פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום אדריכלות

בניהול יוליאנה ריסקוף

פורום אדריכלות

לצפיה באתר הבית של יוליאנה ריסקוף לחצו כאן

בפורום אדריכלות תמצאו תשובות מוסמכות לשאלות בנושאי אדריכלות מאדריכלית יוליאנה ריסקוף. רוצים לדעת כיצד מתכננים נכון את חללי הבית או העסק? כיצד מוציאים רישיונות בנייה מהרשויות השונות וכיצד עוברים את תהליך בניית הבית בדרך הטובה ביותר? זה המקום עבורכם בכל שאלות על אדריכלות.

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

מה ההמלצות וההנחיות לאיטום וריצוף חדרי אמבטיה ? אילו חומרים מומלצים?

תודה
שלום לך, ההמלצה הטובה ביותר היא לא לעשות את זה לבד אלא לקרוא לאיש מקצוע לביצוע עבודות איטום וריצוף!! לצורך בחירת הריצופים והחיפויים המתאימים לכם ביותר מבחינה עיצובית, מומלץ לפנות לאדריכל/למעצב. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.לקראת רכישת דירה, שטח הסלון והמטבח הכולל הוא 35 מ"ר. צד אחד המטבח ומולו יציאה למרפסת. שאלתי: האם ניתן לעשות משהוא ראוי שלא יהיה סלון מדי ולא מטבח מדי קטן?
מוטי שלום, אנא צרף תכנית הדירה ואשמח להמליץ לך מה לעשות. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.שלום רב,

אני רוצה לעשות קיר אדריכלי דמוי בטון , רציתי לדעת האם ניתן להתקין טלויזיה קעורה באמצע?
האם זה יפה?
חגית שלום, אם הקיר מחופה באריחי בטון דו-מימדיים, אני לא רואה סיבה שלא. זה אכן יכול להיות יפה. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.מתלבטת לגבי הסידור של אזור המטבח + הסלון בדירת הקבלן, מרגיש לי שהתכנון כרגע הוא סלון צר וארוך. שוקלת קיצור הקטע המשותף עם הסלון לח' או הכנסת משטח עבודה נוסף כאי, או סידור שונה של הסלון.

אשמח לשמוע דעתכם» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

אור שלום, ממליצה לך לבדוק אופציה של הקטנת אזור המטבח על-מנת לקבל סלון יותר מרווח וגדול ויזואלית. אין אפשרות כאן להכניס משטח עבודה נוסף כאי, אלא אם כן את משלבת בין האי לשולחן פינת אוכל. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.ראינו דירה שאנחנו מעוניינים לקנות.
הדירה מאוד ישנה ומוזנחת וצריכה שיפוץ מאוד גדול.
אנחנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר על השיפוץ+עיצוב כדי לראות אם אנחנו עומדים בתקציב לפני שנפגשים עם בעלי הבית.

למי פונים? לאדריכל? למעצב פנים? איך עושים את זה?
בטי שלום, בהחלט רצוי שתפנו לאדריכל או למעצב, אחד מהשניים. לפני כן, תוודאו שהאדריכל עוסק גם בעיצוב פנים (ולא רק בתכנון), והמעצב גם יודע לתכנן (ולא רק לעצב). לצורך בדיקה זו, תבקשו לראות עבודות קודמות. אם תרצי עזרה מקצועית ממני, את מוזמנת לפנות אליי: arch@riskoff.co.il | 054-4472418 בהצלחה! אדר' יוליאנה ריסקוף.היי, אני מעצבת פנים. אפשר להעריך עלות שיפוץ ותכנון ועיצוב. כדי לקבל הערכה הכי מדוייקת באמת צריך להפגש עם בעל מקצוע מעצב ו\או קבלן בשטח. הערכה גסה אוכל לתת לכם לפי עוד נתונים כמו שטח דירה, דברים שברצונכם להחליף (אמבטיות, מטבח, ריצוף, אלומיניום וכו..) וסטנדרט בניה וחומרים.. שלחי לי מייל ואפרט לך יותר - bellaluria@gmail.com :)אשמח על המלצות
ותמונות
תודה
אוסנת שלום, לא הבנתי מה את צריכה. תפרטי בבקשה.שלום לכולם,

אשמח להתייעץ אתכם לגבי סוגיה מסוימת בבניית בית-
במהלך החודשים האחרונים (כמעט שנה) אנחנו עובדים על תוכניות לבית פרטי עם אדריכל. אנחנו מרגישים שאין מענה לחלק מהצרכים שלנו (לדוגמא- יצירת חללים מוארים בבית). לעומת זאת, היינו בפגישה עם מעצב פנים ובדקות הראשונות כבר קבלנו כל מיני רעיונות שמצאו חן בעינינו. אנחנו משלמים לאדריכל סכום שאמור לכלול גם היבטים של עיצוב פנים ומבינים שנצטרך בכל מקרה כנראה לקחת מעצב פנים בנוסף. מה נכון לדעתכם לעשות? האם נכון לעבור לאדריכל אחר שנותן גם שירותים לעיצוב פנים? לקחת מעצב פנים בנוסף לאדריכל הנוכחי? מבחינת תשלום- האם הגיוני לבקש הנחה מהאדריכל? איך כדאי להעביר את המסר? באופן כללי- מהניסיון שלכם, איך מתנהלת העבודה המשותפת של אדריכל ומעצב פנים?

תודה רבה לכם!
דנה שלום, לא תמיד אדריכל יודע/אוהב/מעוניין גם לעצב. כמובן שעדיף שאותו איש מקצוע יעשה גם וגם, אך לא תמיד זה מסתדר. אם אתם מרוצים מתהליך סטטוטורי של הגשת תכניות לעירייה/פיקוח על הבניה שנעשה ע"י האדריכל הנוכחי שלכם, לא הייתי מחליפה אותו ועדיף שאם התחלתם גם תסיימו איתו את השלב הזה. במקביל, צריך להגיד לו ששלב עיצוב הפנים אתם מעוניינים שיעשה מישהו אחר - כדי שיוריד לכם את זה משכר הטרחה שלו. אין שום בעיה עקרונית ששני אנשי מקצועי יעבדו במקביל על אותו בית וישלימו זה את זה. אם תצטרכי סיוע נוסף, את מוזמנת לפנות אליי: arch@riskoff.co.il | 054-4472418 בברכה ובהצלחה! אדר' יוליאנה ריסקוף.היי.

אנו גרים בקומה 5, וב4 קומות שמתחתינו הדיירים הרחיבו את מרפסת השירות (יש מחוץ לחלון שלנו במרפסת השירות בטון שזה בעצם התקרה של השכנים) הגודל (נטו) הוא 2 מטר על 2.5

השאלה שלנו היא במה כרוך להוציא אישורים/היתרים, מה סדר גודל העלויות (כולל ביצוע הבניה) וכמה זמן זה עלול לקחת? (גם ההיתר וגם הבניה עצמה) זה בעצם פירוק קיר חיצוני, והתקנת שני קירות חיצונים ותקרה

תודה מראש!
אתם יכולים לפנות לאחד הדיירים שבנה את ההרחבה ולשאול אותו או לחילופן לפנות ישירות לאדריכל שביצע את ההרחבה ולבדוק איתו.שלום לך, למענה מקצועי על שאלותייך, אני ממליצה לך לפנות לאיש מקצוע שיבוא לשטח וייראה באיזה קנה מידה של עבודה מדובר. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.שלום,
אנו בונים דירת דופלקס (קומת גג) בבניין דירות, ומעוניינים לעשות שינוי משמעותי לאחר קבלת מפתח. (שמבוסס בעצם על היפוך תפקידים בין הקומות: בקומה העליונה מטבח וסלון, ולמטה חדרים; לא לצורך פיצול הדירה).
השינוי כולל סגירת חלל פתוח בין הקומות, הרחבה של המרפסת שירות על חשבון מסתור המזגנים (לא ניכר כלפי חוץ), הצבת שירותים ואמבטיה במרפסת שירות.
מעבר לכך, אנו רוצים לפתוח דלת כניסה בקומה העליונה (עשו לכל דירות הדופלקס הכנה לפתיחת דלת - רק צריך להסיר כמה בלוקים...)
שאלותיי: א. באיזה מצבים בודקים שינויים פנימיים בדירה, שאינם ניכרים כלפי חוץ (רישום ראשוני בטאבו?; העברת בעלות? סתם בשביל הכיף?)
ב. לגבי דלת הכניסה הנוספת, האם זו בעיה משמעותית? יש צורך לדחות אותה לאחר רישום בטאבו? מקובל לאשר את פתיחת הדלת כשברור שלא מדובר בפיצול דירות?
תודה!
שלום דן, לאחר מסירת הדירה הפורמלית הסופית לרשותכם וקבלת המפתח, אתם בהחלט יכולים לבצע שינויים פנימיים בדירתכם. לגבי שאלות נוספות ששאלת, אני ממליצה להתייעץ בשטח עם איש מקצוע. אם תרצה את עזרתי, אתה מוזמן ליצור קשר: arch@riskoff.co.il בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.


יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd