פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פורום צביעת הבית

בהנהלת בנג'מין מור

פורום צביעת הבית

בפורום צביעת הבית תוכלו להתייעץ עם מומחים על צביעת קירות, על ענייני צבע ועיצוב קירות פנים וחוץ הבית. מתלבטים באיזה סוג צבע לבחור? איך בכלל ניגשים למלאכת הצביעה? בואו להתייעץ עם המומחים של בנג'מין מור!

 

 


הוספת הודעה

שלום,
בבית ישנם מספר קירות שצבועים בצבע שמן(פוליאור) ואני רוצה לצבוע עליהם צבע םלסטי.
באיזה צבע מקשר אם בכלל יש להשתמש בין השכבות?
האם אפשר לצבוע ישירות (לאחר שיוף קל)?
האם תהיה בעיה של צבע מתקלף בקלות לאחר הצביעה?

תודה לעונים
הי הילה, אין בעיה לצבוע על גבי משטח שצבוע בצבע ע"ב שמן. אבל כפי שרשמת מאוד מומלץ להשתמש בצבע יסוד מקשר (פריימר). הבעיה עם משטח שצבוע בצבע שמן הוא שהוא מאוד מבריק ואטום, מה שמונע מהצבע "להדבק" למשטח. ע"מ לאפשר חיבור טוב יש לשפשף את הקיר ע"מ "לשבור" את הברק והאטימות ולאחר מכן ליישם צבע יסוד מתאים. לאחר שהקיר נצבע ביסוד מקשר אפשר לצבוע בכל צבע עליון שרוצים ללא חשש שהצבע יתקלף. בנג'מין מור מייצר מספר גדול של צבעי יסוד, לפרויקט כזה הכי מומלץ יסוד מסוג Fresh Start® High-Hiding Primer. מידע נוסף אפשר למצוא באתר האינטרנט שלנו או בטלפון 03-6034417. בהצלחה!מבקש לדעת איזה צבע הכי מתאים לצביעת קירות הבית החיצוניים שלי.
תודה
הי הילל, בבחירת צבע חוץ יש לוודא שהצבע הנבחר הוא אכן מיועד לציעה חיצונית. הפרמטרים החשובים שיש לבדוק- עמידות בפני UV (שמש), רוח, לכלוך וגשם. בנג'מין מור מייצרת צבע חוץ שעומד בכל התקנים הללו. שם הצבע הוא "אאורה חוץ", הצבע הוא על בסיס מים ומגיעה בלמעלה מ-3,500 גוונים. אופן היישום שלו הוא ככל צבע אקרילי. מידע נוסף תוכל למצוא באתר האינטרנט שלנו וגם ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6034417. בהצלחה!באיזה צבע להשתמש . האם בצבע רגיל של קירות או שרצוי בסיד?
הי רז, לחדרים "רטובים" כמו שירותי ואמבטיה מומלץ להשתמש בצבע שמיועד לחללים רטובים ומכיל חומרים אנטבקטריאלים שימנעו התפתחות של עובש ופטריות. אאורה חדרים רטובים של בנג'מין מור, הצבע מיועד לחללים רטובים, הוא מגיע בלמעלה מ-3,500 גוונים ואינו מכיל חומרים אורגנים נדיפים. פרטים נוספים על הצבע תוכל למצוא באתר האינטרנט שלנו, חפש בנג'מין מור בגוגל. במידה ויש צורך במידע נוסף אפשר לפנות אלינו בטלפון 03-6034417. בהצלחה!מתכננת לצבוע את הקיר שעליו המראה והמנורה (יש גם קונסולה) בגוון בהיר אחר אבל לא את כל הקיר בהמשך איפה ששתי הדלתות. איך לצבוע? עד התקרה? עד קו המשקוף של הדלת הראשונה? רעיונות?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי רויטל, יש המון אפשרויות של חיתוך ההגוונים בקיר. אני ממליץ לך לחפש בפינטרסט השראה ורעיונות. בנוסף, את מוזמנת לאולם תצוגה שלנו ברחוב החשמל בתל אביב. בהצלחהשלום לכולם,
אני די אובד עצות בכל הנושא של עובש בבית ולצערי הוא כבר קיים בשני חדרים.
ניסיתי מספר פתרונות שקראתי עליהם באינטרנט אבל זה לא עובד, אשמח לעזרה של אנשים מנוסים ממני,
מחפש אחר פתרון מהיר ויעיל במידה וקיים.. תודה לעונים
הי דוד, בכדי לפתור את בעיית הרטיבות והעובש יש קודם כל לאתר את מקור הרטיבות. האם הבעיה היא חיצונית, עקב נזילת מים מהצד החיצוני של הקיר או מתוכו (נזילה מהצנרת שבקיר) או שהבעיה היא לחות מוגברת בחדר (הדים ממקלחת או חוסר אוורור). במידה והבעיה היא חיצונית, יש להזמין איש מקצוע ע"מ לאטום את מקור הרטיבות. במידה ובעיית הרטיבות היא פנימית, יש קודם כל להסיר את העובש ע"י שפשוף עם אקונומיקה או חומר ייעודי לטיפול בעובד (כגון מלרוד של יעקובי או פונג'יק של טמבור). לאחר שהסרנו את העובש יש ליישם צבע יסוד מקשר (פריימר) ומעליו צבע עליון כדוגמת בנג'מין מור צבע לחדרים רטובים. מדובר על צבע על בסיס מים וללא ריח לוואי שמגיע בלמעלה מ-5,000 גוונים ומיושם כמו כל צבע אקרילי. יתרונו העיקרי של הצבע הוא שהוא מכיל חומרים שמונעים התפתחות של פטריות ועובש ואפילו מתאים לצביעה בתוך סאונה. בהצלחה!אני מעונין ליישם "שליכט צבעוני" על קיר אחד במרפסת(יש גג שמונע את כניסת הגשם לקיר).
קניתי את ה- "שליכט הצבעוני", ונאמר לי שלא צריך פריימר בשביל ליישם אותו על הקיר.. בגלל שהקיר צבוע כרגע ב- "סופר קריל".
אם איישם את השליכט הצבעוני, ללא פריימר וללא משהו שמקשר בינהם, יהיה בסדר? והשליכט לא יתפורר?
הי אופק, לפני כל ישום של ציפוי (צבע, שליכט וכו) מאוד מומלץ ליישם יסוד מקשר (פריימר). לגבי סוג הפריימר, עליך לבודק מול היצרן שרכשת ממנו את השליכט. בהצלחהאך ניתן לצבוע שער אפור כהה ושלא יהיו סימני מברשת?
הי ענת, הדרך הכי טובה למניעת סימני מברשת היא התזת הצבע באיירלס. בהצלחה!האם צביעת קיר לאחר פרמייר ביותר משתי שכבות צבע מעמיקה את הצבע או פוגעת בצביעה?
הי יעלה, במידה והקיר נצבע בצבע יסוד מקשר (פריימר), הקיר אמור להיות אטום ולא לספוג את הצבע. במידה ולא נעשה שימוש בצבע יסוד, ישנה אפשרות שהקיר סופג את הצבע וגם לאחר שתי ידיים של צבע עליון הקיר לא נראה אחיד. במקרה שכזה יש לצבוע ביד נוספת. עד למראה אחיד. בנוסף, בגוונים כהים (במיוחד בצהובים ואדומים) ידרשו מספר שכבות גבוהה מהרגיל. בהצלחההאם מקובל לצבוע חלק מקיר שלם ? אם למשל רק בחלק מהקיר יש סימנים שחורים ואני רוצה להעלים אותם האם זה סביר לצבוע רק את אותם חלקים ? או חייב לצבוע את כל הקיר
הי דני, זה תלוי בכמה גורמים. א. ברק- במידה והצבע מבריק לא ניתן לתקן מקומי אלא יש לצבוע את כל הקיר. ב. גוון- עליך לוודא שיש לך את הגוון המקורי שקיים על הקיר. יש לקחת בחשבון שתיתכן סטייה בין המקומות השונים בגוון. כמו כן יש לקחת בחשבון שלאורך הזמן הקיר התלכלך או שהגוון דהה ולכן תיקון מקומי יכול לבלוט. בהצלחהמה המחיר הסביר לצביעת דירת חמישה חדרים ללא תקרה. תיקונים קלים מאד וצבע לבן. עברה כבר צבע אז ללא צבע יסוד. הדירה כמעט חדשה ובמצב ממש טוב. צריך לצבוע בפועל סלון, שני חדרים שלמים מחסן מסדרון, חדר שירות קטן. שאר החדרים עם טפט שנשאר, אמבטיות עם קרמיקות עד התקרה כך שאין מה לצבוע.
הי יריב, מהנסיון שלנו, הכי מומלץ להזמין כמה בעלי מקצוע לאתר עצמו ע"מ שיוכלו לראות ולתת לך הצעה מדויקת ע"פ המצב הקיים. בהצלחה


 

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

  הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd