פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום פנג שואי

פורום פנג שואי

בפורום פנג שואי תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה שקשורה לנושא עיצוב הבית על פי התורה הסינית העתיקה.

לעיצוב החללים בהם אנחנו נמצאים ישנה חשיבות רבה. על פי שיטת הפנג שווי, אם הבית שלנו תומך בנו מבחינה אנרגטית, אנו פועלים מתוך תחושה של "רוח גבית". שיטת הפנג שווי אינה עוסקת רק ביצירת אווירה, היא נותנת מענה אמיתי לתקיעויות ולפחדים שלנו בכל מיני תחומים כגון כסף, בריאות וזוגיות, דרך תכנון, עיצוב ושינוי המרחב בו אנו גרים.

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.

הוספת הודעה

שלום אני מאמנת אישית ואחד החדרים שבבית שהוא למעשה ממד, משמש אותי כקליניקה שלי, יש בו חלון עם תריס ורשת שאפשר לפתוח אותו ולאוורר את החדר.בנוסף יש מזגן.המתאמנות שמגיעות יושבות כאשר החלון מאחורי הגב שלהן ואני יושבת כאשר מאחורי יש קיר ריק ומצד שמאל שלי הדלת הבטיחותית. האם הישיבה נכונה? ומה ניתן לעשות כדי כדי להעצים את האנרגיה והזרימה . תודה
אני עוסקת באימון אישי וטיפול הוליסטי שלפעמים הפגישה מצריכה גם טיפוליים אנרגטיים....והממד נמצא בצד דרום מערבהי דינה, מה יוצר לך את התחושה שאין מספיק תמיכה למטופלות? העובדה שיש חלון מאחורה? באופן עקרוני חשוב שתדעי שמסתכלים על עסק ראשית כל מתייחסים להצלחת בעל העסק ורק אח"כ על טובת הלקוחות. בגדול, חשוב שאת תשבי לכיוון טוב שלך שאת מטפלת, את יכולה להשאיר תאריך לידה ואבדוק לך כיוונים. בנוסף לכך חשוב להבין כי בעסק המדד החשוב ביותר להצלחתו זה הקיימות או אי קיימות של אנרגייה של כסף, וכמובן תמיכה באנרגייה ניהולית. את זה ניתן לבדוק בייעוץ, מוזמנת לפנותאלי להזמנת ייעוץ,שיהיה יום נפלא, קרן הורוביץ 0507580811.אנחנו רוצים להתקין ארון קיר בממ"ד שיהיה באורך כזה שיחסום את החלון מלהפתח 180 מעלות (מודגם בתמונה). האם יש בעיה עם סידור כזה?

תודה מראש» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי עדי, לא מומלץ למנוע פתיחה של חלון/ דלת במיוחד בממ"ד בו נפלטים גזים רעילים, כדאי להשאיר את הפתח של זרימת הצ'י חופשי, וגם באופן כללי זה לא מומלץ. האם אפשרי בצד אחר של החלון? או לשנות מיקומים כך שהארון יישב במקום אחר? יום נפלא, קרן הורוביץ.האם הסתכלת בתמונה? החלון יהיה פתוח לחלוטין, פשוט לא יפתח בזווית של 180 מעלות אלא קצת יותר מ90 וכאילו ישען על הארון.הי ושבת שלום, כן הבנתי את כוונתך, אולם מומלץ כי חלון/ דלת יוכלו להפתח לחלוטין גם אם כביכול הפתיחה ב90 מעלות מגיעה לקו החלון, סופש נעים, קרן הורוביץ.אנו חושבים על הרחבה של המשפחה ורוצים שהבית יתמוך בנושא. הבנתי שיש קשר בין פוריות לכיוון מערב בבית. הקירות המערביים בבית שלנו מועטים, ולפי המצפן הם:
1. קיר באחד החדרים, שבקיר זה יש כעת ארון קיר
2. הקיר שמאחורי דלת הכניסה לדירה , שעל קיר זה יש ארון חשמל ותקשורת, כנהוג בדירות.
3. קיר בחדר שירותי האורחים
השאלה היא כיצד ניתן לסייע להגביר את הפריון להריון? יש לי שני רימונים מחרס או ט לבנה, היכן להניח אותם?
איך אפשר להצליח בזה?
תודה
הי , המערב בבית מדבר יותר על הנושא של ההנאה והאיחוד של המשפחה בזמן איכות וכיף. הפריון קשור יותר לצ'י של הצפון, אולם זה כך בכל הבתים שישנם בייקום,כלומר זה נכון למקום אך לא בהכרח לזמן הנוכחי. שיש מטרה מדוייקת, צריך לקשור את הזמן והמקום יחד, כדי להצליח רצוי לעשות משהו ממוקד יותר בבית הספציפי שלך, מוזמנת לפנות לפרטים לגבי ייעוץ, יום נפלא, קרן הורוביץ, 0507580811.היי
אני רציתי לדעת...
קניתי תמונה אחרי שחיפשתי תמונה לחדר
אני כרגע גר עם ההורים ויש לי חדר משלי בבית..
לאחרונה עשיתי כמה שיפוצים צבע/תיקונים וצבעתי את החדר כולו בלבן
נותן לו אור.
קניתי תמונה גדולה שמאוד אהבתי וחיפשתי משהו זוג ולא שיש מים/נהר
כי אמרו לי שלא טוב בחדר תמונה עם מים זה יותר לסלון/עסק וכו'...
התמונה שקניתי היא זוג סוסים צבעוני שאחד מהן הראש שלה מוסט כאילו מבוכה..
אני מצרפת את התמונה ,אם תוכלי להגיד לי אם התמונה מתאימה לחדר..
אני אהבתי את התמונה אבל לא שלימה
כרגע לא בזוגיות וזה הדגש בחדר וגם שיהיה לי טוב להיכנס לחדר.
האם התמונה מתאימה לחדר שלי?
אודה לך על תשובתך
הוספתי תמונה,אני לא רואה אותההי וערב טוב, הקובץ לא הצליח לעלות לאתר, מוזמנת לשלוח אלי למייל keren@erenengsui.com קרן הרוביץהיי, שלחתי לך למייל אץ הקובץ תמונה.תודה(-:הי הילה, ראיתי עכשיו שהייתה לי טעות וחסרה אות בכתובת המייל שלי, בכל מקרה הכתובת הנכונה היא keren@kerenfengshui.comאני מצרפת את סקיצת קומת חדרי השינה של ביתנו שבתהליך תכנון.
אשמח לקבל הערות רגע לפני שנאשר ונמשיך לתחילת תהליכי הבניה.
הסקיצה מוצפנת (למעלה=צפון).
תודה וברכה, אפרת.
הי וערב טוב, הקובץ לא הצליח לעלות לאתר, מוזמנת לשלוח אלי למייל keren@erenengsui.com קרן הרוביץתודה על הנכונות לעזור!! כתובת המייל הזו לא עובדת לי.הי אפרת צודקת היה צריך להיות keren@kerenfengsuhi.com קרןרציתי לדעת אם יש מניעה כלשהי לתלות קישוט המכיל שעונים ישנים ולא פועלים.
אני מודעת לעובדה שזה תלוי במה שהקישוט מסמל עבורי, ובכן אני רוצה לתלות אותו ליופי בלבד, הוא לא משהו שקשור לעצירת הזמן או מה. כמובן שיש לו גם ערך מיחזורי.
מצורפת תמונה:
הי וערב טוב!, התמונה לא הצליחה לעלות, בכל זאת יש לי תשובה בשבילך. אם החפץ מסמל עבורך משהו שאת שואפת להתקדם אליו כמו למשל להיות יותר עומדת בזמנים אם את טיפוס מאחר או טיפוס רחפן ואת שואפת למיקוד אז המשמעות היא למעשה כי השקעת המון אנרגיה חשיבה ואהבה לפריט הזה שיצרת ש״קרא״ את האנרגיה שהעברת לו ולכן אני מאוד בעד, השקע אנרגיה בפריטים עיציים נותנת א אשרות להחידר בהם עוד מהאנרגיה אותה אנו מעונינים לייצר. כמובן עם סייגים לגבי אסטתיקה וכו,שיהיה ערב מקסים קרן הורוביץ17/08/2016 23:22

לא חשבתי על המשמעות שהעלית כי אני טיפוס דוקא ממוקד, דייקן ומסודר. ובכל מקרה אני אתלה אותו בקיר צפוני של אחד החדרים , כחיזוק לאנרגיה של מתכת. מנסה לשלוח שוב:שלום, אנחנו גרים בבית פרטי ולצערי האמבטיה שלנו ממוקמת בצד דרום. איך אפשר בכל זאת לחזק את יסוד האש?
תודה!
הי נירית ערב טוב, אפשר לעשות המון לחיזוק האש בבית. למשל את יכולה בכל איזור בבית בפלח הדרומי שלו להכניס אש,לעבוד על 9 בהר,וכו ׳ רצוי לבדוק מה המשמעות מבחינת כוכבים מעופפים כמו כן לקשר את כל המידע לחייכם. למשל קריירה בתור עצמאית עם אמבטיה דרומית יכולה מאוד להרוס. בקיצור על מנת לאבחן שהבעיה שלך היא חוסר באש אצטרך להגיע אליך, קרן הורוביץ 0507580811שאלה-
בחדר מרפסת השירות שבבית שלנו יש מכונת כביסה מן הסתם.את החדר ניתן לסגור עם דלת(זה חדר קטן שיש בו מכונת כביסה ומייבש). מיד אחרי החדר של מרפסת השירות הזה, קיים חדר השינה שלנו(שגם לו יש דלת), כאשר בעצם יוצא שהקיר הדרום המערבי של חדר השינה שלנו הוא הקיר הסמוך ביותר למרפסת השירות. לחדר השינה שלנו יש גם יחידת הורים שבה שירותים ואמבטיה עם דלת שגם אותה ניתן לסגור. עד כמה שידוע לי לא טוב שיש מים בחדר השינה כי זה פוגע בבריאות ובפרנסה. האם זה שחדר השירות סמוך לחדר השינה שלנו (הקיר הדרום המערבי של חדר השינה שלנו הוא כאילו קיר משותף כי בצידו האחד יש מכונת כביסה ובצידו השני חדר שינה, על אף שחדר השירות וחדר השינה הם שני חדרים נפרדים), האם זה עלול לפגוע בבריאות ובפרנסה - המים של מכונת הכביסה שכנראה עוברים בקיר המשותף הזה? או שאין לזה משמעות ??? אני דואגת.
הי יערה, את מודאגת מסימפטומים שונים שמעידים על בעיה אחרת ממה שנדמה לך לדעתי. המרפסת שירות והמקלחת צמודים לחדר שינה זה דבר מאוד מקובל ופופולרי בכל הבתים בישראל 2016. אבל השאלה הגדולה היא כיצד באה לידי ביטוי העובדה הזו בבית שלך. אם יש לך הרגשה שהבית מייצר לכם חוסר תמיכה בנושאים בריאותיים וכלכליים זה מחייב בדיקה קצת יותר עמוקה, אשמח להגיע אליך לאבחון וייעוץ, קרן הורוביץ.שלום,
אנחנו מעצבים ומרהטים מחדש בי"ס תיכון, אילו צבעים, דגשים כדאי לים?
צבעי וילונות,ריהוט?
תודה!
הי אפרת, ממליצה לשים דגש בעיצוב על האיזורים בבית הספר הדרומיים המדברים על המיינד, ועל חוכמה ועל הצפון מזרח שמדבר על התפתחות אישית , עצירה ולמידה. הייתי חושבת שם להשקיע מעבר ולעשות משהו מיוחד ולהדגיש את האיכויות הללו. מעבר לזה התייחסות לכל כיתה בנפרד לגבי צבעים חומרים ריהוט וכו' צריך לרדת יותר לעומק ולהבין את הצרכים של בית הספר, אוכל לתת מענה מקיף להכל בייעוץ, מוזמנת להתקשר לקבוע 0507580811 , קרן הורוביץ.שלום רב. פנג שואי בדירות אני מבינה, אך האם קיימת בדיקה לגבי הבניין עצמו? האם יש דרך לדעת האם הבניין יושב על "גנבי אנרגיה" למינהם?...
תודה!
הי אתי ושבוע טוב, בהחלט ניתן לדעת המון על בניין ועל האם הבניין מוצלח או לא גם מבלי להיות בדירה, לא תמיד חייבים לראות דירה ספציפית על מנת להסיק את המסקנה, מאוד תלוי סיטואציה וצורך שלך בתור לקוחה. המדידה נעשית מלמטה, וניתן להבין מהמפה האנרגטית הכללית האם הבניין טוב,או האם יש בעיות עם האדמה של הבניין וכו'.. מוזמנת לפנות לייעוץ יותר ממוקד בעניין ,שבוע נפלא!, קרן הורוביץ 0507580811.


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd