פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום טפטים

פורום טפטים

רוצים לשדרג את חדר הילדים או הסלון? מתכננים להדביק טפט מהמם? אבל איך עושים את זה נכון? ואיך בכלל בוחרים את הטפט המתאים לחדר? 

 

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.

 

 

 


הוספת הודעה

פיקי שלום, ישנו פטנט חדש בשוק, המיועד לחזק את הקיר ומשמש כאלמנט דקורטיבי עם שלל טקסטורות מעניינות, להדביק טפט על קיר סדוק לא מומלץ, שכן הכסף והזמן שתשקיעו לא יראו טוב בסופו של דבר וחבל על הטרחה, מומלץ להחליק את הקיר למראה אסתטי .כלומר לא מדבקות ויניל,אלה ממש תחושה של טפט אמיתי.
קיימות מדבקות ויניל שניתן להדפיס בבית דפוס בהתאמה אישית, וכן גם בחנויות השונות.האם מדבקות של נוף על קיר נידבקות בקלות והאם נישארים סימנים במידה והם מיתקלפים או שמוציאים אותם
אז כן! יש מדבקות קיר שלא משאירות סימן. יש חברות שמוכרות מדבקות קיר רב פעמיות או רב שמושיות או פשוט מדבקות שקל להסיר אותן. צריך רק לקרוא את האותיות הקטנות שמאחורי המוצר או באתר של החברה המוכרת את המדבקות.אז כן! יש מדבקות קיר שלא משאירות סימן. יש חברות שמוכרות מדבקות קיר רב פעמיות או רב שמושיות או פשוט מדבקות שקל להסיר אותן. צריך רק לקרוא את האותיות הקטנות שמאחורי המוצר או באתר של החברה המוכרת את המדבקות.אשמח לדעת האם ישנם טפטים המתאימים לקירות חדר אמבטיה (לחות ומים). לא מדובר באזור של המקלחון אלא בקירות האחרים. תודה.
שלום,
האם כדי להדביק טפט דביק יש צורך גם בדבק טפטים? בכל ההסברים שקראתי על הדבקת טפטים מדברים על דבק טפטים ולא ברור לי למה אם הטפט הוא מדבקה.
שלום, אין צורך להוסיף דבק במקרה של טפט דביק. יש לנקות היטב את המשטח לפני תחילת עבודה ולהסיר שומנים וכתמים כדי להבטיח הדבקה טובה יותר. בברכההדבקנו טפט עם עיטורים מכסף מבריק בקיר אחד בחדר שינה שלנו. ברגע שמדליקים את המנורה בחדר האור משתקף והטפט נאה כמו דהוי וגם רואים את החיבורים. אבל במצב של אור יום הטפט נראה כמעט מושלם יש קצת אור מבחוץ שמשתקף על הטפט . מה אפשר לעשות בעניין? ואם נחליף את הטפט לטפט מט המצב ישתנה? מצ"ב תמונה .» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום, בדקנו את התמונה ששלחת, על פניו נראה שיש בעיה בטפט או בהדבקה, כי החיבורים לא אמורים להיות בולטים ככה. בכל מקרה יש לבדוק את איכות הטפט ואיכות המבצע גם אם מחליפים לטפט מט בברכהשלום רב, האם ניתן להדביק טפט קיר על דלתות פורמייקה שנמצאות על אותו הקיר ליצירת מראה אחיד? האם צריך למרוח עליהן פריימר? או לשייף?
האם ניתן להשיג אצלכם טפט של חברת אייפינגר?
למיטב ידיעתי אפשר להשיג אצל גולדשטיין בבוגרשוב


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd