פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

צבע הפרופיל שלי ירוק כהה ,הריהוט בבית בגווני חום
ברצוני להחליף ריצוף (יש סומסום צהוב) צריכה עזרה בבחירת צבע?
שלום וברכה
על מנת לחסוך בסורגים וגם מבחינה הסטטית הותקנו תריסי אור חשמליים של קליל בכל הבית אך הבנתי שזה אינו מגן מפני פריצה אלא מעכבה
האם ישנה אפשרות להגדיל את עיכוב הפריצה בנתונים הללו?
ועוד בחלונות המטבח הותקנו תריסי גלילה עם ארגז חיצוני מפני שלא היתה הכנה בשלב השלד. האם מלבד ההסטטיקה ארגז חיצוני הוא ברירת מחדל או יש שעושים זאת מלכתחילה והוא לא נופל מארגז פנימי?
שלום שני! ניתן להוסיף אביזר הנקרא "הנצרה" והוא נועד לעכב פריצה,מוסיפים אותו בחיבור בין שדה התריס לציר הגלגול! ארגז תריס חיצוני הינו עוד אפשרות לכך שלא יראו את ארגז התריס מבפנים,יש לו אפילו יתרונות על ארגז פנימי בכך שהוא אינו פוגע בבידוד האקוסטי והתרמי של הקיר ואינו דורש עיבוי הקיר! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום למומחים,
דירתי בבנייה כרגע ועלתה השאלה איזו זכוכית לשים בחלונות ובויטרינות על מנת לקבל בידוד אקוסטי טוב?
קבלן האלומיניום עובד עם קליל 7000 ואומר שבויטרינות אסור לשים בידודית אלא רק טריפלקס. האם נכון?
והאם בחלונות חדרים ובמיוחד חדרי שינה מומלץ בידודית?
חשבתי על בידודית 5,6,4.
לטריפלקס הוא מציע שתי זכויות של 3 מ"מ.
כל הנ"ל לבחירה במפרט קבלן.
תודה רבה על תשובתכם המהירה.
שלום אודי! עיקרון הבידוד האקוסטי אומר,שככל שמסת הזכוכית בין מקור הקול לשומע גדולה יותר,כך הבידוד האקוסטי יהיה טוב יותר,ככל שהזכוכית עבה יותר הבידוד האקוסטי ישתפר! מבחינה בטיחותית,בחלונות הזכוכית המינימלית היא 4 מ"מ או 3+3 טריפלקס,בדלתות,הזכוכית המינימלית היא 6 מ"מ מחוסמת או 4+4 טריפלקס! ניתן לזגג בידודית בויטרינות בתנאי שהזכוכיות הן מינימום 6 מ"מ מחוסמות! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני צריכה המלצה לדלת הזזה כולל רשת ותריס 3 על 4 מטר, בגשמים ורוחות חזקים הם לכיוון הדלת, וכן היא פונה לכביש ראשי,מהה ההמלצה, לגם למניעת כניסת מים
תודה
שלום אתי! מכיוון שחסרים הרבה נתונים כדי לקבוע איזו סדרה ובאיזו חלוקה יש לבחור,כדאי לקבוע מועד לפגישת ייעוץ אישית חינם באחד מאולמות התצוגה של קליל,לתיאום פגישה ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנחנו בגמר של בניית ביתנו ברוך השם.
השליכט החיצוני שבחרנו הוא אפור בהיר.
אנחנו מתלבטים בצבע החלונות קליל הצבעים הם :אפור חם.. אפור שובב.. אפור קלאסי..
דלת הבית בחרנו גוון שהוא דומה מאוד לאפור חם.
אשמח לחוות דעת..
שלום שרית! הייתי בוחר אפור קלאסי משום שהוא הכי בהיר!אינו מתחמם הרבה בשמש ואינו יותר כתמים כהים בחזיתות הבית! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אבל לא כדאי ליצור ניגוד? כלומר.. שאם השליכט אפור בהיר אז חלונות יהיו כהים?שלום שרית! זהו כמובן עניין של טעם בהתאמת גוונים,אך לגבי צבע התריסים החיצוניים עדיף שיהיה כמה שיותר בהיר,לגבי החלונות,אפשר שיהיו כהים אפילו עד שחור כדי ליצור ניגוד עם התריס והקיר הבהיר. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בנוסף.. איך אנו יכולים לראות דוגמאות של בתים ואז לראות את ההבדלים?שלום שרית! הוזמנתם בתשובה שלמעלה להגיע לאולמות התצוגה שלנו! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום לכולם,
יש לי במטבח חלון גיליוטינה ברוחב כ-1 מטר.
ככל הנראה הקפיץ שאמור להחזיק את החלון למעלה כשמרימים אותו התעייף, החלון לא נשאר באותו המקום אלא גולש לאיטו למטה.

פניתי לבית עסק העוסק בחלונות בשאלה היכן ניתן לרכוש את המנגנון הקפיצו, התשובה הייתה שאין סיכוי שאמצא ואם כן יעלה לי כמו חלון חדש.
לשאלה כמה יעלה חלון חדש - נעניתי כ-1,800 שח.
החלק המעניין שהאיש אפילו לא שאל למחר את החלון.

האם והיכן ניתן למצוא מנגנון קפצתי לחלון גיליוטינה?
האם יש למישהו מושג לגבי אופן ההתקנה והעלות ללא התקנה?

תודה
קובי
שלום קובי! תוכל לקנות קפיץ כזה לפי גודל ולפי צבע במפעל הנקרא "פלמט" נמצא ברשל"צ,טלפון 039611663. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רבת
יש לי וטרינת יציאה למרפסת ברוחב 4.8, גובה 2.3. משני צדדיה יש עמוד פינתי 150X100X10. מידת 150 היא הדופן שפונה לוטרינה. נרצה לשלב זכוכית אקוסטיק 23 או 27.
אנחנו לא רוצים פתיחת הזזה (רצוי 3 כנפיים). מה הפרופיל המתאים לבידוד אקוסטי מקסימלי שניתן להתקין?
האם כבר ניתן לשלב גם בידודית על אקוסטיק על פרופילים אלה?
שלום שלום! אם אתם לא רוצים מערכת הזזה ומעוניינים בבידוד אקוסטי מקסימלי ניתן להתקין מערכת קליל 4900 היכולה להכיל זכוכית עד עובי של 47 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה גיל. בשאלה המקורית חלה טעות.כוונתי היתה שאני לא מעוניין בפתיחת ציר, אלא דלת הזזה. אשמח להתייחסותך בשנית. תודהשלום שלום! מערכת ההזזה עם הבידוד האקוסטי הטוב ביותר,בה הכנף נאטמת למשקוף בעזרת אטמים הינה קליל 2200! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום.

צינור הפליטה של מייבש הכביסה נמצא בחדר שירות והוצאתי אותו דרך החלון של המסתור כביסה.

בחלון הזה יש רק תריסים.

הבעיה היא שבגלל הצינור לא ניתן לסגור את התריס עד הסוף ונוצר רווח בין התריס לקיר.

הייתי רוצה לסגור את הרווח הזה ושזה יהיה אטום לאוויר מבחוץ.

אשמח להצעה כלשהי...
שלום אורן! ניתן לקצר כמה שלבים של התריס כדי ליצור מגרעת דרכה יעבור צינור הפליטה. ניתן ליצור פלטה מדיקט המושחלת במסילות התריס ובה יש חור עבור צינור הפליטה,התריס ירד עד הפלטה הזו. ניתן להוסיף לתריס כמה שלבים שיהיו קצרים יותר מהרגילים וכך ליצור מקום יציאה לצינור הפליטה. ניתן להתקין חלון הזזה בנוסף לתריס וכך אפשר יהיה לסגור את הפתח הנותר! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!רעיונות טובים..אנסה אחד מהםשלום, אני עושה בבית חלונות של אלומיניום בלגי 7300. האם הידיות שאבחר חייבות להיות מקטלוג הידיות של קליל? ובנוסף, האם אפשר לבחור צבעים אחרים לידיות? מה יכול להתאים לפרופיל בצבע ral7022? תודה מראש!
שלום רותם! כל ידית בעלת פין מרובע 7*7 יכולה להתאים לקליל 7300. ניתן גם לקבל מנגנון נעילה רב נקודתי עם סגר שטוח ומנוף,אם כל הידיות של קליל אינן מוצאות חן בעיניך. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני משפץ את הבית, ומגדיל את היציאה לחצר. זה הולך לצאת 530 על 235.
בכמה דלתות הזזה כדאי לבחור?
יש להתחשב בכך שיש ילדים קטנים בבית...
שלום משה! לדעתי החלוקה הנוחה ביותר מבחינת פתיחה ומבחינת קלות ההזזה תהיה חלוקה ל4 כנפיים על שתי מסילות ואם צריך גם רשת אז להשתמש במסילה של 3 נתיבים! הסדרות המתאימות הן מקליל 9000 ומעלה,ז"א,קליל 9000,קליל 7300,קליל 7500,קליל 9200,קליל 9400 וקליל 2200. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd