פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום יבוא אישי מסין

פורום יבוא אישי מסין

בפורום יבוא אישי מסין תמצאו תשובות מוסמכות לשאלות בנושאי יבוא אישי מסין. רוצים לדעת כיצד מבצעים יבוא אישי בדרך הטובה ביותר? כיצד רוכשים בסין חומרים באיכות גבוהה? מהו התהליך ליבוא ומהם הדברים המורכבים עימם יש להתמודד? זה המקום עבורכם בכל שאלות על יבוא אישי מסין.

 

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.


הוספת הודעה

שלום,

ייבאתי כמה דברים מסין דרך חברת שילוח. הצעת המחיר שקיבלתי נשמעה די ישרה והוגנת:

הובלה ימית לפי 5 מ"ק כ255 $

הוצאות בארץ כ176.5 $

עמילות מכס
455 ₪

אלא שעכשיו, כשהמשלוח הגיע, צצו עוד הרבה סעיפים קטנים שיותר ממכפילים את המחיר.
יש עכשיו הוצאות THC (בערך $15 למטר קוב), משהו בשם "פקודת מסירה" ($100), דמי ריקון ($12), עמלה (300 שקל), מיכון (50 שקל), שער עולמי (95 שקל), אגרות (77 שקל), מיסי נמל (243 שקל).

פרט לכך, למרות שערך הסחורה הוא $1200, "ערך הסחורה לצרכי מס בש"ח" רשום כ7240 ש"ח (קרי בערך $2100).

תוכלו לעזור לי? זה תקין?

בסך הכל ייבאתי 11 מ"ק, בשווי של $1200. זה הגיוני שעלויות הייבוא (כולל המע"מ) יעמדו על קרוב ל6000 ש"ח?

בתודה מראש על העזרה,
שחר

יוצא יקר כי לוקחים עמלות גם מכם וגם לא מכם (שזה לא אומרים כמובן( מתנערים מאחריות על כל דבר. בקיצור לא אחד גדול
האם זה אפשרי, בטוח וכדאי להזמין מטבח דרך עלי אקספרס לדוגמא? אולי אתר אחר?
תודה
מהחברה הוותיקה והמובילה בתחום בליווי של קבלן גמר ומפקח בניה בתחום הבניה מעל 31 שנים אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל רשימת ממליצים שבנו בתים איתנו שנים על גבי שנים . igalccl.com
יש לי ספק ישראלי (בעל מפעל טכסטיל) בסין שעשה איתי כברת דרך בפיתוח מוצר חדש. היקף הייצור שלו לטענו מליוני דולרים בשנה (קיבלתי עליו המלצה מאדם שעבד אצלו בסין). ההזמנה שלי לטענתו קטנה ולא כדאית אך מאחר והוא חושב שיש למוצר פוטנציאל הוא מעוניין לייצר בתקווה להזמנות עתידיות גדולות אך לא מוכן להשקיע יותר אנרגיה "בחינם".
כרגע הוא מבקש ממני להעביר לו 50% מעלות הייצור (אלפי דולרים) ולא מוכן לתת ערבות בנקאית או כל אסמכתא אחרת. גם אם יש לי הרגשה טובה לגביו, אני מסכנת הרבה כסף. אילו אפשרויות קיימות להבטחת העברת סכומי כסף לסין ומה נהוג בתחום בעבודה מול ספק כזה? האם ניתן לבקש הסכם ייצור על הזמנה קטהנה יחסית? (אין לי הסכם ייצור איתו ואני חדשה בתחום)
במידה ןלא ניתן לקבל ערבות כלשהי מהספק, הטוב ביותר להעביר באמצעות paypal ניתן להתקשר אלי לנייד לקבלת ייעוץ משלים... דוד 0526933355היי
אני בשלבי בניית הית של 190 מ"ר מפלס אחד ואני מתלבט האם שווה את הנסיעה לסין. בשיחה עם אנשים שרכשו מסין הבנתי שיש בעיה של מתקינים בארץ. שאלתי האם החסכון הכספי שווה את הכאב ראב?
חפש אותנו בגוגל7 שנים בתחום . קבלן גמר ומפקח בניה בעברי . 31 שנים בתחום הבנין וענפיו .באסיני היינה חברה חדשנית וייחודית המובילה את השוק ומתמחה בתחום היבוא האישי מסין. חברת באסיני עוסקת ביבוא אישי מסין של כל מוצרי הגמר לבית (ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, תאורה, ריהוט לבית ולגן,מטבחים, מוצרי נגרות ועוד). רצוי מאוד לצאת עם חברת לווי שלה משרדים בארץ ובסין. חברה שתבצע עבורך את איסוף המוצרים שרכשת, תבדוק שהם אכן מתאימים להזמנתך, תספור את המוצרים , תאסוף אותם למחסן מרכזי בסין ותשלח אותם אליך לארץ וכמובן תדאג לשחרורם מהמכס. דוד ספרן-באסיני השקעות בע"מ 0526933355 035479666 www.basini.co.ilהיי אתה יכול לפנות אליינו להסבר יבוא אישי מסין בסט ציינה טל 036329920 תודה ויום נפלאשלום, עקב מצב משפחתי איני יכולה להשתתף בקורס ייבוא אליו נרשמתי בלשכת המסחר בתל אביב. אני מוכרת את ה4,600 ש״ח אותם שילמתי להם בשווי רק של 3,300. ניתן להירשם בסכום זה לכל קורס אותו הם מציעים (ייבוא וכו). מוזמנים לפנות אלי 0547278454, תודה, שני
שלום. אני מתעניינת ביבוא מוצרי אלומיניום (חלונות וכו׳) מסין,מעולם לא עסקתי בתחום והשאלה שלי היא עם מי אפשר להתייעץ ולקבל אינפורמציה בנושא ועד כמה מסובך וארוך התהליך?
29/06/2016 13:01

את מוזמנת לפנות אלינו: המכון לידידות סין: 03-5615615האם יש כאן מישהו שבמקרה מבין בענייני מכס, תשלום אגב מחאה, ערעור וקבלת זיכוי חזרה?....
הזמנתי שתי יחידות ממוצר שמחירו 35$, יחד 70$. שילמתי משלוח גבוה כי רציתי שהמוצר יגיע באקספרס. המשלוח עוכב במכס ושמאית המכס החליטה שהיא מעריכה אותו ב 220$ ליחידה כי כך הוא נמכר באתרים השונים. אני הזמנתי את המוצר מיצרן בעליבאבא כטסט לקראת החלטה האם ליבא ולמכור בארץ. שלחתי להם חשבונית, צילום העברה בנקאית באשראי (כדי שיראו שאין הורדת מחיר פיקטיבית) ואפילו את הלינק לאתר היצרן שיראו שאלו המחירים שהוא באמת מוכר (לא רק לי מן הסתם). כלום לא עניין אותם. ונדרשתי להוסיף עוד יותר מ1000 שח על השקלול המלא, שכלל גם את עלות המשלוח שהיתה גבוהה פי כמה מעלות המוצר עצמו. איך יוצאים מזה????!
29/06/2016 13:00

כמו תמיד שיש מחלוקת עם הרשות האחראית, צריך לפנות לבית משפט.


 יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd