פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום ריצוף וחיפוי

פורום ריצוף וחיפוי

בפורום ריצוף חיפוי תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושאי ריצוף, חומרי ריצוף וניקוי שלהם. האם כדאי לכם לרצף את הבית באבן טבעית? איזה ריצוף מומלץ לבית שיש בו ילדים? 

 

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.

  

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.

 


הוספת הודעה

היי אשמח להתייעץ.. אנחנו מרצפים חדר אמבטיה בדמוי פרקט 15*90 ומתלבטים כיצד הכי נכון לרצף? לאורך או לרוחב ? גודל חדר האמבטיה הוא 1.90*2.20 ודלת הכניסה היא בצלע הקצרה . האמבטיה מימין לדלת .
בנוסף, אם סגנון חדר האמבטיה מודרני (חיפוי מבריק בקירות) האם עדיף לרצף בקו ישר כמו ריצוף רגיל או שליש שני שליש כמו בסגנון כפרי ? תודה רבה !
אני הייתי מרצפת לרוחב (מדלת הכניסה) יראה יותר טוב בעייני. ולא הבנתי את סגנון הריצוף ?שלום לכולם,
אנחנו עתידים להיכנס לבית עוד שנה.
מתלבטים לגבי ריצוף לבית, האם יש דעות/חוות דעת על ריצוף מסוג גרניט פורצלן של חרש דגם רוולושן אפור מט (ריצוף תוצרת תורכיה)?

בנוסף, האם אתם ממליצים על חרש כספק לבית?
אנחנו מחפשים ריצוף קצת לא חלק כך שלא יראו כל סימן.

תודה רבה,
אריאל
אני בעיקר עובדת אם שיש ואבן טבעית. מכיוון שאני אוהבת לחוש את החומר ולהיות בסביבה יותר טבעית ופחות מעובדת אך זה לא מתאים לכולם. על כל מקרה נחכה לתשובות הגולשים אולי להם יש המלצות בנושא הנ"לשלום
בביתי מרצפות פרלטו רויאל מזה כ 20 שנה.
לפני כשבוע כנראה שנשפך חומר חזק שהפך חלק מהרצופת לעמום.
כדי "לתקן"- המנקה אתמול שיפשפה עם חומר ניקוי רצפות והפכה את המרצפת למחוספסת..מצב גרוע יותר.
האם נייתן לעשות משהו "באמצעים עצמיים" מבלי להביא איש פוליש עלותו יקרה..?
והאם בכלל פוליש מקצועי יכול להועיל?
תודה רבה
אין איך לצאת מזה .... תהיה צריכה להזמין לטש. תלוי באיש הליטוש אם תרצי עזרה אם האיש ליטוש שלי שלחי הודעה במייל הפרטי אני יעביר לך.מעוניינים לרצף את החנייה באותו חומר ממנו נרצף את שביל הגישה לבית.
האם ניתן לרצף חנייה באבן טרוורטין?
אם לא, אשמח לרעיונות ריצוף.
ברור שניתן אין שום בעיה לרצף באבן הנ"ל. אין כמו לרצף באבן בעייני.צריך עזרה בחיפוש מרצפות» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

איזה מרצפות מדובר מה אתה מחפש ? שיש קרמיקה פורצלן ... ? לאיפה ? מה הצריכים ?העלתי תמונה למעלה אני צריך את המרצפת המדוייק הזאתאנו מעונינים לרצף {להדביק מרצפות} את הסלון והמטבח שמהווים יחידה אחת .
גודלם ביחד הוא 55 מטר מרובע .
אנו רוצים לרצף במרצפות גרניט פורצלן .
באיזה גודל כדאי שיהיו למרצפות של 60 מטר או של 80?
מתוך האופציות אני הייתי מרצפת 80/80 אך אם הייתי יכולה ללכת על כיוון אחר הייתי הולכת על אריחים של 30X חופשי משמע ( רוחב קבוע אורכים משתנים )06/08/2017 18:06

הייתי רוצה לדעת מה המידות התאימות ביותר לריצוף שטח של 75 מר, אני מעוניינת ב30 חופשי אבל האם כדאיל לשלב 60.60 ובכלל על כמה מידות מדובר ואםאפשר לראות שרטוט של ריצוף כזה, נשמע לי מסובךשלום,
רצפנו את הבית (בפני) בדמוי פרקט 20/120 בצבע Natural ומתחילים שלב ריצוף חוץ (מרפסות וכד) ומתלבטים בין דמוי פרקט (גם בחוץ) לבין ריצוף אחר
נשמח להמלצות בנושא
תודה מראש
אני לא יכולה לא להיות נאמנה למוצר שאני מאוד מאמינה בו. אני חושבת שאין כמו אבן טבעית בחוץ .... זה הדבר שמחזיק ולא זקוק לתחזוקה מסיבית תמיד נראה חדש. וגם כשיעבור עשור מה שתהיה צריכה לעשות זה כלום בשביל שזה יראה כאילו רכשת את זה אתמול. בהצלחה לעוד שאלות בנושא את יכולה לפנות אליי בפרטייש לי רצפת טרצו בת 3 שנים. יש מספר חורים שהייתי שמח לדעת האם וכיצד אפשר לסתום אותם ומספר כתמים שדורשים ניקוי ואולי פוליש. אשמח לעצות.
אוכל להפנות אותך לאנשי ליטוש. הם יכולו לסגור לך את החורים ולהוריד את הכתמים ע"י פוליש.שלום רב. ביתנו מרוצף באריחי גרניט פורצלן שהודבקו על ריצוף ישן טרצו ("בלטות"). במסגרת שיפוצים כלליים בבית אנו נאלצים לרצף מחדש. הקבלן אומר שאין בעיה להדביק ריצוף חדש (גרניט פורצלן) על גבי הריצוף הקיים למרות שגם הוא מודבק. אשמח לשמוע את דעתך.
ברמת העיקרון אין בעיה לבצע הדבקה על הדבקה. אך למה לעשות את זה ? זה כבר יהיה נורא גבוה לטעמי לא ? לא תגיעי למצב שאת צריכה לקצר דלתות ? וכו'.... ?דירתי החדשה רוצפה באריחים קרמיקה מבריקים...שזה סיוט בכל פעם אני מגלה סימני שחיקה חדשים וכתמים על המרצפות.
כרגע אנו במו"מ עם הקבלן להחלפת הריצוף.
שאלתי היא לאיזה סוג של ריצוף כדאי להחליף שיהיה יפה ומודרני חזק, עמיד, ולא רואים על כל הזמן לכלוך..בפורום התחייחסתם לסוג אבן אשמח לדעת פרטים על כך.
אין לי ניסיון בקרמיקה. אני יכולה לומר לך שכל האחרים: קרמיקה פרוצלן וכו'.... פשוט מחכים את הטבעי. האומנם ההשקעה הכלכלית קצת יותר גבוה. אבל לא בהרבה. (המחירים של מוצרים אלה עלו בשנים האחרונות) בקיצור נסגור את זה שאין על המראה של האבן שנשמרת לאורך שנים.


 יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd