פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

אני מעוניין בחלונות קשת אלומינוים עץ. מישהו מכיר חברה טובה ואמינה?
אנו מחפשים צבע אלומיניום שדומה ל- RAL 7032 אך מעט יותר ירקרק. לא רוצים צבע כהה מידי. יש המלצה?
שלום עמית! תנסו ראל 6021. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!איזה מבין השניים עמיד יותר?
שלום עמית! הפיין איירון עמיד יותר בשל העובדה שהוא חלק! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1. איזה מבין צבעי ה-RAL מקביל ל- IRON28?

2. האם יש הבדל בעמידות (רגישות לשריטות, דהייה בשמש) בין ה- FINE IRON ל- IRON?
שלום עמית! גוון ראל המקביל לאיירון 28 הוא ראל 7033. לפיין איירון,בשל היותו חלק קיימת עמידות טובה יותר כנגד פגעי לחות ומליחות,נגד שריטות האיירון עבה יותר ולכן יותר עמיד ונגד דהייה בשמש האיירון פחות טוב משום ששטח הפנים שלו גדול יותר! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1. האם קיים תקן לעובי וסוג הזכוכית בדלתות ויטירינה / אלומיניום :
א. עבור מבני ציבור
ב. עבור בית פרטי?
2. מה מומלץ באם אין תקן - בידודית 4-6-4, או טריפלקס ?

תודה מראש למי שיודע את התשובה.
שלום דלית! לפי תקן ישראלי 1099 הזכוכית המינימלית באזורי סכנה ודלתות עד גובה 1.5 מטרים צריכה להיות 6 מ"מ מחוסמת או 4+4 טריפלקס,במקרה של זכוכית בידודית,שתי השכבות צריכות להיות בטיחותיות,6 מ"מ מחוסמת,או 4+4 טריפלקס! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
הזמנו חלון בלגי 7300 בצבע לבן קרמה פיין איירון. ידיות מדגם בלגי - דוכיפת. אנחנו מעוניינים בצבע שהוא לא בגוון זהב או צהוב. איזה צבע יותר יתאים לנו - פליז עתיק או פליז חלוד, מה המאפיינים של צבעים אלה? מה יותר ישתלב?
תודה רבה
שלום עלמה! גוון הידית המתאים ביותר ללבן קרמה,לפי טעמי,הוא כסף עתיק! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם זכוכית מסוג צ'ינצ'ילה היא בידודית?
שלום שולה! ניתן לייצר זכוכית בידודית המורכבת משתי זכוכיות צ'ינצ'ילה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!ניתן לבצע צינצילה כזכוכית בבידודית כמו כל דוגמא אחרת. מאירי רון - יועץ אלומיניום לביתשלום רב,
עבור דלת יציאה למרפסת שתהיה ברובה מאלומיניום. חלון ברוחב 18 על מטר
1. מה הצבע שהכי קרוב לפנינה 609
2. מה עדיף לבן קרמה או לבן שמנת?
תודה רבה
שלום רונה! הקרוב ביותר ללבן פנינה הוא לבן מוקה 18F! יותר בהיר מלבן פנינה הוא לבן קרמה 16f! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום אנו מתכננים להתקין חלון בלגי 7300 בשילוב תריס חשמלי מונובלוק (ארגז פנימי) בסלון. הספות הן בצבע בז בהיר וגם שידת הטלויזיה היא בצבע וניל. הקירות לבנים. איזה צבע פיין איירון יתאים. לגבי חלון בלגי 4300 באמבטיה איזה צבע כדאי לצבוע?
שלום מישל! לדעתי הגוון שיתאים לכם הוא ראל 1013,הוא עמיד ביותר ומחירו נמוך יחסית! אבל לבחירה סופית לפי טעמכם את מוזמנים לפגישת ייעוץ אישית חינם באחת מתצוגות קליל! לתיאום פגישה ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו מעוניינים להתקין חלון ותריסים בסלון כאשר מידות החלל הן 3.71 גובה ורוחב 3.75.האם ניתן להתקין חלון בלגי 7300 בשילוב עם תריס חשמלי מבחינת חוזק ואמינות? או שעדיף להשתמש בפרופיל אחר? באשר לתריס החשמלי איזה שלבים יש לבחור במידות אלה ?(מוקצף? משוך מידי?) ואיזה מנוע מומלץ בהתאם? בעיקר אם רוצים מצבי ביניים לאור.
המון תודה!
שלום עלמה! עבור פתח בגובה 3.3-3.4 מטרים גובה,ניתן להשתמש בקליל 2200 עם כנפיים עבור בידודית עם צלון,חלוקה של הפתח לשתי כנפיים! שלבי התריס עבור רוחב פתח אור של 3.75 מטרים צריכים להיות מקלילאור רגיל המתאים עד רוחב של 5 מטרים!מנוע בהתאם למשקל התריס! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!דגם 7300 אינו מתאים למימדי הפתח הנתון גם בעוצמת הרוחות הנמוכה ביותר. יש לשקול לבצע בדגם אופיס 9200 או 9400. תריס אור משוך בלבד. מנוע אשר עמד ב 5000 מחזורים במעבדה מוסמכת. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבית.תודה על המענה. באם מתקינים חלק קבוע או תריס חשמלי שלמעשה מקטינים את החלל מבחינת גובהו ואת גובה המניפה ניתן כן להתקין את דגם 7300? המון תודה!עם חיזוק בשולבים הפנימיים גובה כנף מירבי כשרוחבה 1250 מ"מ (תלת כנפי) יהיה 2800 מ"מ לרמת עומס רוח A שהיא הרמה הנמוכה ביותר. קבוע עליון מייקר המוצר עקרונית. פרופיל חלוקת הקבוע הנושק למסילה העליונה חייב לקבל חיזוק ברוחב פתח זה למניעת כפף. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבית.


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd