פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום מטבחים

בהנהלת בלורן

פורום מטבחים

בפורום מטבחים, בהנהלת בלורן, תוכלו להתייעץ בכל שאלה שקשורה לעולם המטבחים. כאן תמצאו מענה לדילמות סביב מיקום פריטים במטבח, בחירת המטבח המושלם עבורכם והתמודדות עם מטבח חדש או מטבח קיים. לא יודעים מה לעשות אצלכם במטבח? דברו עם המומחים של בלורן והמשיכו לשפץ

 

יש לכם שאלה? השאירו אותה כאן ותנו לנו לענות


הוספת הודעה

מתלבטים לגבי שיש- מטבח כפרי בגוון שמנת ואי מעץ אלון שבור. אהבנו בהתחלה את 5130 אבן קיסר . כשראיתי בחנות הוא נראה מתאים יותר למטבח בסגנון מודרני, כעת מתלבטים האם לקחת שיש,4141? 4220? 5130?5131?
אודה להמלצה מהירה!
מצורפת תמונה עם 5130
עם 4141» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום
אנחנו מעוניינים להחליף שיש במטבח בדירה שכורה לטווח ארוך (5-6 שנים)
אנחנו לא מעוניינים להוציא הון אבל מעוניינים שהמטבח יראה טוב כי השיש המקורי שחור וממש מתפורר
יש המלצות על סוג מסויים שיחזיק ולא מאד יקר?
דלתות ארונות המטבח דהויות וישנות. מה ניתן לעשות במצבן עפ"י התמונות המצ"ב. תודה!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

תוכלי לחדש את הצבע הקיים או להחליף את הדלתות לגמרי דרכנו, המחיר לשתי האפשרויות דומה. rama.org.ilהיי. הזמנתי שיש לבן של קסטון, וכיור לבן "נאיה 6". אמרו לי שמבחינת הגוונים כיור אקווטופ (גלאקסי פולאריס)לבן יותר ומתאים יותר. זה נכון? וחוץ מזה, מה טוב יותר? תודה רבה !
האם יש בארץ מקום שאפשר לראות בו את דגמים ורעיונות של מטבחים ממבחר רחב של חברות? קשה להסתובב מחנות לחנות ומאולם תצוגה לשני! רצינו מקום אחד שבו נוכל לבחור מכל האפשרויות
היי. את מוזמנת להגיע לתצוגות של בלורן הפרוסות ברחבי הארץ ולהתרשם ממגוון רחב של עיצובים וחומרים לעיצוב המטבח - פורמייקה, זכוכית, עץ ופורניר, פולימר ועוד חומרים מיוחדים. בנוסף, תוכלי לקבל עזרה מהיועצים הטכניים של החברה בתכנון נכון של המטבח ולבחור ממוצרי הפרזול של חברת בלום העולמית.איך מנקים מכתמים לבנים?
האם בהכרח חייבים לעשות מגרעת בפנל מתחת למדיח כדי שהמדיח ייפתח?
שלום
אני מחליפה מטבח ונגר הציע לי לעשות את הדלתות של הארונות ב HDF.
רציתי לדעת מה ההבדלים בין MDF ל HDF ומה עדיף לדלתות בסגנון כפרי וכמובן האם יש הבדלים במחיר.
תודה
היי הדר. Mdf זה ראשי תיבות של מדיום דנסטי פייבר. HDF זה ראשי תיבות של היי דנסטי פייבר. ברור ש-HDF עדיף ויש הבדלי מחיר-כמעט 20% עד 30 %יותר. אך לדעתי לא הכרחי במידות שכיחות, זה נכון ליישום בדלתות גדולות מאוד כגון לארונות קיר. את רושמת שאת רוצה מראה כפרי האם את מתכוונת לעץ או לצבע אפוקסי או פולימר?הזהרו ממטבחי סמל בנמל תל אביב!!!.הם גובים 25 אחוז מכלל העסקה גם אם ביטול העסקה נעשה יממה לאחר החתימה ובכך פועלים בניגוד לחוק הגנת הצרכן. בעת החתימה, במיוחד עם עברת את שעת הסגירה, אינך קורא את כל החוזה אלא חותם מתוך מתן אמון מלא בחברה שמשווקת מוניטין ואמינות רבת שנים וידיעה שחוק הגנת הצרכן יכובד כמתחייב בחוק. אולם ברגע האמת החברה הולכת בשיטת המצליח ובמסמך מלא סתירות מכניסה ידה לכיסך וגובה במקרה שלי 9000 ש"ח על ישיבה של כשעתיים עם נציגת מכירות שלהם עבור "תוכנית" ראשונית שעדיין לא עובדה סופית ובטח ובטח לא נשלחה לייצור. זוהי התנהלות שיש בה בריונות צרכנית וניצול ציני של כספו של הלקוח שמייד נגבה על ידם גם כעבור יום עסקים אחד.
שומר נפשו ירחק!!! ראו הוזהרתם!!!
בימים אלה אני מסיימת לבנות וחשבתי ללכת על מטבחי סמל, ואווו מזל


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

  הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd