פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום עיצוב פנים

בניהול קרן רוזנר

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים קרן רוזנר

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

היי...
אבקש קצת עזרה כי אני לא מוצאת תשובה...לאי בגובה 90 ס"מ, מעוניינת לקנות כסאות בר אבל מתכווננים אלא בעלי גובה אחד מעץ, מה צריך להיות גובה המושב?
היי שרית גובה מושב כיסא לאי בגובה 90 ס"מ צריך להיות 64 ס"מ בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםדלתות פנים
דלתות פנים הן אולי הפריטים השימושיים ביותר בבית. וככאלו, הן משרתות אותנו יום יום וצריכות לעשות זאת ללא ליאות. אך לא צריך לפשפש בזיכרון יותר מדי כדי להבין שכולנו נתקלנו בעבר בשימוש בדלתות פנים "סוררות" אשר כרעו תחת הנטל. הן חורקות, הן לא נסגרות היטב, הן מתקלפות או מתנפחות כתוצאה מנזקי מים או שהן פשוט ברמת גימור נמוכה. וכשדלת אינה תקינה, היא מהווה יותר מפגע מאשר שהיא מביאה תועלת לבעלי הנכס.
בין היתר כדי לפתור מצבים מעין אלה, הקמנו את רשת מחסני הדלת ובמחשבה על הלקוחות שלנו ועל דלתות הפנים שלהם, קבענו מטרות מוגדרות: סטנדרטים גבוהים, בקרת איכות מחמירה, פיתוח בלעדי ושיפור מתמיד של דגמי דלתות הפנים שלנו תוך דאגה לעיצובים מגוונים והקפדה על איכות חומרים חכמים, מורכבים ושאינם מתכלים.
בין הדגמים שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות פנים איכותיות מהדגמים:
• סדרת פנימיום אור
סדרת דלתות פנים ייחודית המאפשרת מעבר אור (במשורה) מצד אחד של הדלת, לצידה השני, באמצעות זכוכית ייחודית שלא מאפשרת צפייה דרכה. הדלתות מעוצבות במגוון אופנים ומשלבות חומרים שונים כדי להגיע לתוצאה מרהיבה ואיכותית.
לצפייה בדלתות פנים מסדר פנימיום אור <<

• סדרת פנימיום דמיון
דלתות פנים עם הדפס ויטראז' המוטמע בתהליך מקצועי וייחודי ומספק מראה יוצא דופן אשר לא ניתן למצוא במקומות רבים. הדוגמא המוטבעת בדלת משווה אפקט של עומק אשר לא ניתן להשיג בכל דרך אחרת.
לצפייה בדלתות פנים מסדרת פנימיום דמיון <<

• סדרת פרימיום
המחשבים מאפשרים לנו היום ליצור חריטות עדינות עד כדי כך שהדלתות שלכם יכולות להיראות כיצירות אמנות של ממש. ביחד עם רמת הגימור הגבוהה שלנו, התוצאה מתחרה בהצלחה עם דלתות פנים מסדרות יוקרה אחרות, יקרות בהרבה.
לצפייה בדלתות פנים מסדרת פרימיום <<

• סדרת פנימיום אלגנטי
בדומה לסדרת פרימיום, גם סדרה זו הנה קישוט מושלם לכניסה לחדרים הפנימיים שבמבנה. אך בשונה מהסדרה הקודמת, החריטות בסדרה זו מקושטות בגוון שחור עמוק המשווה לדלת מראה רציני ביותר.
לצפייה בדלתות פנים מסדרת פנימיום אלגנטי <<

• סדרת פנימיום חלק
לעיתים, דופן חלק הוא המרשים ביותר. וללא ספק, הוא הקל ביותר לניקיון משום שאינו צובר אבק. ולעיתים, לא ניתן להתרשם מסגנון ללא מראה עיניים.
לצפייה בדלתות פנים מסדרת פנימיום חלק <<

• סדרת פנימיום קלאסי
קלאסי, כשמו כן הוא, מרשים ויפה בעיני כל. דלתות הפנים בסדרה זו מאופיינים בשילוב של קו ניקל אשר באמצעות הברק שלו מקנה לדלת הפנים עומק יוקרתי ושובה עין. האפקט המתקבל עקב שילוב ייחודי זה הוא מרהיב ועדין בו זמנית.
לצפייה בדלתות פנים מסדרת פנימיום קלאסי <<

רוצים לבחון את כל המגוון? בואו להתרשם מכל הסדרות ולבחור דלתות פנים איכותיות שישנו את מראה הבית שלכם מן הקצה אל הקצה. לחצו כאן.
www.mhadelet.co.il
שלום הפורום מיועד לייעוץ בלבד ואינו מהווה פלטפורמה פרסומית כל הודעה פרסומית שאינה מעניקה ייעוץ רלוונטי לשאלות הגולשים תימחק לאלתר דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםדנה שלום
רכשנו דירה בתל אביב בבנין לשימור.
כרגע בהתלבטויות לגבי מיקומי נקודות חשמל.
היכן עדיף למקם את התאורה שמעל כיור בחדר רחצה, האם כדאי כשקוע מהתקרה או מעל המראה בקיר.
אשמח לקבל תשובה מהירה.
נילי
היי נילי במידה ותקרת החלל לא נמוכה וכדי ליצור תאורה כללית שוטפת ופונקציונאלית מציעה למקם גוף תאורה מלבני מעל המראה שנותן אור גם למעלה וגם למטה - uplight+downlight. במידה והחלל גדול יחסית מציעה לפזר עוד זוג או כמה ספוטים באזורים אטרקטיביים כדי ליצור משחקי אור ומראה מהודר. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםדנה שלום ראשית תודה על תשובתך המהירה. מדובר בשני חדרי רחצה. גובה תקרה גבס 280 ס״מ מקלחת הורים: 260/150 ס״מ קיר מפריד מזכוכית. מקלחת אורחים:195/240 ס״מ עם מיקום למכונת כביסה. החדרים גבוהים יחסית ולא גדולים. האדריכלית שהתיעצנו איתה הציעה שקועים כי קשה למצוא מנורות קיר יפות. ואני מבינה מיועצי התאורה בחנויות שהאור הנכון להאיר את הפנים ללא צל צריך לבוא ממול. השאלה האם לוותר על הנקודה מהקיר ? כי אם עושים צריך להשתמש בה... תודה» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

היי נילי בעקרון אין בעיה עם גופים שקועים בתקרה בגובה כזה, יש לקרן האור מספיק מקום להתפזר ולהפוך את החלל למואר במקום ספוט נקודתי. בנוסף, האור ש"מגיע ממול" כפי שהציג זאת יועץ התאורה, יכול להיווצר בעזרת גוף שזורק אור למעלה ולמטה. כך שבמיקומו בגובה 210-230 הוא יזרוק אור אל הפנים ובמקביל בעזרת רפלקציה של האור בתקרה הלבנה, יווצר חלל מואר. ישנם גופים מלבניים צרים וארוכים בגוון לבן או כל גוון אחר לבחירה שמעניקים את התאורה הנדרשת (גשי למשל ליאיר דורם). לאור מבנה החדרים ודלת הזכוכית אצל ההורים, מציעה לשלב גוף תאורה קירי כפי שציינתי ולשב איתו עוד 2-4 ספוטים לחיזוק התאורה באזור האסלה והמקלחון . יש ליצר לשני סופי התאורות מפסקים נפרדים (אפשרי מפסק כפול). בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםמבקשים עזרתכם איפה הכי כדאי לשים את שולחן האוכל.
חלק הציעו לנו להכניס אותו למטבח במאונך שזה נחמד אבל גם חשבנו לשים שם חצי אי צמוד לקיר
אבל אז אין לנו איפה לשים את פינת האוכל.
יש לנו במטבח גם חלון ארוך עד הריצפה שקצת מגביל.
מה אתם אומרים.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

היי בן ממליצה להצמיד את פינת האוכל לקיר בין החלון לויטרינה של הסלון. כך הוא יהיה שימושי למטבח ובכלל וגם ישאיר את החלל מרווח ומזמין. במידה ואינכם מרבים לארח ואתם יכולים לוותר על פינת אוכל, ממליצה להמשיך את כיוון וצורת החלל הציבורי ולמקם אי גדול מקביל לחזית החלונות. את האי אפשר לתכנן כך שיפתח במידת הצורך, ובגובה 75 (גובה שולחן רגיל) אם יש ילדים קטנים בבית. בהצלחה הפורום מיועד לייעוץ ואינו מהווה פלטפורמה פרסומיתאני עדן בוכריס מחברת מקור השיש .
אנחנו מספקים את מוצרי האבן והשיש לבית כמו למשל: מדרגות, ריצוף, ספי חלון, בריקים, קרניזים, אבן לחיפוי , ציפוי שיש לקמין ולתנורי ארובה , שיש למטבח, ועבודות שיש מיוחדות

הלקוחות שלנו מרוויחים ממחירים נמוכים
הלקוחות שלנו מקבלים שירות מהיר מאוד
הלקוחות שלנו נהנים מאיכות מוצרים גבוהה
אני משאיר כאן פרטים ליצירת קשר , אתם מוזמנים להגיב ולהתקשר
טל' 0508377796 דוד
טל' 0522220383 עדן
דוא"ל: edenbuchris@gmail.com
אתר שלנו : www.marble-source.com
היי עדן הפורום מיועד לייעוץ ואינו מהווה פלטפורמה פרסומית ישירה. מזמינה אותך להמשיך ולייעץ בשאלות רלוונטיות. תודה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםשלום דנה,

בנוגע לארון מתחת לכיור באמבטיה
מדוע היום עושים ארונות מרחפים?
נראה לי קצת ביזבוז של מקום איחסון
וגם מקום להצטברות של ליכלוך.
היי מירי ארונות במראה מרחף מאפשרים מצד אחד ניקוי קל ומהיר מתחת לארון ובנוסף מעניק מראה קליל ומודרני במקום ארונות כבדים ומגושמים המגיעים עד הרצפה. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםהי,
אני רוצה לשנות את מראה המטבח בדירתי השכורה למשהו רענן וצעיר יותר( ולא בתקציב גבוה מדי)
קיים: מטבח עץ כהה ושיש וגב שיש שחורֱ
מה האופציות שלי? ואם כן המלצות?

האם יש אפשרות לחפות את גב השיש(הקיר במטבח)? ארונות? רק צביעה? טפטים?

אשמח לכל פתרון יצירתי!

תודה!!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

צביעה של הדלתות לצבע שמנת או אפילו תכלת או ירוק פיסטוק ישנה לך את המראה גם עם השיש השחור (שאגב עם ארונות לבנים נותן מראה מודרני), אבל לצערי לגבי השיש אין לך כל כך מה לעשות עם תקציב מצומצם, על המדפים שיש לך (ואם יש מקום על השיש עצמו) לשים אקססוריז (תמונות/עציצונים/פסלונים וכו'.. ) או כלי מטבח צבעוניים בכדי להוסיף צבע (במיוחד אם צבעת לשמנת), שולחן אוכל עגול בצבע לבן משולב עם כיסאות לבנים או צבעוניים יוסיפו למראה הכללי, אפשרי גם לשים להוסיף שטיח באיזור השולחן שישלים את המראה ויעזור גם לטשטש את הריצוף. חג שמח ובהצלחה אילת מנשרוף מעצבת הום סטיילינגהי איילת אשמח להמלצה על מספרי גוון (טמבור או נירלט) לארונות מטבח...כפי שכתבתי כבר כאן הבחירה מרובה ויהיה לי קשה להחליט... תודה ושבת שלום, מירבהיי מירב ממליצה לצבוע את דלתות הארונות ולא להשתמש בטפט. הוא לא זול יותר וישחק במהרה. מכיוון שהדלתות עשויות פורמיקה, יש לשפשף אותן, ולצבוע עם צבע יסוד פוליאור לפני הכל. מכיוון שהארונות כהים, ממליצה לצבוע בגוון שאינו בהיר, אחרת תצטרכי לצבוע הרבה מאוד שכבות שיצריכו הרבה דליי צבע. ממליצה לצבוע את המטבח בגווני אפור, סגול, כחול וממליצה לשלב צבע משלים ליחידה עם הדלתות המאורכות בצד שמאל. היא בעומק שונה ובחזיתות שונות משאר המטבח ולכן הייתי מבליטה אותה כרהיט ייחודי בפני עצמו כך שישבור גם את הכבדות של המטבח. שיש בגוון שחור מאוד אופנתי לאחרונה ולכן לא הייתי נוגעת בו במקרה שלך. את החלונות הגדולים בצד שמאל הייתי מטשטשת בעזרת וילון בהיר שמנתי חצי אטום. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםתודה על תשובתך. שתי שאלות: אם יש בידך המלצה על מספרי גוון (טמבור או נירלט) מאד מאד אשמח - הבחירה מרובה פשוט:) היכן אפשר למצוא וילון כזה? והאם אורכו עד הרצפה או עד המשטח ישיבה של החלון. תודה ושבת שלום. מירבהיי מירב את הגוון המדויק יש להתאים למגוון אלמנטים בחלל החל מהתאורה הטבעית, דרך הריהוט שיהיה בדירה ועד סוגי גופי התאורה ואופי הדיירים. לשם כך מציעה לבחור גוון כלשהו שנראה לך מתאים, לעשות ניסוי בשטח ולהמשיך משם לגוון המתאים - בהיר יותר, אדמדם יותר, דהוי יותר וכו' או להזמין לביתך מעצבת שתגיעה לפגישה עם מניפת הצבעים להתאמה מדויקת יותר. לגבי הוילון מציעה וילון רומאי שימוקם בתוך הנישה ויגיע עד גובה משטח הישיבה. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםאנחנו רוצים להזמין מיטות לקטן שלנו שעובר ממיטת תינוק למיטה רגילה וראיתי באתר של חברת האוס אין שיש אפשרות לקנות מיטות לילדים ונוער בדגמים ייחודיים לפי הזמנה כך שאנחנו בוחרים את הגודל הסופי ואת הגוונים לכל חלק במיטה. העניין הוא שאני רוצה לקנות מיטה פרקטית שתשמש אותו לכמה שנים קדימה אבל עכשיו הוא עדין מאוד קטן. השאלה שלי היא איזה גוונים כדאי לבחור למיטה? את הבסיס נראה לי שכדאי בצבע שמנת בהיר והשאלה היא לגבי גוון המגירות ומעקה הבטיחות? כתום בהיר, ירקרק, תכלת? איזה גוון הכי יתאים לכל הגילאים? שאר החדר די ניטרלי מבחינת הגוונים כך שאין הגבלה ממשית.
לגבי המיטה ממליצה מאוד ללכת על צבע ניטרלי כגון השמנת כך שהילד יוכל לגדול עם המיטה והיא לא תיראה "תינוקית" ובמידה ותרצו לצבוע את החדר המיטה תתאים לכל צבע. לגבי מעקה הבטיחות - תכלת , ירוק בהיר , לילך , שמנת - כל צבע יתאים בהתאם למה שיש בחדר ולמה שהילד אוהב. פסח שמח ובהצלחה אילת מנשרוף מעצבת הום סטיילינגהיי שירה ממליצה על מיטה בגוון שמנת ומגרות תחתונות בגוון תכלת. שני הגוונים יתאימו לכל גיל. את המעקה תוכלי לבחור בגוון סגלגל או ירקרק, הוא לא ישאר אתכם לעד ולכן אפשר לגוון בעזרתו את הפלטה. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםהקבלן חיפה את קיר המטבח שלנו בגבס ירוק בכדי ליצור בידוד נגד רעש בקיר החיצוני.
בקיר זה נמצא הכיור. אנחנו חוששים שתקלות בצנרת או סתם רטיבות מהכיור עלולה לפגוע בגבס.
איזה סוג חיפוי מומלץ לנו לקיר זה?
האם חיפוי שיש קיסר (המשך של משטח העבודה) עדיף על אריחים? מכיוון שאטום יותר?
ואולי דווקא עדיף אריחים כי במקרה של נזילות, קל יותר להחליף אריחים בודדים?
מה קורה במקרה של נזילות, כאשר יש חיפוי קיר משיש, האם צריך להחליף את כל החיפוי?
או שאפשר לפרקו ולהחזירו?
בנוסף, מכיוון שחיפוי שיש הוא יקר. האם ניתן להסתפק בגובה של 10-15 ס"מ או מכיוון שזה קיר גבס ויש בו כיור, צריך לעלות עד גובה הארונות העליונים?
מה הגובה המינימלי מעל השיש המומלץ לחיפוי?
חיפוי הגבס נעשה בשל בידוד אקוסטי, בשל צמידות למעלית,היי דן אכן מומלץ לחפות את הקיר בשל הקרבה לכיור. במקרה שלכם ממליצה לחפות בגובה 50-60 סמ מפני משטח השיש כדי להגן על הקיר באופן מקסימלי. משטח זכוכית או משטח שיש מייצרים מראה אחיד לעומת אריחי קרמיקה בעלי חלוקות וחיתוכים רבים יותר. הבחירה בחיפוי כזה או אחר נובעת משיקול אסתטי ויזואלי. אין בעיה טכנית לחפות בעזרת אריחים קטנים, המרווחים בין האריחים נסתמים בעזרת רובה. אם יהיו נזילות מהברז והכיור הן יהיו למטה בתוך הארון ולכן אין קשר לסוג החיפוי. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פניםשלום ,

ברצוני לחפות עמוד בחלל הסלון , בלבנים סינטטיים , היכן ניתן לרכוש ?
אהלן אני עדן , ממקור השיש אנחנו מספקים לבנים/ בריקים ושאר מוצרי אבן ושיש לבית במחירים טובים ושירות מהיר. אני אשאיר לך פרטים בין מוצרינו השונים: מדרגות, ריצוף, ספי חלון, בריקים, קרניזים, אבן לחיפוי , ציפוי שיש לקמינים , שיש למטבח, ועבודות שיש מיוחדות מחירים נמוכים שירות מהיר מאוד איכות מוצרים גבוהה טל' 0508377796 דוד טל' 0522220383 עדן דוא"ל: edenbuchris@gmail.com אתר שלנו : www.marble-source.comהיי מיכל לטמבור יש מוצר שנקרא "לבני מדבר" והוא מייצר מראה דומה ללבנים מיחידות דקות וקלות להתקנה. בהצלחה דנה שקד - מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פנים


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd