עיצוב פנים

חד וחלק: עיצוב אירופאי לדירה תל אביבית

דירת קבלן תל אביבית תוכננה מחדש בהתאם לצרכי הדיירים, עם בחירת חומרים בקווים נקיים וברורים, סגנון ייחודי קלאסי ואווירה חמה ונעימההדיירים:
זוג
המיקום: תל אביב
השטח: 90 מ"ר
התקציב: כ- 200,000 שקלים
עיצוב פנים: עדית לוי 


הדיירים ביקשו דירה אירופאית, קטנה ומדליקה שפתוחה לנוף חמה אך בקווים נקיים ומודרניים חפה מעומס. הצרכים שעלו בפגישה הראשונית הם חדר שינה מפנק שיספח לתוכו חדר רחצה, חדר נוסף לטובת הרחבת המשפחה בעתיד ומשרד ביתי. כמו כן, בתכנית הדירה המקורית, דלת השירותים נפתחה למרכז הסלון, והדיירים התעקשו ובצדק למצוא לנושא פתרון. "מאוד לא נעים לצאת משירותים כשיש אורחים בסלון" היה המשפט שחולל שינוי בתוכנית החלל הציבורי, שגררה אחריה את השיפוץ כולו.
 
רוצים גם לחשב כמה יעלה לכם לעצב או לשפץ את הבית? כנסו למחשבון השיפוצים ותקבלו את כל התשובות 
 
עוד בתים מעוצבים:

בין הפטיו לבריכה: פאר בגליל המערבי
ניצל מהריסה: מבנה ישן בסביון שהפך לבית כפרי
הכל מתחבר: בבית הזה לא משחקים מחבואים!
 
בסלון נבנה קיר טלוויזיה שחור בו נטמעת הטלוויזיה, אשר נוצר כדי להסוות את דלת חדר השירותים שבחלל הציבורי. הנישה שנוצרה שימשה עבור הדיירים מקום עבור אחסון מכונת כביסה ומייבש, כך שהשטח נוצל באופן מקסימלי.
 
 
 
המטבח הועתק ממקומו המקורי לפאה שממול. הוא תוכנן בצורת מקבילים היות והחלל מלבני, כך שזו הייתה האופציה הטובה והיפה ביותר, שאף סיפקה שטח אחסון טוב לצד אי דקורטיבי ופונקציונלי. הצבעים שנבחרו למטבח הם שחור בשילוב עץ ואלומיניום עם מסגרות נקיות ללא פיתוחים בסגנון נקי, ועם קווים ישרים ומדויקים.
 
 
 
 
חדר הרחצה סופח לחדר השינה (כאשר בתכנית המקורית השירותים היו בחוץ). התכנון היה כי המקלחון והשירותים ייכנסו לחדר סגור, ואילו ארון הרחצה ימצא מחוץ לחדר הרחצה בתוך חדר השינה, וישמש גם לאחסון ושידת איפור מעבר לצרכים הבסיסים (שטיפת פנים, צחצוח שיניים). הטלוויזיה בחדר השינה תלויה מהתקרה היות ומעטפת חדר השינה משופעת חלונות. חדר השינה עוצב בגוונים בהירים ונעימים בשילוב פרקט המייצר חמימות. הוא חף מאלמנטים ומאוד נקי בעיצוב שלו, בהתאם לאופיים של דיירי הבית.
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלת הבית עובדת מהבית ולכן היה צורך ליצור חלל המיועד למשרד ביתי עבורה. המשרד נסגר בחלונות אלומיניום שפונים למרפסת הבית, וכך יכול אור טבעי לשטוף את המשרד. יחד עם זאת, סגירת זכוכית הפכה את המשרד שקט ומופרד מיתר הבית. האינטימיות הנדרשת, כאשר היא נפגשת עם לקוחות בביתה, נוצרה באמצעות וילון ולא באמצעות אלמנט קבוע.
 
 
 
רשימת ספקים חלקית:
נגרות - hemeds kitchen&more
קבלן מבצע - מאיר דניאל
שטיחים - השטיח האדום 
סניטריה - ויה ארקדיה
שטיח , השטיח האדום
קיר טלוויזיה שחור , טמבור 
שטיח , השטיח האדום
ארון רחצה בתוך חלל חדר שינה hemeds kitchen and more
נגרות חדר שינה hemeds kitchen and more
ריצוף ויה ארקדיה 
משטח מטבח אלומיניום "תותחני"
 

ריהוט מעוצב: לכל העסקים ובעלי המקצוע
חלונות לבית: לכל העסקים ובעלי המקצוע