ PDF כי הוא כמו קובץ תמונה ומשמש רק כפלט לקבצים קוויים של תוכנות שרטוט. אם מדובר בשינויים קטנים, את יכולה פשוט לסמן עליו או ידנית או באופן ממוחשב את השינויים שאת רוצה בצורה גרפית. אם מדובר בשינויים רבים אז תצטרכי לבקש משרטט או איש מקצוע אחר שישרטטו לך מחדש.. לצערי אין אופציה אחרת. בהצלחה, אדר' יוליאנה ריסקוף.אני מעונינת לשנות תוכנית שקיבלתי מאדריכלית מאחר ושיניתי את החלטתי לגבי עיצוב הבית. האדריכלית רוצה עבור כך סכום גבוה מאד ואין לי אפשרות...
האם יש תוכנה שאפשר להוריד (אפילו בתשלום) ובעזרתה לשנת את התוכנית שבקובץ PDF לבד? (יש לי חוש לענין ואני יודעת מה אני רוצה לשנות)
תודה רבה!!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שרה שלום, אין אופציה לערוך קובץ PDF כי הוא כמו קובץ תמונה ומשמש רק כפלט לקבצים קוויים של תוכנות שרטוט. אם מדובר בשינויים קטנים, את יכולה פשוט לסמן עליו או ידנית או באופן ממוחשב את השינויים שאת רוצה בצורה גרפית. אם מדובר בשינויים רבים אז תצטרכי לבקש משרטט או איש מקצוע אחר שישרטטו לך מחדש.. לצערי אין אופציה אחרת. בהצלחה, אדר' יוליאנה ריסקוף.


יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd