פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום עיצוב פנים

בניהול קרן רוזנר

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים קרן רוזנר

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

אם בכל זאת אני רוצה רק שני ספוטים . איך היית מסדרת אותם ?
אורך ההנמכה 170 שמתחת יבוא ספריה. אני עדיין לא יודעת את הגודל של הספריה. הספריה יכולה להיות יותר קצרה מ 170 או אולי לאורך כל המטר שבעים . עדיין לא החלטתי .
תודה רבה.
מצאי את המרכז וממנו מקמי את גופי התאורה במרחק 40 ס"מ, כך שבינהם יהיו 80 ס"מ.נורית שלום וברכה,

בביתנו העתידי ישנו, בסלון, קיר שרוחבו 1.25 בו אנו רוצים, בתוך הקיר עצמו, לעשות נישה. הנישה תשתמש לארון שיהיו בו דלתות זכוכית מלמעלה, ולמטה מדפי ספרים
מהן, לדעתך, המידות שאני צריכה לבקש שיעשו עבור הארון.
תודה רבה רבה!
הי יעל, כדאי להשאיר קיר ברוחב של כ - 15 ס"מ מכל צד (פחות מזה הקיר נראה "מסכן"), ויותר מזה יוצר ארון קטן מידי. נורית גפןהי, אני זקוקה להמלצות למקום בו אפשר לקנות שולחן עגול ולא גדול מדי לגינה אבל גם לא קטן (לא שולחן קפה), מברזל, וכיסאות תואמים, משהו בסגנון צרפתי/אנגלי (לא כ"כ מתמצאת..)

תודה!
עשיתי הנמכה של גבס בחדר של הילד. הנמכה של גובה 35 עומק 60 בגלל גריל שיוצא לכיוון הסלון . העדפתי לעשות את ההנמכה בחדר ולא בסלון.
מתחת להנמכה של הגבס יבוא ארון באורך 160 ואז נשאר עוד 170 מקום לספריה . רציתי לשאול אם אני אשים ספוטים לאורך ה 170 , זה יהיהי יפה וכמה ספוטים לשים באורך המ170 ? אם בכלל.
בכל מקרה באמצע החדר יש בתקרה מנורה תקרתית לילדים
הי, תאורה שקועה בגבס מול הספריה יכולה יכולה להיות כל 40-50 ס"מ. הייתי ממקמת מנורה אחת במרכז ה - 170, ועוד 2 מנורות משני צידיה במרחק הנ"ל. אם בחדר כולו יש תקרה מונמכת, כדאי לשקול תאורת קיר ולא תאורת תקרה שתדגיש את ההנמכה. נורית גפןהיי,
אנו בונים בית ועיצוב המטבח שבחרנו הוא פורמיקה לבן מבריק. האלומיניום בכל הבית כולל דלת הכניסה היא בצבע 9001 (ral)
אנו מעוניינים לרצף את הבית באריח רומה אוליב 60X60, האריח מאוד יפה בעיני ונאמר לי שהוא מבית מרקו פולו האיטלקי אך מיוצר בסין. מה דעתכם על איכות האריח? האם סיני אומר שלא טוב...האם העובדה שזה מ"בית איטלקי" מעידה שטיבו עדיין גבוה ומעבר לכך...האם זה יתאים ? האם כדי לרצף איתו גם את שטח הפרגולה ואת חדר האמבטיה המרכזית? אם כן, האם שילוב עם אריחי חיפוי לבנים לאמבטיה יוכלו להשוות לחדר האמבטיה מראה יוקרתי ונקי ?
מצ"ב דוגמת האריח
תודה והמשך יום נעים» רומה אוליב
» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי לין, לא ניתן לחוות דעת על אריח לפי תמונה בלבד. כעקרון ניתן לרצף עם אותו אריח את החוץ וחדרי רחצה ובלבד שקיים אריח דומה שהוא אנטי סליפ, נגד החלקה. רצפה כהה עם קרות לבנים הוא שלוב רגוע ואלגנטי, המאפשר תוספת צבע באביזרים. נורית גפןמתלבטת בבחירת מערכת ישיבה לסלון ביתי.
מצורפות תמונות של הסלון-מטבח וכן של מערכת הישיבה אותה חשבתי לרכוש (בבד בצבע קרם-חום).
מה דעתכם האם הסגנון יכול להתאים או שצריך ללכת על סגנון אחר?
תודה,
מיכל» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי
אני מתכננת קריירה שנייה ומתלבטת בין לימודי עיצוב פנים להום סטיילינג. מה ההבדל?
איפה מומלץ ללמוד?
מה אפשרויות התעסוקה העתידיות, ואיך רוכשים ניסיון בדרך?
אשמח לכל אינפורמציה שתסייע לי לגבש החלטה :-)
הי ענת, הום סטיילינג הוא תת מקצוע של עיצוב פנים העוסק בהלבשת הבית, איבזור ורהוט, ללא שנוי ותכנון החללים במרחב הפנימי. עיצוב פנים עוסק רבות בתכנון, ובתאום אלמנטים של בניה בבית. המטרה בעיצוב הפנים היא להגיע עד לפרטים האחרונים כולל האיבזור והלבשה, אך כנדבך נוסף לאחר התכנון. העסוק בעיצוב פנים דורש ידע בבניה ובאלמנטים טכניים, בנוסף להבנת החלל ולטעם טוב. בקשר לקורסים ראי את הפורום השכן לנו באתר זה. נורית גפןשלום נורית.
1- מטבח בצורת ר. התחלת חלון 16 ס"מ מעל השיש. מה את ממליצה: לעלות מסביב בגובה אחיד 16 ס"מ או לעלות 7 ס"מ ורק מתחת לחלון 16 ס"מ?
2- אני מעונינת לעלות עם השיש גם מעל הכיריים. ( באותו קיר של החלון ). אין קולט אדים. כמה ס"מ מומלץ לגלוש מימין ומשמאל לכיריים בנוסף ל- 60 ס"מ של יחידת הכיריים?
תודה מראש.
הי אביבה, אני ממליצה לחפות את הקיר עד גובה החלון, גם אם גבוה מהרצוי, ובלבד שהחלון רחב ומשמעותי בחזית. רוחב החפוי מעל לכיריים כדאי שיהיה כרוחב הכיריים, ללא גלישה לצדדים, אבל גם זה תלוי בתכנון הכללי ובחלוקת הארונות. נורית גפןהיי נורית,
עומדת לשבת לתכנן עם מהנדס החשמל תכנית חשמל לחדר השינה. שאלה :לצידי המיטה באיזה גובה מומלץ לתכנן את השקעים ובאיזה גובה את מנורת הקריאה?כמו כן עוד לא הגעתי לשלב הריהוט אך בודאות יודעת שארכוש מיטה במידת קינג סייז.מה מידות הקינג סייז 2*2? תודה - לימור
הי למור, אין צורך לתכנן חשמל עם מהנדס חשמל אלא עם מעצב פנים אשר יתיחס למידות החדר, הרהוט והחלונות. גובה השקעים לצידי המיטה צריך להיות מעל לגובה שידות הלילה, אם רוצים שהשקעים יהיו גלויים, או בגובה מדף פנימי בשידת הלילה אם שם מיעדים הנחת אביזרים צורכי חשמל. בקצור מידות שידות הלילה יכתיבו את גובה השקעים. מיטת קינג סייז היא 2//2 כפי שציינת, אולם מנורות קריאה מהקיר צריכות להתיחס לגובה גב המיטה. אם אין מגבלה גובה המנורות הוא 120 ס"מ. נורית גפונורית שלום,
נשמח לקבל את דעתך בנושא פריסת הקרמיקה במטבח שלנו- יש לנו , מעל הכיריים והכיור , קיר באורך 4.13 מ' - בחרנו קרמיקה באורך של 1 מטר לאריח ובגובה 33 ס"מ.
(מצ"ב שרטוט המטבח להתייחסות) איך את ממליצה לחפות את הקיר - האם להתחיל בחתיכה של 13 ס"מ בצד אחד ואז מרצפות שלמות או שמא לרצף 6.5 ס"מ בצד ימין ושוב לאחר 4 מרצפות שלמות עוד פס אנכי של 6.5 ס"מ?
איך את ממליצה לעלות באזור קולט האדים? תודה מראש!!!!!!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי, שאריות קטנות בצדדים אינן רצויות, לא של 6.5 ובוודאי לא אחת של 13. הפתרון הוא להתקין במרכז הקיר את מרכז האריח השלם, משיני צידיו אריח שלם, ואז יווצרו שתי שאריות סימטריות של 56.5 ס"מ. נורית גפן


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd