פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום צביעת הבית

בהנהלת בנג'מין מור

פורום צביעת הבית

בפורום צביעת הבית תוכלו להתייעץ עם מומחים על צביעת קירות, על ענייני צבע ועיצוב קירות פנים וחוץ הבית. מתלבטים באיזה סוג צבע לבחור? איך בכלל ניגשים למלאכת הצביעה? בואו להתייעץ עם המומחים של בנג'מין מור!

 

 


הוספת הודעה

היי,
חדר השינה שלי קטן. המיטה נמצאת מול הכניסה (אין ברירה אחרת), חלון גדול מאוד (ללא וילון) בקיר שמצד שמאל למיטה וארון הזזה גדול (בצבע חום כהה עמוק) מול המיטה, צמוד לדלת הכניסה לחדר.
אני רוצה לצבוע את הקיר שמול הכניסה לחדר- שהוא למעשה הקיר של גב המיטה.
מה היית ממליץ?
תודה רבה,
עינב
מעונינית לעשות קיר חוץ בשליכט צבעוני מנוצנץ
היכן ניתן לרכוש נצנצים להוספה לצבע
הי סיגל, נצנצים תוכלי למצוא בכל חנות יצירה. יש לקחת בחשבון ששליכט הוא חומר אטום ולכן יש מצב שהחומר יבלע ובעצם יעלים את הנצנצים. הכי נכון זה לרכוש את הנצנצים וליישם דוגמה ע"מ להתרשם מהמראה הסופי. בהצלחהאני גר בקומה שמינית וכל שנה בחורף מתקלף למטה הקיר בסלון ומתקן ומתייבש,
השנה הזאת הקיר התקלף וקיבל פטריה
אבקש עצה מה ניתן לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו לתמיד?
תודה רבה
הערה: הקיר עשוי בטון וכשמתקלף הסיד רואים ביטון

הי רוית, ע"פ מה שתיארת, הרטיבות היא רק בחורף ולכן נשללת האפשרות של נזילת צנרת בקיר. לכן אפשר להעריך שמקור הרטיבות הוא חיצוני (בעיית איטום בקיר החיצוני). אין דרך לפתור את הבעיה ללא איתור מקור הנזילה ולאחר מכן איטום. מומלץ לפנות לחברה שמתמחה באיתור נזילות. מומלץ מאוד לא להמתין לחורף ולטפל בבעיה בעונה הזו. בהצלחהשלום רב מבקשת להתייעץ לגבי גוון לבן לקירות פנים.
הבית הוא מודרני והייתי רוצה גוון שבור עם אפור.
איזה מספר מומלץ?

הי טלי, ללא פרטים נוספים על החלל קשה לנו להמליץ על הגוון המתאים מתוך אלפי גוונים שקיימים במניפות בנג'מין מור. עם זאת, אני מצרף לך רשימת גוונים אפרפרים שנבחרו בהרבה פרויקטים שלקחנו בהם חלק בישראל: 1. Silver Satin OC-26 2. Paper White OC-55 3. Smoke Embers AC-28 4. Wickham Gray HC-171 5. Stonington Gray HC-170 יש עוד עשרות גוונים, את יכולה להיכנס לאתר שלנו (חפשי "בנג'מין מור" בגוגל) שם תוכלי לראות את הגוונים שרשמתי ועד רבים נוספים. אנחנו כמובן זמינים בטלפון 03-6034417 במידה ויש צורך במידע נוסף. בהצלחההיי
אנו רכשנו דירת קבלן חדשה ,
ואחת ההחלטות שקיבלנו היתה חיפוי חלקי של החדרים הרטובים.
המשמעות היא שבחדרים אלו רק האזורים שמגיעים למגע עם מים בצורה ישירה חופו ע"י קרמיקה.
את שאר הקירות אנו מעוניינים לצבוע בצבע מעניין ובטקסטורה יפה.
באילו צבעים עליי להשתמש בחדרים אלה ?
האם הטקסטורה אפשרית בחדרים שכאלה , מבחינת החשש ללחות .
תודה
הי רונה, ישנו פתרון דקורטיבי לקירות רטובים בשם טדלק או טיח מרוקאי. הוא מתאים ליישום בחדרים רטובים. מכיוון שאנחנו לא מתעסקים עם סוג החומר הזה מומלץ לחפש מידע נוסף בגוגל. במידה ותבחרי בצבע חשוב לשים לב לכמה דגשים: 1. על הצבע להכיל תוספים למניעת התפתחות עובש ופטריות. 2. חושב לבחור צבע עם רעילות נמוכה וללא ריח לוואי. לבנג'מין מור יש צבע יעודי לחללים רטובים, Aura Bath&Spa. הצבע מכיל חומרים שמונעים התפתחות עובש ופטריות. כמו כן לצבע אין ריח לוואי ואינו מכיל חומרים אורגניים נדיפים כלל. ניתן לגוון את הצבע בלמעלה מ-3,500 גוונים. אם יש צורך במידע נוסף את יכולה לפנות אלינו במספר 03-6034417. בהצלחהאני רוצה לצבוע את כל קירות הבית בצבעים עזים, האם תוכלו לעזור לי עם שילובי הצבעים?
הי מזל, צבעים עזים זה אנחנו:) את מוזמנת לאולם התצוגה ברחוב החשמל בתל אביב, נשמח לעזור לך בשילוב כוונים. שעות הפעילות א-ה 08:00-17:00 ו- 08:30-13:30 בהצלחה!היי מחפשת המלצה לגוון שמנת ל 3 קירות שישתלב עם גוון תכלת לקיר עגול נוסף לבן שעולה לכיתה א'. תודה
אני אוהת יותר שמנת עם לבן, לדעתי זה יותר כדאי» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי הילה, מכיוון שיש לנו למעלה מ5,000 גוונים במלאי, מאוד קשה לתת המלצה על סמך מידע כללי. את כמובן מוזמנת לבקר אצלנו באולם התצוגה ברחוב החשמל בתל אביב או ליצור איתנו קשר טלפוני במספר 03-6034417 ונשמח לעזור לך. בהצלחה!האם ניתן לצייר בגיר על קיר שנבצע בצבע מגנטי? אם לא, איך ניתן ליצור קיר שהוא גם מגנטי וגם בר ציור עם גירים?
המון תודה!
הי מיכל, למיטב ידעתנו, לטמבור יש צבע מגנטי. לפי המידע באתר טמבור, ניתן ליישם צבע אקרילי על גבי הצבע המגנטי. לבנג'מין מור צבע שמתאים לכתיבת גירים שמגיע ב-3,500 גוונים וניתן ליישם על גבי הצבע המגנטי של טמבור. מידע נוסף תוכל למצוא באתר האינטרנט שלנו וגם ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6034417. בהצלחה!שלום,
בבית ישנם מספר קירות שצבועים בצבע שמן(פוליאור) ואני רוצה לצבוע עליהם צבע םלסטי.
באיזה צבע מקשר אם בכלל יש להשתמש בין השכבות?
האם אפשר לצבוע ישירות (לאחר שיוף קל)?
האם תהיה בעיה של צבע מתקלף בקלות לאחר הצביעה?

תודה לעונים
הי הילה, אין בעיה לצבוע על גבי משטח שצבוע בצבע ע"ב שמן. אבל כפי שרשמת מאוד מומלץ להשתמש בצבע יסוד מקשר (פריימר). הבעיה עם משטח שצבוע בצבע שמן הוא שהוא מאוד מבריק ואטום, מה שמונע מהצבע "להדבק" למשטח. ע"מ לאפשר חיבור טוב יש לשפשף את הקיר ע"מ "לשבור" את הברק והאטימות ולאחר מכן ליישם צבע יסוד מתאים. לאחר שהקיר נצבע ביסוד מקשר אפשר לצבוע בכל צבע עליון שרוצים ללא חשש שהצבע יתקלף. בנג'מין מור מייצר מספר גדול של צבעי יסוד, לפרויקט כזה הכי מומלץ יסוד מסוג Fresh Start® High-Hiding Primer. מידע נוסף אפשר למצוא באתר האינטרנט שלנו או בטלפון 03-6034417. בהצלחה!מבקש לדעת איזה צבע הכי מתאים לצביעת קירות הבית החיצוניים שלי.
תודה
הי הילל, בבחירת צבע חוץ יש לוודא שהצבע הנבחר הוא אכן מיועד לציעה חיצונית. הפרמטרים החשובים שיש לבדוק- עמידות בפני UV (שמש), רוח, לכלוך וגשם. בנג'מין מור מייצרת צבע חוץ שעומד בכל התקנים הללו. שם הצבע הוא "אאורה חוץ", הצבע הוא על בסיס מים ומגיעה בלמעלה מ-3,500 גוונים. אופן היישום שלו הוא ככל צבע אקרילי. מידע נוסף תוכל למצוא באתר האינטרנט שלנו וגם ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6034417. בהצלחה!


 

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

  הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd