פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום פירזול

בהנהלת בלורן

פורום פירזול

איך מתאימים את הפירזול לארון? איך מאחסנים צלחות בגדלים שונים בארונות המטבח? ואיך משנים את מראה הארונות בהוצאה כספית קטנה רק באמצעות פירזול? בפורום פירזול, בהנהלת בלורן, תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות שיש לכם בנוגע לפירזול: ידיות, פורמייקות, פורנירים, פרקטים ופתרונות אחסון למטבח, לחדר הארונות ולאמבטיה.


הוספת הודעה

מחפש טכנאי לתיקון מנגנון למיטה מתכווננת בתל אביב
שלום, צריך קרבינה מסתובבת שמתחבר לעוגן ג'מבו 3/8 על מנת לשאת משקל אדם היושב על ערסל. צריך מסתובבת שהבורג לא יסתובב. השאלה עם קרבינה מסתובבת 110 מ"מ כמו שמוכרים ברוזנפלד יכולה לשאת את המשקל הזה או האם יש קרבינה מסתובבת אחרת תקנית ע"פ משקל נשיאה שניתן לרכוש?
תודה
הורדת שירים שירים להורדה
לאינטרנט
אנחנו כרגע בשלבים סופיים של תכנון מטבח והיינו רוצים במקום המסורתי של הפח (מתחת לכיור) לשים מספר פחים למחזור. האם יש אופציה כזאת לבלורן או חברות אחרות, והיכן ניתן לראות דוגמאות ולקבל מידות לפחים?
היי מרינה! בהחלט יש אופציות למס' פחי אשפה מתחת לכיור, כך שתוכלי להוסיף פחי מחזור ולקבל תוספת של תאי אחסון. את מוזמנת להתקשר לנציגנו בתצוגות. בהצלחה! טל': 1599-531-06003/12/2015 17:25

אני מתעניין כרגע במטבח וחברת המטבחים 79 נתנה לי הצעה הכי טובה, כמה שאלות.
האם זו חברה אמינה מישהו עבד איתה?
חברת המטבחים אומרת שתחתית המגירות הוא פורמיקה ונגר אמר שהוא משתמש ב סנדוויץ גם למגירות מה עדיף?
מה עדיף יותר שתי מגירות באורך 50 סנטימטר כל אחת או מגירה אחת בגודל מטר?
מבחינת הפירזול במגירות הם משתמשים בלום אנטרו הם אומרים שזהו הדגם הכי מוצלח האם זה נכון?
תודה מראש אורן.
היי אורן עוד לא יצא לי לעבוד איתם אבל ממה ששמעתי על 79, הם טובים. לשאלת על המגירות - נהוג להשתמש ב- MDF לתחתית המגירות ולא בסדנוויץ'. בקשר לגודל המגירות זה תלוי שימוש באותה מגירה. אם אתה לצורך העניין אתה מתכוון להכניס סירים באותה מגירה אז גדולה תהיה הבחירה הטבעית. תלוי מה השימוש של כל מגירה. בקשר לפרזול - האנטרו הוא דגם מצוין של בלום. יש דגמים נוספים כמובן אבל לדעתי מבחינת עלות תועלת זו בחירה מעולה. אם זכוכית בצדדים לא מהווה שיקול אז זו בחירה טובה. מקווה שעזרתי :) סיגל כהן - מעצבת פניםברור לגבי תהליך הצביעה של עבודת מסגרות: האם חייבים לצבוע בתנור או אפשר לא בתנור אלא בהתזת צבע בלבד. שאלתי היא מהוא התהליך הנכון לגבי עבודה שכזו?
שלום, יש לי בבית מזווה עם 4 מפלסים של מגירות. קשה מבחינת נגישות וגם לא רואים את המוצרים בגלל שהמגירות ארוכות ואחת על השנייה. האם יש לכם פתרונות למזווה שיהיה נגיש יותר, אפשרות לראות את המצרכים ביתר קלות?
ממליץ על פתרונות אחסון שיש באתר עולם הביתהיי לימור, מכיוון שזה המוצר את צריכה לדבר עם הנגר שירחיב לך את הגישה למזווה. יש אפשרות לסדר את המגירה הרחבה מאוד מבפנים עם מערכות לחלוקה פנימית ואז יהיה יותר קל למצוא את הדברים. כמובן זה תלוי מגירה, המגירה חייבת להיות של בלום אחרת החלוקה לא תדע להתחבר.על איזה חומר יחסית לא יקר ועמיד אפשר להמליץ לי אם אני רוצה להחליף את החזיתות של ארונות המטבח?
תודה
היי רוני. חזיתות מפורמייקה או פולימר יכולות להתאים לך.


 יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd