פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום, יש לי חלון בסלון (לא יציאה למרפסת) במפתח ברוטו אורך 326 על גובה 143. מעוניין ב-2 כנפיים על כל הגודל (ללא קיבוע) עם שילוב של תריס ונציאני כלוא (מנגט או חשמלי).
איזה פרופיל מומלץ כאשר המטרה היא פחות עובי פרופיל ויותר זכוכית?
אשמח להמלצה בשילוב חשמלי והמלצה בשילוב מגנטי.
תודה. פורום מקצועי מאד ונותן מענה מעולה כל הכבוד.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום אלעד! אם אתה מעוניין בשתי כנפיים בלבד,וזכוכית בידודית עם צלון,כאשר האלומיניום הוא הדק ביותר האפשרי,עליך לבחור בקליל 9400 בו ניתן לשלב זכוכית עד 45 מ"מ עובי ועובי הפרופילים הוא 30 מ"מ בלבד! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il!תודה רבה. ברצוני לשלב ב-2 הכנפיים צאלון ונציאני חשמלי. עובי נדרש 27 מ"מ עבור צאלון+5 מ"מ לכל זכוכית. האם ניתן ליישם בפרופיל 9400 בבגודל זה?שלום אלעד! קליל 9400 נועד לזכוכית בידודית עם צלון ויכול לקלוט זכוכית כזאת בעובי 37 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,

רכשתי דירה מקבלן ואני לא מקבל חלונות בידודית כחלק מהמפרט הסטנדרטי. האם חלונות בידודית נחוץ או מחוייב המציאות ? (עלות שידרוג גבוהה מאד !!) מה היתרונות ?

תודה
רונן
כמובן שחלון עם זכוכית בידודית מפריד טוב יותר בין פנים לחוץ מבחינה תרמית וחוסך כסף בחימום וקירור לטווח ארוך,השאלה היא האם החלון נמצא באזור קשה מבחינה תרמית כגון הרי יהודה וירושליים הגולן או הגליל או באזור מתון כמו מישור החוף שפלת החוף או העמקים,במקומות אלו,בהחלט מספיקה זכוכית רגילה או טריפלקס! בברכה, גיל - מחלקת ייעוץ לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם, ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות בטלפוןתודה רבה ! כמו כן האם יש איזה שהם דרישות מינימליות שכדי שאבקש לגבי הזכוכית כגון סוג (מחוסם מול רגיל) או עובי ? תודה רונןשלום רונן! בדלת עד גובה 1.5 מטר מהריצפה זכוכית מינימלית 6 מ"מ מחוסמת או טריפלקס 4+4 בחלונות מינימום 4 מ"מ או טריפלקס 3+3,הכל בהתאם לשטח הזיגוג ולתקן זכוכית 1099! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!עשו לי תריס חשמלי ואת המכסה של הקופסא
החלק החיצוני לא כיסו עם שליכט
השאלה אם זה תיקני, כי מבחינה אסטטית זה גרוע
הקופסא מפלסטיק וכיוון האויר זה דרום מערב
כך שהשמש תכה רוב שעות היום
מה צריך לעשות
תודה
שלום יינון! בדר"כ מכסה התריס החיצוני עשוי מבטון עם טיח עליו או מאלומיניום צבוע ללא טיח עליו או מפח פלדה מגולוון שעליו מחברים רשת ספנקריט ומטייחים. אם המכסה אצלך מפלסטיק הוא כנראה עשוי משלבי PVC המחוברים זה לזה. ניתן לצבוע את הפלסטיק בצבע מתאים התואם את גוון הקיר או לכסות אותו באלומיניום ואם הוא שקוע ממישור הקיר ניתן לחבר עליו רשת ספנקריט ולטייח כמו שמטייחים על פח פלדה מגולוון. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,

מדובר בדירת קבלן בתהליך בניה.
הקבלן חתך את ההלבשה בצד שמאל בטענה שקשה לשים הלבשה צמוד לקיר. (ראו תמונה..)

אציין כי לא תהיה שם אפילו קרמיקה שתכסה את זה.

האם מותר לחתוך ככה את המסגרת?

האם הפתרון במקרה זה לא היה חלון קצת פחות רחב, כ-5 ס"מ פחות, כדי שיכנס כל החלון בלי צורך לחתוך אותו כ"כ לא יפה? ואולי אפילו יהיה מקור לנזילות?

תודה!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום יעל! הבעיה היא בתכנון!בכדי לאפשר הרכבת הלבשה שלמה,יש להרחיק את החלון מהקיר לפחות2.5 ס"מ! קבלן האלומיניום התאים עצמו לקבלן הבניין בלית ברירה. ההלבשה אינה צריכה להשתתף באיטום,לכן,חיתוכה ,לא יפגע באיטום של החלון! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!12/02/2017 15:18

תודה על תשובתך. האלומניום חתוך בצורה לא יפה, דבר הגיוני שקורה כשחותכים אלומניום. אין לי שם חיפוי קיר כך שזה בולט ונראה רע. האם במקרה כזה הקבלן לא מחוייב בשיטה אחרת להתמודד עם העניין? ומהי השיטה? תודהשלום יעל! בדר"כ משתדלים שחיתוך האלומיניום יהיה ישר ונקי ואח"כ מכסים על המישק בין הקיר והאלומיניום עם מרק אקרילי או סיליקון!אני מעוניין בחלונות קשת אלומינוים עץ. מישהו מכיר חברה טובה ואמינה?
אנו מחפשים צבע אלומיניום שדומה ל- RAL 7032 אך מעט יותר ירקרק. לא רוצים צבע כהה מידי. יש המלצה?
שלום עמית! תנסו ראל 6021. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!איזה מבין השניים עמיד יותר?
שלום עמית! הפיין איירון עמיד יותר בשל העובדה שהוא חלק! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1. איזה מבין צבעי ה-RAL מקביל ל- IRON28?

2. האם יש הבדל בעמידות (רגישות לשריטות, דהייה בשמש) בין ה- FINE IRON ל- IRON?
שלום עמית! גוון ראל המקביל לאיירון 28 הוא ראל 7033. לפיין איירון,בשל היותו חלק קיימת עמידות טובה יותר כנגד פגעי לחות ומליחות,נגד שריטות האיירון עבה יותר ולכן יותר עמיד ונגד דהייה בשמש האיירון פחות טוב משום ששטח הפנים שלו גדול יותר! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1. האם קיים תקן לעובי וסוג הזכוכית בדלתות ויטירינה / אלומיניום :
א. עבור מבני ציבור
ב. עבור בית פרטי?
2. מה מומלץ באם אין תקן - בידודית 4-6-4, או טריפלקס ?

תודה מראש למי שיודע את התשובה.
שלום דלית! לפי תקן ישראלי 1099 הזכוכית המינימלית באזורי סכנה ודלתות עד גובה 1.5 מטרים צריכה להיות 6 מ"מ מחוסמת או 4+4 טריפלקס,במקרה של זכוכית בידודית,שתי השכבות צריכות להיות בטיחותיות,6 מ"מ מחוסמת,או 4+4 טריפלקס! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
הזמנו חלון בלגי 7300 בצבע לבן קרמה פיין איירון. ידיות מדגם בלגי - דוכיפת. אנחנו מעוניינים בצבע שהוא לא בגוון זהב או צהוב. איזה צבע יותר יתאים לנו - פליז עתיק או פליז חלוד, מה המאפיינים של צבעים אלה? מה יותר ישתלב?
תודה רבה
שלום עלמה! גוון הידית המתאים ביותר ללבן קרמה,לפי טעמי,הוא כסף עתיק! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd