פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום רבת
יש לי וטרינת יציאה למרפסת ברוחב 4.8, גובה 2.3. משני צדדיה יש עמוד פינתי 150X100X10. מידת 150 היא הדופן שפונה לוטרינה. נרצה לשלב זכוכית אקוסטיק 23 או 27.
אנחנו לא רוצים פתיחת הזזה (רצוי 3 כנפיים). מה הפרופיל המתאים לבידוד אקוסטי מקסימלי שניתן להתקין?
האם כבר ניתן לשלב גם בידודית על אקוסטיק על פרופילים אלה?
שלום שלום! אם אתם לא רוצים מערכת הזזה ומעוניינים בבידוד אקוסטי מקסימלי ניתן להתקין מערכת קליל 4900 היכולה להכיל זכוכית עד עובי של 47 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה גיל. בשאלה המקורית חלה טעות.כוונתי היתה שאני לא מעוניין בפתיחת ציר, אלא דלת הזזה. אשמח להתייחסותך בשנית. תודהשלום שלום! מערכת ההזזה עם הבידוד האקוסטי הטוב ביותר,בה הכנף נאטמת למשקוף בעזרת אטמים הינה קליל 2200! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום.

צינור הפליטה של מייבש הכביסה נמצא בחדר שירות והוצאתי אותו דרך החלון של המסתור כביסה.

בחלון הזה יש רק תריסים.

הבעיה היא שבגלל הצינור לא ניתן לסגור את התריס עד הסוף ונוצר רווח בין התריס לקיר.

הייתי רוצה לסגור את הרווח הזה ושזה יהיה אטום לאוויר מבחוץ.

אשמח להצעה כלשהי...
שלום אורן! ניתן לקצר כמה שלבים של התריס כדי ליצור מגרעת דרכה יעבור צינור הפליטה. ניתן ליצור פלטה מדיקט המושחלת במסילות התריס ובה יש חור עבור צינור הפליטה,התריס ירד עד הפלטה הזו. ניתן להוסיף לתריס כמה שלבים שיהיו קצרים יותר מהרגילים וכך ליצור מקום יציאה לצינור הפליטה. ניתן להתקין חלון הזזה בנוסף לתריס וכך אפשר יהיה לסגור את הפתח הנותר! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!רעיונות טובים..אנסה אחד מהםשלום, אני עושה בבית חלונות של אלומיניום בלגי 7300. האם הידיות שאבחר חייבות להיות מקטלוג הידיות של קליל? ובנוסף, האם אפשר לבחור צבעים אחרים לידיות? מה יכול להתאים לפרופיל בצבע ral7022? תודה מראש!
שלום רותם! כל ידית בעלת פין מרובע 7*7 יכולה להתאים לקליל 7300. ניתן גם לקבל מנגנון נעילה רב נקודתי עם סגר שטוח ומנוף,אם כל הידיות של קליל אינן מוצאות חן בעיניך. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני משפץ את הבית, ומגדיל את היציאה לחצר. זה הולך לצאת 530 על 235.
בכמה דלתות הזזה כדאי לבחור?
יש להתחשב בכך שיש ילדים קטנים בבית...
שלום משה! לדעתי החלוקה הנוחה ביותר מבחינת פתיחה ומבחינת קלות ההזזה תהיה חלוקה ל4 כנפיים על שתי מסילות ואם צריך גם רשת אז להשתמש במסילה של 3 נתיבים! הסדרות המתאימות הן מקליל 9000 ומעלה,ז"א,קליל 9000,קליל 7300,קליל 7500,קליל 9200,קליל 9400 וקליל 2200. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בסלון יש לנו ויטרינה ברוחב 2.840 גובה 1.930 קומה 4 הפונה לנוף ירוק.
ודלת עם ציר יציאה למרפסת עם נוף גובה 2.00מ' רוחב 760 .
מהו הפרופיל המתאים . 7300 לוטרינה ולדלת 4300
או וטרינה 7500 ללא מגרעת ודלת 4350 או 5500?
חשבנו על דלת באהואס אך נמסר לנו שהוא עדיין לא יצא למתקינים.
שלום יוכי! השאלה היא באיזה סגנון הבית,בלגי,אופיס או נוף? אם את רוצה פרופילים הכי דקים שיש בויטרינת ההזזה תשתמשי בקליל 9400 ובדלת ציר 5400. אם את רוצה בסגנון אופיס,פרופילים דקים וחלקים תשתמשי בקליל 7500 ו4350. ובסגנון בלגי,פרופילים עם חריץ,תוכלי להשתמש בקליל 4300 ו7300. בסגנון הבאוהאוס,קיימת כרגע רק סדרת הציר קליל 5600 עדיין לא יצאנו אם סדרת ההזזה,קליל 7600,אבל יש כ60 מתקינים שכבר מבצעים את קליל 5600! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. אני שיפוצניק.
התקנתי בקומת קרקע שטח בנוי בני ברק חלון הזזה שתי כנפיים בגובה 1.10 מ'מעל ריצפה . כל חלון גודל 0.75/1.20 מ' ועובי זכוכית 4 מ"מ.
מהנדס ליקוי בנייה פסל את החלון קבע בבית משפט כי הזכוכית צריכה להיות 6 מ"מ מחוסמת . היתכן?
בתקן 1099 1.1 לא מצוין זכוכית טבלת זכוכית 4 מ"מ .
אשמח לתגובה.
אם גובה החלון מהמדרך, 110 ס"מ כהצהרתך, הוא אינו דורש זיגוג בטיחותי. אם החלון אינו נמצא בחדר רטוב הוא אינו מותקן באזור סכנה ואין בסיס לדרישת המהנדס. ניתן לבצעו עם זיגוג בעובי 4 מ"מ. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.שלום ציון! האם זהו אזור סכנה? האם זהו מחסום? אם התשובה על שתי השאלות האלו היא "כן" אזי הזכוכית בחלון צריכה להיות 6 מ"מ מחוסמת או 4+4 טריפלקס. אם התשובה היא "לא" אזי ניתן לזגג בזכוכית 4 מ"מ מחוסמת המחושבת באמצעות תקן 1099. תוכל לפנות למומחה של קליל בתחום הזכוכית,גל, 0523867538,הוא יוכל לתת לך תשובה מפורטת!שלום,
יש לי מרפסת שסגורה באלומניום עם תריס.
הבעיה היא באדן החלון (שיש חברוני) הורכב בצורה לא ישרה ועם זווית פנימה במקום כפי חוץ, מה שגורם למיי הגשמים להישאר על השיש ולא לטפטף החוצה.
הפחד שלי שהאבן מתישהו תתחיל לשתות את המים או שהם ימצאו דרך לחדור לבפנים.
השאלה, האם ניתן לפרק את האלומניום הקיים לצורך תיקון אדן החלון ולאחר מכן להרכיבו מחדש? האם זה פוגע בו.

תודה
יש לפרק המוצרים לאחר שמפרקים ההלבשות, במידה וקיימות, ולאחר שחותכים, בעזרת סכין, את חמרי האיטום ההיקפיים, במישור הפנימי והחיצוני. לאחר הפרוק יש למדוד גובה הפתח הקיים ובעת התקנת הספים החדשים יש לשמור על גובה זה. סימון הגבהים על קירות הצד יעזור בעת ההתקנה. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.שלום,
אנחנו בונים בית פרטי וצריכים לבחור פרופיל חלונות וויטרינות. כולם מסוג של הזזה ולא ציר.
אנחנו לא אוהבים את הסגנון הבלגי עם החיתוכים אלא כמה שיותר נקי.
קבלן מפתח נותן פרופיל 1700/7000.
אנחנו מתלבטים באיזה פרופיל לבחור/לשדרג. אני מעוניינת בפרופיל הכי דק ועדין שיש.
חשבתי על קליל נוף 9400, אך נאמר לי ע"י איש מקצוע שהוא פחות מומלץ ופחות מתאים לוילה פרטית (יותר לדירות מול הים). הבנתי ממנו שזה לא מוצר כל כך מוצלח.
פרופיל 2200 לא בתקציב...
אשמח מאוד לקבל המלצה!
אולי 7500? אולי בכלל ללכת על 1700/7000 אך ללא החיתוכים של הבלגי?

תודה רבה!
שלום שני! מידות הפתח אינן ידועות לי,אך קליל 9400 הינה סדרה בעלת פרופילים הכי דקים שאפשר והוא בהחלט מתאים לבתים פרטיים שסגנון העיצוב בהם דורש פרופילים דקים! ניתן גם להשתמש בקליל 9200 שהיא קצת יותר רחבה מקליל 9400 אך ניתן לשלב בה ידיות בעיצובים שונים וחוזקה כשל קליל 9400! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה על ההתייחסות. בקשר למידות - מדובר בויטרינות של 3.00*2.40 ו- 2.00*2.40 וכן חלון גדול במידות 1.80*2.00 ושני חלונות קטנים יותר 1.80*1.40. בקשר לפרופיל 9400 - הבנתי שקיימת בעיה לפתוח את הרשת עד הסוף - האם זה נכון? בהנחה שאני מחלקת לשני כנפיים. ומה לגבי האיטום בפרופיל זה? אנחנו גרים במקום מאוד חם בקיץ. בנוסף אשמח לדעת האם פרופיל 7500 הוא דק יותר מפרופיל 7000 ו- 1700 (אני יודעת שאלו סדרות שונות). תודה רבה על העזרה.שלום שני! אם צריכים פרופילים עם חיזוק בפרופילי הצד משתמשים ברשת "פליסה" הנפתחת ביחד עם הכנף,אם לא צריכים פרופילי צד עם חיזוק חיצוני,ניתן להשתמש ברשת הזזה מקורית של הסדרה וניתן להזיז אותה לשני הצדדים עד הסוף! האיטום בפרופיל הזה הוא כמו של 9200 לרמות הגבוהות ביותר של התקן,עד רמה F! קליל 7500 אינו יותר דק מקליל 7000 או מקליל 1700! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!היי, תודה על התשובה. אשמח לקצת יותר פירוט - מתי צריך פרופילי חיזוק ומתי לא? המתקין המורשה בכלל לא התייחס לכך כשאמרתי שאני שוקלת לעשות 9400, אלא רק אמר שהרשת נפתחת לצד אחד בלבד. בנוסף הוא טוען שה- 9400 מתאים למפתחים גדולים (פתחי יציאה) ולא לחלונות. החלונות שלי בגודל 1.80*140 - האם מתאים לעשות 9400 גם בהם?שלום.
אנחנו דיירים בפרוייקט בניית בניין חדש. זהו בניין מדורג.
הגענו לשלב החלונות והתריסים. כל התריסים בסטנדרט הם גלילה מוקצף.
זו דירות גן הנמצאת בקומה 2.
כל החלונות של החלק הקדמי (סלון,מטבח,חדר הורים, שירותי הורים) פנים לתוך המרפסת.
חלונות חדרי שינה ילדים (ממד, חדר ילדים) פונים לגינה. בנוסף, יש דלת מחדר ילדים אל דירת הגן.
שאלתי היא:
1. האם יש תריסי אור משולבי מנגנון הגנה מפריצה?
2. מה מומלץ לעשות כדי למנוע פריצה?
3. מה האפשרויות במקרים כאלו למניעת פריצות?

חשוב לי לציין שאין לי חשש מפני נפילות ילדים מחלונות (חס וחלילה) כיוון שכל החלונות פונים לגינה או למרפסת.
תודה מראש. נורית.
שלום נורית! תריס גלילה משוך,חזק יותר מתריס גלילה מוקצף ולא ניתן לחתוך אותו בקלות,אבל גם תריס גלילה משוך אינו יכול למנוע פריצה,הוא מקסימום יכול לעכב אותה אבל הוא מעכב אותה יותר מאשר תריס מוקצף! לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום בחרתי פרופילי אלומיניום שחור של קליל וכרגע עליי לבחור גוון תריס, האם נכון שהטבעי מרעיש ושרט? מהם גווני התריסים הקיימים?
שלום חגית! עדיף לבחור גוון בהיר לתריס כדי שלא ישמש כקולט שמש,יתחמם ויעביר את החום לבית.לתריסי גלילה עדיף צבע אבקתי או רטוב ולא אנודייז כדי שהתריס לא יחרוק ויעשה רעשים בזמן גלילתו למעלה ולמטה! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אם השלבים מוקצפים, אין הבדל ברעש כלל כי גם ה"טבעי" הוא בצבע. אם השלבים משוכים הטבעי הוא בציפוי באלגון (אנודייז) ובמקרה זה יש להשתמש בשלבים הכוללים חציצת פלסטיק ביניהם בכדי להשקיט רעש טריקת השלבים וגלגולם. בברכה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd