עיצוב פנים

קלוז אפ: שיפוץ מפתיע לחדר רחצה ביחידת הורים

על פני 8 מ"ר תוכנן חדר רחצה חדש עבור ההורים שביקשו הרבה אור ותחושה של מרחב. כך זה נראה לפני ואחרי


הדיירים: משפחה בת 5 נפשות

המקום: כוכב יאיר

גודל חדר הרחצה: 8 מ"ר

עיצוב פנים: רעות ליטמן

 

אחרי ששיפצו את החללים הציבוריים של הבית, החליטו הדיירים לעשות הפסקה ורק כעבור כמה שנים ניגשו להמשיך את התהליך כשעל המוקד – חדר הרצה שביחידת ההורים. התכנון היה להמשיך גם כאן את אותה אוירה חמימה ומזמינה שאפיינה את חלקו הראשון של השיפוץ ולהפוך את החלל מעמוס, אפרורי ולחלוטין לא מנוצל למשהו שונה לחלוטין.

 

לפני:

 

 

 

ההחלטה הראשונה כאן הייתה דווקא לוותר על האמבטיה, שמעולם לא נוצלה באמת ותפסה הרבה מקום, ולהרחיב באופן משמעותי את המקלחון כך שיתאים לשימוש זוגי. ארון הכיור והמראה הועברו אל הקיר הנגדי, כדי לאפשר השתקפות של האור מהחלון ישירות במראה הגדולה ולהוסיף תאורה טבעית לחדר. במקום ארון כיור מאסיבי וכבד הוחלט על פלטת OSB ארוכה ומרחפת עליה הונח הכיור, מה שהעניק לחלל עוד קצת תחושה אוורירית ופתוחה. 
 
אסלת השירותים הוחלפה גם היא בחדשה והוסתרה משאר החלל באמצעות קיר גבס שהוקם ושובצה בו שרבייה מעוצבת. מכיוון שמדובר בחדר ארוך יחסית, הוחלט להוסיף גם נישה שפונה לכיוון חדר השינה כדי שתשמש כמעין פינת עבודה קטנה ובינה לבין חדר הרחצה נפתח חלון זכוכית חלבית שמכניס גם הוא עוד אור פנימה אל חדר השינה ומהווה מעין מעבר נעים ורך בין החללים השונים. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים גם?
חדרי אמבטיה מעוצבים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
כיורים מעוצבים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
 
 
 
תוכנית החלל לפני: 
 
תוכנית החלל אחרי:
עוד על עיצוב חדרי אמבטיה:
איך להתמודד עם הבעיות הכי גדולות בעיצוב האמבטיה?
דו קרב: אמבטיה בחדר השינה - בעד או נגד?
כל מה שצריך לדעת לפני שמשפצים אמבטיה