עיצוב פנים

עיר באווירת כפר: שיפוץ הרמוני לדירה ברמת גן

המטבח כחול, הקירות לבנים, הספרייה אפורה, חדר הילדים ירוק וחדר הרחצה בצבע שמנת: צבעי פסטל עדינים מאפיינים את הדירה שלפניכם, ששופצה במראה כפרי קלאסי


 

הדיירים: זוג, תינוקת וכלבה
המקום: רמת גן
השטח: 85 מ"ר
תקציב: 265,000 שקלים
עיצוב פנים: שני רינג


ההתייחסות אל הדירה שלפניכם הייתה כאל קנבס ריק: בעלי הבית ביקשו בית נעים והרמוני בצבעיו שמרכזו המטבח, ושיהיה בו מקום לפינת האוכל שלהם, לפסנתר ולספריה. נבחנו אפשרויות העמדה שונות לצד כמה מגבלות ודרישות, בהן הרצון בחדר עבודה ומיקום הממ"ד שהתווסף לדירה במסגרת שיפוץ מקיף של הבניין כולו.


צבעים וטפטים:
 לכל העסקים ובעלי המקצוע
בניה ועבודות בעץ: לכל העסקים ובעלי המקצוע


המטבח תוכנן כך שיהיה פתוח אל הסלון, ונעשה שימוש בעמוד קיים על מנת לייצר הפרדה ביניהם. העמוד הקיים הורחב, כך שיוכל מצד אחד להחזיק את הטלוויזיה, ומהצד השני כיריים על גבי אי המטבח. נגרות המטבח, עם חזיתות מחורצות בצבע כחול אפרפר, נותנות את הטון של הצבע במרחב הציבורי ומתאזנות באמצעות אריחים לבנים מובלטים במראה כפרי קלאסי.
 


 


 

 

  האהבה לצבע מקבלת ביטוי בספריה, שעשויה ארגזי עץ בצבעים שונים על רקע אפור כהה, כקונטרסט לקירות הלבנים של הבית.
 


 


  

בחדר ההורים, המיטה ניצבת בין שני ארונות ומולה פינת עבודה עשויה שולחן וינטג' וכיסא תלמיד. על הקיר מתלים לאקססוריז של בעלת הבית.

מתוך חדר השינה של ההורים יוצא חדר העבודה, המשמש כחדר מוזיקה.חדר הילדים התקשט בטפט מאויר בצבעוניות עדינה, אשר ממשיך את הפסטלים של הבית, ויתר הקירות נצבעו בירוק כהה שנבחר מתוך הטפט. רהיטים לבנים משלימים את המראה של החדר.
הדירה, אשר במקור הכילה חדר רחצה אחד, תוכננה לאחר השיפוץ עם שני חדרי רחצה נפרדים, מתוך מחשבה על השנים הבאות. האריחים של חדרי הרחצה זהים ושונים זה מזה גם יחד - בחדר הרחצה של הילדים האריחים מוארכים עם הדפס משולשים צבעוניים, ובחדר הרחצה של ההורים אריחים מאותה המשפחה בצבעים מונוכרומטיים. ארון כיור ירוק שהוכן בהזמנה מכניס זריקה של צבע.


הדירה לפני השיפוץ:

תוכניות הדירה לפני:


תוכניות הדירה אחרי:

רשימת ספקים חלקית:

אריחים - ויה ארקדיה

כלים סניטריים - ראי קרמיקה

ריהוט - פיק אפ, אייטמס גלרי

תאורה - וינטג'מאניה, טורקיז האוס

טפט - מאיירס

 נגרות מטבח - שמעון מצלוואי

 

עוד בתים משופצים:

כאן גרים תחביבים: שיפוץ דירה ישנה בפתח תקווה
החיים בבז': שיפוץ מרגיע לדירת קבלן בהוד השרון
משנה צורות: שיפוץ בית מוארך בצורן
הבן, המעצבת ושולחן השבת: שיפוץ בהפתעה בראשון לציון
פתוחה לשינויים: דירת הקבלן שתוכננה פעמיים