עיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: למי שהעיצוב מזיז לו

אידאל, חברה המתמחה בארונות הזזה, מקבלת מקום של כבוד ברשימת המשפיעים הגדולים. הסוד למצוינות, מגלים בחברה, הוא בהתחדשות המתמדת.


חברת אידאל היא החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק של ארונות הזזה וחדרי ארונות. החברה מחזיקה כיום בעשרה סניפים בפריסה ארצית, השומרים כולם על אחידות מבחינת טיב המוצרים ורמת המחירים. אחד מהמוצרים בהם מתגאה החברה הוא ארון הטלוויזיה שלה. לטעת החברה, רמת הפיתוח אליה הגיעה עם מוצר זה היא הגבוהה שיותר בשוק הישראלי, וכל אחד יוכל להבחין מיד בהבדלים שבין ארון זה לבין ארון מקביל של המתחרים.
 
 ארון הטלוויזיה של אידאל, מקור גאווה | עיצוב: שלומי לוין
 
"הגורם המרכזי שהפך את אידיאל לחברה המשפיעה על תחום העיצוב בישראל הוא שאנחנו לא שוקטים על השמרים ודואגים להתעדכן באופן תמידי בטרנדים העולמיים", מסבירים בחברה. אחת לרבעון, מקפידים בחברה לרענן את הסניפים מבחינה עיצובית. בנוסף, חברת אידאל מתחברת למגמה הירוקה שהולכת ומתחזקת, ודואגת לעשות שימוש במלמין הירוק הידוע כחומר ידידותי לסביבה.
 
לא שוקטים על השמרים | צילום: ליאור טייטלר
 
"אין ספק שלהיות מובילים בתחום זה כבוד גדול, אך גם אחריות גדולה הן כלפי הלקוחות והן כלפי העובדים המסורים שלנו, שרובם מלווים אותנו ממש מתחילת הדרך", אומרים באידאל. כחלק משמירה על האחריות, החברה מעבירה כל מוצר ביקורות איכות רבות, ומוציאה אותו לשוק רק כשהיא בטוחה שהוא יענה על כל המצופה ממנו. 
 
 להוביל זאת אחריות | עיצוב: אורלי עיצוב ואדריכלות פנים; צילום: מאור מויאל
 
בחברת אידאל שמחים לראות גידול מתמיד במאגר האדריכלים והמעצבים שבוחרים לעבוד עמה. באופן דומה, גם היקף הפרויקטים שהחברה מקבלת גדל בהקיף חסר תקדים. "אין לנו ספק שבעתיד אידיאל תביא עוד לא מעט בשורות חדשות בתחום ארונות ההזזה", מבטיחים בחברה.  
 
עוד נשמע מהם

מוזמנים לבקר באתר של אידאל ארונות >>