פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום,
אשמח לעזרתכם.
לפני כמה חודשים קיבלתי מפתח בדירת קבלן.
כבר בתחילת הארגונים והרכבת הרהיטים אובחן בקצף שעולה בין המרצפת לבין מסילת הרשתות בויטרינה.
בעקבות בדיקה גיליתי שהמרצפות מתחת למסילה שבורות ולכן דרשתי שיפרקו את המסילה ויתקנו את הרצפות.
במהלך התיקון שמתי לב שתחתית המסילה ממש התחילה להתפורר, ולכן ביקשתי שלא ירכיבו לי אותה ויחליפו אותה. הדבר לוקח זמן והוא בטיפול מול הקבלן.
הדבר המוזר הוא שככל שעובר הזמן היא ממשיכה להתפורר, מעבר לזה ניכר כי גם מסילות הצד שמובילות את התריס מתפוררות בחלקם התחתון, וגם המסילה הגדולה מתחילה להיפגע בקצה.
במהלך הניקיונות האחרונים אובחן חומר לבן שיוצא מהאזורים שמתפוררים.
מישהו יכול לעזור לי להבין מה לעזאזל קורה שם?
איזה חומר שמו שם שהורס את האלומיניום?
החשש שלי שהמסילות נאכלות מלמטה ולכן חורים ופגיעה במסילות זה רק עיניין של זמן.
מעבר לזה שזה מרפסת ואין לי מושג מה השפעת החומר על המרפסת עצמה?
מצורפות תמונות.

תודה מראש על העזרה
בן
ברצוני להרחיב את הפתח למרפסת.
מה הרוחב המירבי, בו אוכל לעשות תריס גלילה ידני (בלי חלוקה לשנים)?
שלום מנחם! הגורם הקובע בתריס גלילה ידני הוא משקל התריס! משקל התריס המקסימלי בתריס גלילה ידני הוא 12 ק"ג! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לפי זה, אם מדובר בתריס בגובה של של 2.2 מטר, מה הרוחב המירבי שזה יכול להיות?שלום מנחם! תלוי באיזה סוג שלב אתה משתמש! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
רציתי לדעת מה זה תריס אלומניום מוקצף חשמלי והאם זה הכוונה לתריס הפלסטיק הרגיל?
אם אפשר לצרף תמונות כדי לראות מה זה כול אחד?

בתודה מראש
אלברט
שלום אלברט! תריס מוקצף הינו שלב מפח אלומיניום מכופף ממולא בקצף פוליאוריטני!הוא חזק יותר מתריס הפלסטיק ומתאים למפתחים של עד 3.2 מטרים רוחב,המחוזק מתאים גם עד 3.6 מטרים רוחב! שרטוטי חתכים של השלבים,תוכל לראות באתר של קליל בכתובת www.klil.co.il. ניתן לתאם פגישת ייעוץ באחת מהתצוגות במוקד שירות הלקוחות בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תריס אלומיניום מוקצף הוא שלב שהמעטפת שלו עשויה פח אלומיניום דק ובתוכו יש פוליאוריטן מוקצף לצורך חיזוקו. תריס פלסטיק כשמו כן הוא. שלב מפלסטיק מתאים לרוחב של 1300 מ"מ מרבי. שלב מוקצף יתאים לרוחב של עד כ 3200 מ"מ.שלום,
האם תריס שלבים מוקצף מבודד אקוסטית טוב יותר מאשר תריס גלילה משוך? נושא האקוסטיקה חשוב לי מאוד אבל מבחינה עיצובית אני מעדיף את הגלילה.

תודה,
שלום שרון! תריס גלילה משוך מבודד אקוסטית טוב יותר מתריס רפפה מהסיבה שלא נשארים חריצים מהם יכול להיכנס הקול וגם התריס הוא בעל מסה גדולה יותר ולכן חוסם טוב יותר את הקול! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מבחינה אקוסטיתשלום שרון! בשלבי אלומיניום אכן יש אטמים בין השלבים ובשלבים מוקצפים הם אינם קיימים!האם חלון המג׳יק קליל מבודד טוב יותר מבחינה אקוסטית מאשר חלון הזזה רגיל?
שלום ירין! לחלון המג'יקליל בידוד אקוסטי פחות טוב מאשר לחלון המקורי מאותה סידרה,זאת עקב ריבוי הממשקים הנוצרים כתוצאה מהתוספת של החלון הנפתח לניקוי! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם אפשר לשים מנגנון מג'יק קליל, לחלונות קיימים בפרופיל 1700 ?, תודההאם ניתן לשלב בבית אלומיניום אפור ותריסים בצבע מטאלי טבעי?
שלום יפית! ניתן לבצע תריסים וחלונות בצבע שונה,אלו מערכות נפרדות! ניתן לתאם פגישת ייעוץ אישית חינם במוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,האם אפשר לצבוע משקופי אלומיניום מאפור לצבע בהיר?האם זה בכלל אפשרי?
תודה.
אם המערכת כבר מורכבת בבית,אפשר לצבוע בערת צבע רטוב תואם על הצבע הקיים,אך אם המערכת עוד לא הורכבה והיא עדיין פרופילים עדיף לצבוע מחדש משום שצבע על צבע יוצא עבה מידי ומפריע לתפקוד החלון! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לנו חלונות של קליל פרופיל בלגי 4300
כל יחידת חלונות ברוחב 2.40
אנחנו מעוניינים להתאים את האלומניום לקיר ברוחב 4.30 בדירה חדשה.
השאלה האם אפשרי ואיך 'לחתוך' את החלון, על מנת להתאים 2 יחידות של 2.40 כל אחת לפתח של 4.30?
שלום אבי! קיימת אפשרות של חיבור חלון נוסף לחלון הקיים,או לחילופין הארכת פרופילים מסויימים ליצירת רוחב החלון הרצוי אך חיתוך של חלון קיים ייצור בעייה של חיבור הפרופילים החדשים ואיטומם! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מה המספר צבע ראל של קליל אפור שובב וקליל אפור עמוק?
שלום מלי! ראל מקביל לאפור שובב הינו ראל 7031. ראל מקביל לאפור עמוק הינו ראל 7011. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!קניתי דירה מקבלן והחוזה מופיע שהחלונות יהוי פרופיל 4500 ודלתות בפרופיל 7000 , איך אני יכול לזהות אם באמת זה מה שהתקינו
איך אפשר לבדוק ולראות הבדל בין פרופיל 7000 ל-4500
תודה
דגם 7000 הוא להזזה על גלגלים. דגם 4500 הוא לפתיחת צירים / קיפ / דריי קיפ. תוכל להכנס לאתר של "קליל" ולראות ההתאמה. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd