פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

האם חלון המג׳יק קליל מבודד טוב יותר מבחינה אקוסטית מאשר חלון הזזה רגיל?
שלום ירין! לחלון המג'יקליל בידוד אקוסטי פחות טוב מאשר לחלון המקורי מאותה סידרה,זאת עקב ריבוי הממשקים הנוצרים כתוצאה מהתוספת של החלון הנפתח לניקוי! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם אפשר לשים מנגנון מג'יק קליל, לחלונות קיימים בפרופיל 1700 ?, תודההאם ניתן לשלב בבית אלומיניום אפור ותריסים בצבע מטאלי טבעי?
שלום יפית! ניתן לבצע תריסים וחלונות בצבע שונה,אלו מערכות נפרדות! ניתן לתאם פגישת ייעוץ אישית חינם במוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,האם אפשר לצבוע משקופי אלומיניום מאפור לצבע בהיר?האם זה בכלל אפשרי?
תודה.
אם המערכת כבר מורכבת בבית,אפשר לצבוע בערת צבע רטוב תואם על הצבע הקיים,אך אם המערכת עוד לא הורכבה והיא עדיין פרופילים עדיף לצבוע מחדש משום שצבע על צבע יוצא עבה מידי ומפריע לתפקוד החלון! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לנו חלונות של קליל פרופיל בלגי 4300
כל יחידת חלונות ברוחב 2.40
אנחנו מעוניינים להתאים את האלומניום לקיר ברוחב 4.30 בדירה חדשה.
השאלה האם אפשרי ואיך 'לחתוך' את החלון, על מנת להתאים 2 יחידות של 2.40 כל אחת לפתח של 4.30?
שלום אבי! קיימת אפשרות של חיבור חלון נוסף לחלון הקיים,או לחילופין הארכת פרופילים מסויימים ליצירת רוחב החלון הרצוי אך חיתוך של חלון קיים ייצור בעייה של חיבור הפרופילים החדשים ואיטומם! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מה המספר צבע ראל של קליל אפור שובב וקליל אפור עמוק?
שלום מלי! ראל מקביל לאפור שובב הינו ראל 7031. ראל מקביל לאפור עמוק הינו ראל 7011. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!קניתי דירה מקבלן והחוזה מופיע שהחלונות יהוי פרופיל 4500 ודלתות בפרופיל 7000 , איך אני יכול לזהות אם באמת זה מה שהתקינו
איך אפשר לבדוק ולראות הבדל בין פרופיל 7000 ל-4500
תודה
דגם 7000 הוא להזזה על גלגלים. דגם 4500 הוא לפתיחת צירים / קיפ / דריי קיפ. תוכל להכנס לאתר של "קליל" ולראות ההתאמה. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.בין הסלון לגינה יש לי פתח ברוחב כולל של כ-4.50 מ', ובגובה של 6.65 מ'.
אני מתלבט בין 2 אפשרויות לסגירה באלומיניום.
1. שלוש כנפיים הזזה בגובה סטנדרטי, + קבוע עליון, סה"כ כשלושה מטר אלומיניום, ומעל הכל סגירת קיר עד התקרה (יציקת קורה+בלוקים).
2. מסך אלומיניום מרצפה עד תקרה, שגם יכניס יותר אור וגם יספק נוף יפה לגלריה בסלון.
אודה מאד אם מישהו יוכל לכתוב כמה מילים לגבי ההשלכות בין 2 האפשרויות.
1. מבחינת מראה, 2. מבחינת מיזוג, 3. מבחינת עלויות.
אני מבין את הבעיה מבחינת הניקוי בגובה.
מובן שאשמח מאד לשמוע על היבטים נוספים שלא לקחתי בחשבון.
רוב תודות.
שלום משה! בדר"כ,אם רוצים יציאה לגינה ,מבצעים דלת בגובה מינימום 210 ס"מ בחלק התחתון של הויטרינה ובחלק העליון מתקינים קיר מסך,משום שרק קיר מסך יכול לתפקד טוב במימדים של מעל 3 מטרים! במקרה שלך,יהיה צורך בהפרדה של קורת פלדה בין דלת ההזזה לבין קיר המסך בגלל הרוחב הגדול של 4.5 מטרים. מבחינת מראה,קיר המסך הוא בעל הפרופילים הצרים ביותר! מבחינת מיזוג,עדיפה זכוכית בידודית כמובן! מבחינת עלויות,ככל שהפתח גדול יותר הפרופילים צריכים להיות חזקים יותר כבדים יותר ויקרים יותר! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
יש לי ויטרינה ברוחב 5 מטר מסדרת אופיס 2200 בצמוד אליה אני רוצה שיהיה חלון קבוע ושהמפגש בינהם יהיה ללא עמוד בטון/בלוקים.
איזה פרופיל ברזל אני נדרש לשים בינהם על מנת לקבל מראה שהם צמודים מבפנים.לשניהם יש תריס גלילה שלב אור
שלום אלון! אם יש לך שלושה נתיבים של קליל 2200 כנף בינונית תצטרך עמוד של 200 מ"מ על 200 מ"מ. אם יש לך שלושה נתיבים של קליל 2200 בידודית עם צלון,תצטרך עמוד של 250 מ"מ על 250 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב!
במפרט הטכני שקיבלנו מהקבלן לחלון ויטרינה של היציאה לחצר מהסלון קיימות שתי כנפיים למפתח ברוחב שלושה מ'. היום קיבלנו מייל מאדריכלית השינויים עם הצעה לשדרג את האלומיניום של הויטרינה לשלוש כנפיים (בתוספת תשלום).
ההתלבטות שלי היא כזו: מצד אחד, כשיש שלוש כנפיים ניתן לפתוח פתח גדול\רחב יותר אבל מצד שני ויטרינה גדולה יותר היא לכאורה מרשימה יותר (ופחות קווים בעין) ומעבר לזב זכור לי מדירה שגרתי בה בעבר והיו שלוש כנפיים שהיתה בעיה עם הרשת לשלוש כנפיים (גם אם פותחו שתי כנפיים, היתה רשת רק ברוחב כנף אחת).
ליבי נוטה להשאיר שתי כנפיים. מה נכון יותר אם בכלל ואם אני משאירה שתי כנפיים האם ויטרינה ברוחב מטר וחצי היא לא כבדה מדי?
תודה מראש!
מירי
שלום מירי! הבחירה סבדרה הנכונה תלויה בגובה הכנף במשקלה ובלחצי הרוחות הקיימים באיזור בו נמצאת הדלת,לכן איני יכול לדעת אם 7000 מתאים לדלת זו או שצריך לבחור קליל 9000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה אבל עיקר שאלתי היתה בנוגע למספר כנפיים. האם זה הגיוני לחלק מפתח של שלושה מטר לשתי כנפיים בלבד? הגובה הוא סטנדרט בניה (210-220 ס"מ)שלום מירי! אם יש צורך ברשת,עדיף שתיים או ארבע כנפיים ואת הרשת/ות להתקין על המסילה השלישית. אם לא צריכים רשת,עדיף שלוש כנפיים,כך הן יותר צרות,שוקלות פחות ונפתחות לשני שלישים מהפתח,לפעמים ניתן להשתמש בפרופילים חלשים יותר אם מגדילים את מספר הכנפיים! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הזמנו התקינו בבית בשיפוץ חלונות ודלתות כליל. במהלך הזמן גומיות נשחקו חלונות לא נפתחים ושתי ידיות של דלתות לגג נשברו. מי כיצד ואיפה יכול לתחזק ולטפל לי בבעיות?
תודה
דורית
שלום דורית! לקבלת רשימת מתקינים מורשים המבצעים תיקונים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd