פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום חלונות

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום ופרופיל בלגי. 

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

רכשנו דירה בקומה גבוהה אל מול נוף מרשים (ואין לנו מרפסת - יש גם כאלו עדיין...;-) )
בסלון ישנה חלון ויטרינה שקוף ישן לא יפה ובנוסף לוטרינה שורת תריסים חיצונית שלא מאפשרת לצפות בנוף פתוח לחלוטין גי תמיד יהיה שליש מהחלון עם תריסים.
רצינו להחליף את הוטרינה לחלון בלגי מעוצב.
האם בנוסף לחלון הבלגי נצטרך גם תריס חשמלי ? האם נהיה מוגנים רק מחלון בלגי. כאמור, קומה גבוהה, 2 ק"מ מהים ,רוחות מערב.
שלום נעמה! חלון הבאוהאוס יכול לעמוד בתנאים קשים מאד של מזג אוויר גם ללא תריס אבל תמיד כדאי להתקין גם תריס להגנה נוספת ולהצללה,במקרה שאתם רוצים שיראו את כל הנוף,ניתן להתקין תריס גלילה שכאשר פותחים אותו הוא מפנה את כל הפתח! בברכה, גיל - מחלקת ייעוץ לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם, ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות בטלפון 8555*!שלום,הותקנו אצלי משקופים עיוורים ואני כבר אחרי טיח. אני מעוניין שהויטרינות והחלונות בבית יהיו בלי הלבשה. הטייח אמר לי שלא ניתן להתקין פינות על המשקוף העיוור בצד של תוך הבית כי אין מקום לזה. אם כך, איך אני גורם לפינות להיות ישרות ולא להישבר עם הזמן?
שלום עמיאל! ניתן לחבר למשקוף העיוור זווית אלומיניום בצבע הקיר ועל הזווית הזאת לחבר את משקוף החלון כאשר הוא נסוג ממישור הקיר במידה הרצויה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אשמח לדעת היכן ניתן לרכוש סוגר לחלון הזזה (חנות ברשת או חנות פיזית), לפי התמונה המצורפת, כמו כן -כיצד הוא נקרא בעגה המקצועית?
תודה למומחים
אשמח להתייעץ
דירה יד 2 שעוברת שיפוץ כללי.
חלון סלון רוחב 405 גובה 220.
האם יש צורך בפרופיל 9000?
או שאפשר להסתפק בפרופיל 7000?
הבדל של 2000 יש צורך? נאמר לנו שפרוםיל 9000
זז ביתר קלות, בגודל של ויטרינה כזאת שמחולקת ל 3.
וגם אנחנו רוצים לעשות 2 נעילות מהצדדים של הויטרינה,
האם בפרופיל 7000 אפשר? או רק ב 9000?

תודהה!!
שלום נטע! תלוי לכמה כנפיים את רוצה לחלק את הפתח,היכן בארץ הויטרינה ממוקמת באיזה גובה היא ממוקמת מפני האדמה ואיזו זכוכית רוצים,מחוסמת,טריפלקס או בידודית! כמובן שקליל 9000 יותר חזקה ותיסע יותר בקלות! אם כל כנף תהיה ברוחב 1350 מ"מ וגובה 2200 מ"מ עדיף לבצע בקליל 9000 משום שקליל 7000 מוגדרת עד רוחב כנף של 1200 מ"מ לפי הקטלוגים של קליל! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!החלטנו להתקין תריס אור חשמלי. שוב מזכירה רוחב 405 על 220 גובה האם יש העדפה לעשות תריס אחד או 2 תריס ו2 מנועים. יש הייתרון / חיסרון אחד כלפי האחר. מדובר על חלון, קומה 1 ללא מרפסת. תודה רבהשלום נטע! ברוחב 405 ס"מ אין בעיה לבצע תריס אחד לכל הרוחב,התריס צריך להיות מספיק חזק,קלילאור רגיל בחלט מספיק למטרה זו,הוא יכול לשמש עד רוחב של 5 מטרים! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!קניתי דירה מיד שניה. החדרים צפון-מערביים. אני מעוניינת בבידוד מקור. ביקשתי דריי קיפ + תריס הזזה רגיל. איזה פרופיל מתאים לדריי קיפ + זכוכית בידודית?
שלום שושנה! חלון הדריי-קיפ הטוב ביותר לבידוד מקור הינו קליל 5500 משום שהפרופילים בו הכי דקים והזכוכית הבידודית שניתן לזגג בו היא הכי עבה,עד 40 מ"מ! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הבית חשוך איזה זכוכית מתאימה
שלום אלי! אם הינך מעוניין להתקין זכוכית שמעבירה הרבה אור עליך לבחור בזכוכית "קליר" שהיא שקופה לחלוטין ומעבירה לתוך הבית את כל האור הנופל עליה מבחוץ! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!שלום
התקינו לי השבוע חלונות בדירה, כולל דלתות כניסה למרפסת(מצ"ב 2 תצלומים)
יש לי כמה שאלות:
1)המתקין טוען, שלא תמיד ניתן להשיג כיסוי לארגז, שהצבע שלו יהיה תואם לזה של הארגז והדלת(כמו במקרה הזה, שהכיסוי הוא בצבע שמנת והאגז והחלון הם בצבע חום). האם אין לכם כיסויים עם מגוון רחב של צבעים?
2)לטענת המתקין, מקובל היום לחלק את כיסוי הארגז לשני חלקים לא שווים(כמו בתצלום), וזאת על מנת "להקל בפתיחה של הארגז בעת תקלה, מכיוון שהמנוע נמצא בצד שני". מה דעתכם?
3)האם נהוג לעשות את כיסוי הארגז מעץ או מאלומיניום?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הותקן מכסה ארגז העשוי מזונית ולא מכסה אלומיניום. זאת הסיבה לגוון. אם הוסכם אחרת יש להחליף. אמצעי החיבור ההקפי אטם גומי. ניתן לקבל ארגזי תריס עם אטם סמוי, למראה מיטבי.שלום רועי! ניתן לייצר את מכסה ארגז התריס מפרופיל אלומיניום המיועד לכך שאותו ניתן לצבוע בצבע זהה לצבע המערכת וניתן לקבלו באורך של עד 6 מטרים! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!המתקין טוען שלפעמים ניתן להזמין את הארגז בצבע מסויים, ואילו את המכסה, לא ניתן להזמין באותו צבע(כמו במקרה שלי). אתם לא מייצרים את כל היחידה ביחד? כמו כן, האם עכשיו אני יכול להזמין בנפרד מכסה ארגז ?שלום רועי! מכסה האלומיניום הקדמי הוא פרופיל אלומיניום וצובעים אותו ביחד עם כל הפרופילים המרכיבים את ארגז התריס,ניתן להזמין את פרופיל המכסה גם עכשיו,בנפרד,אחרי שגוף הארגז כבר מותקן בשטח באותו הצבע בו צבועים שאר פרופילי ארגז התריס! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אנחנו בונים ליד שדה תעופה ולכן לא יכולים לשים ארגז תריס מוסתר פנימי
(מפגע אקוסטי). האם יש פתרונות הסתרה לארגז תריס חיצוני או פנימי? חשבנו להוסיף קורה היקפית מסביב לבית שתכסה את ארגזי התריס, שלא תהיה אטומה לגמריי כך שתהיה גישה אליהם (אולי מלמטה או מלמעלה) במקרה של תקלה. יש המלצות למה כדאי לשים לב? או רעיונות להסתרה טובה יותר לארגזי תריס? תודה.
שלום הדר! במקרה שצריכים בידוד אקוסטי,יש להשתמש בארגזי תריס חיצוניים או תריסי רפפה ללא ארגז תריס. את ארגז התריס החיצוני ניתן להסתיר באמצעות מצחיית בטון חיצונית העוטפת אותו מבחוץ. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,

מה האיכות של מנועיי ג´ולי מוטורוס ופלמט מוטורס בהשוואה לסומפי?

תודה רבה
שלום מרב! תבדקי גם את המנועים של קליל,"קלילקונטרול" ואת החברות העומדות מאחורי ייצור המנועים בחו"ל! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
היתקנו 2 דלתות הזזה ביציאה מהסלון לחצר. כל דלת ברוחב של כ 2 מטר גובה 2.1. לאחר 4 שנים נידרש כוח רב להזזת הדלתות. קשה להרגיש האם הגלגלים ניתקעו.הוצאת הדלתות מהמסילות קשה עקב מישקל הדלתות.
האם יש פתרון מומלץ?
שלום יורם! לפי התיאור,הגלגלים נשחקו,חייבים לשלוף הכנפיים ממקומן ולהחליף גלגלים לחדשים! אם אינך יכול לבצע בעצמך,עליך להזמין מתקין מורשה המבצע תיקונים,רשימה של מתקינים מורשי קליל ניתן לקבל בשירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. ניתן לגלוש גם לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd