פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום פנג שואי

פורום פנג שואי

בפורום פנג שואי תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה שקשורה לנושא עיצוב הבית על פי התורה הסינית העתיקה.

לעיצוב החללים בהם אנחנו נמצאים ישנה חשיבות רבה. על פי שיטת הפנג שווי, אם הבית שלנו תומך בנו מבחינה אנרגטית, אנו פועלים מתוך תחושה של "רוח גבית". שיטת הפנג שווי אינה עוסקת רק ביצירת אווירה, היא נותנת מענה אמיתי לתקיעויות ולפחדים שלנו בכל מיני תחומים כגון כסף, בריאות וזוגיות, דרך תכנון, עיצוב ושינוי המרחב בו אנו גרים.

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.

הוספת הודעה

שלום, תאריך הלידה שלי הוא 17.05.78
אשמח לדעת מהו המינג גואה שלי.
האם זה 3?
שלום לכולם,
אשמח לקבל שם וחוות דעת אישית למומחה פאנג שווי.
אני מעוניינת לרענן את הבית ולקבל הדרכה.
חג שמח
שלום קרן
אני חיה במקום דמוי קיבוץ בו יש חדרים רבים בהם מתתגוררים אנשים. מומחית בפאנג שואי ביקרה במקום ומצאה שאחד החדרים, בו מתגוררת חברתי, אינו ראוי למגורים מכיוון שיסוד האש שבו מאוד חזק בגלל מיקומו במרחב. מדובר על חדר בודד עם מיטה ומעט רהיטים.
מכיוון שחברתי החליטה בכל זאת לאכלס את החדר, יעצה לה אותה אישה לתלות פעמון רוח מתכתי בחדר ולהשתמש אך ורק בצבעים לבן ואפור בעיצוב החדר.
מכיוון שאין לנו קשר כעת עם אותה יועצת , רצינו לדעת האם יש אלמנטים נוספים בהם אפשר להשתמש כדי להפחית את יסוד האש. באופן ספציפי עלו שתי שאלות:
האם כדאי להכניס לחדר עציץ קטן עם צמח כמו פוטוס?
האם כדאי להשתמש בשמן אתרי כלשהו שיפיץ ארומה בחדר באמצעות דיפיוזר? אם כן, איזה שמן?

תודה רבה
היי, יש לי דילמה מאוד רצינית. אנו צפויים לעבור לבית שכור שמאוד אהבנו . לפני חתימת החוזה הסתבר לנו שבבית זה נפטרה בתם הקטנה בת השנתיים של הדיירים שעוזבים ממחלה קשה. כלומר הם גרים בבית 7 שנים ולפני 6 שנים היא נפטרה. אני יודעת שלא מומלץ לעבור לבית עם אנרגיה כזאת. מה דעתך? אשמח מאוד לתשובה בהקדם. תודה רבה.
הי בוקר טוב, הייתי בודקת 2 דברים בבית כזה. הראשון מה הרמה האנרגטית כרגע בבית, אם יש צורך מבצעת לפני כניסה טיהור אנרגטי ( בודקת על ידי קריאה על חושית) . השני בודקת מה המצב של הבית ביחס לבריאות, מפות, כיוונים לתוואי השטח. הרבה הצלחה, מוזמנים לפנות לייעוץ, קרן הורוביץ 0507580811היי, יש לי דילמה מאוד רצינית. אנו צפויים לעבור לבית שכור שמאוד אהבנו . לפני חתימת החוזה הסתבר לנו שבבית זה נפטרה בתם הקטנה בת השנתיים של הדיירים שעוזבים ממחלה קשה. כלומר הם גרים בבית 7 שנים ולפני 6 שנים היא נפטרה. אני יודעת שלא מומלץ לעבור לבית עם אנרגיה כזאת. מה דעתך? אשמח מאוד לתשובה בהקדם. תודה רבה.
שלום, ברצוני לשאול. בנינו בית חדש והדלת שלנו פונה לכיוון דרום מזרח. יצא לי לקרוא על פנג שואי(אולי קצת באיחור) וראיתי כי כיוון דרום מזרח הוא בין הכיוונים שלא תומכים בי ובבן זוגי(מספר הקואה של כל אחד מאיתנו הוא 8). כיצד ניתן לפתור זאת?
11/02/2018 12:43

רציתי לדעת האם התמונה טובה מבחינת פנג שואי לבית? תודה על המענה.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

אודה לעיונכם:
דילמת חדר השינה: הבנתי שיש בעיה של מיקום המיטה במתכונת הקיימת שליטה... רעיון איך לפתור את הבעיה?
חדר הילדים ... האם תקין?
אודה לעזרתכם» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

האם ניתן לעשות העתקת מיקום העץ למקום אחר באותה גינה? מה ההשלחות לפי פנג שואי?
התקנו ארון בחדר שינה עם מראות, איזה פריט יכול לשבור את האנרגיה השלילית בגלל המראות, כלומר מה ניתן להכניס לחדר פריט כנגד האנרגיה השלילית בגלל המראות 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd