עיצוב פנים

הדירה בחיפה הסטייל מניו יורק

מחיצת עץ צהובה במטבח, אנימציה על בסיס "מר קו", תמונת פופ ארט בחדר השינה וקו קונטור שחור שחוזר על עצמו: הדיירים פנו למעצבת בעקבות דירה שפרסמה ב"בניין ודיור" וביקשו משהו מיוחד


דירה זאת משתתפת בנבחרי השנה של אתר בניין ודיור 2018-19 - הצביעו כאן

 


הדיירים:
זוג + 3 ילדים ו-3 חתולים
המיקום: דירת 5 חדרים בשכונת רוממה בחיפה
השטח: 120 מ"ר
עיצוב פנים והום סטיילינג: דלית ונגרובסקי 

 להצבעה לכל הפרויקטים המשתתפים בנבחרי השנה של בניין ודיור
 
הקשר עם המשפחה נוצר באמצעות בניין ודיור - בני הזוג התלהבו מאוד מדירה שפורסמה בבניין ודיור, ופנו למעצבת לגבי עיצוב דירתם החדשה. הדיירים, שחיו מספר שנים בניו יורק, היו מהתחלה עם ראש פתוח ונתנו למעצבת יד חופשית לעצב את דירתם במטרה שתהיה מיוחדת.
 
עוד בתים מעוצבים:

ספא בתוך הבית: שיפוץ דירה שעברה חלוקה מחדש 
מוארת, חדה ונקייה: עיצוב דירת מיני פנטהאוז בתל אביב
מורידה את ממוצע הגילאים: שיפוץ צעיר ומודרני לדירה ותיקה
 
בני הזוג אוהבים מאוד לצפות בטלוויזיה ולשמוע מוזיקה. כדי לענות לבקשתם, תוכנן מזנון גדול שייתן במה לטלוויזיה ולמערכת הקולנוע הביתי, שהושקע בה כסף רב. המזנון גם משמש לאחסון רב שמשפחה בת 5 נפשות תמיד זקוקה לו. הספה גדולה ומפנקת בעלת משטח רביצה גדול. כדי להגדיל את שטח הסלון ולתת את תחושת המרחב, בוטלו שרותי האורחים. והמטבח ופינת האוכל אוחדו לחלל אחד.
 
 
 
 
 
מחיצת העץ הדקורטיבית צבועה בצהוב דומיננטי ומשמשת כהפרדה לחדרים. המחיצה בולטת במיוחד ומהווה פריט עיצובי דומיננטי גם בגלל הצבעוניות וגם בגלל האווריריות שלה. היא נמצאת מול ארונות המטבח הגבוהים בגוון סגול בוהק, אשר ביחד יוצרים כתמי צבע נועזים שנותנים מסגרת למטבח, וכל זאת על הרקע המונוכרומטי של אפור שחור ולבן ששולטים ברוב הבית. 
 
 
 
המטבח מתוכנן בצורה אופטימלית כך שהאי משמש כהפרדה לפינת האוכל וגם משמש לאחסון רב. אלמנט דקורטיבי משמעותי במטבח הוא שילוב האנימציה האהובה על הזוג של "מר קו" ,אשר מודפס על חיפוי הקיר מזכוכית. קו הקונטור השחור הוא מוטיב שחוזר על עצמו באלמנטים נוספים בדירה - במנורות התלויות מעל פינת האוכל, כמסגרת לקיר בכניסה וכמסגרת לפריטים בנגרות ובריהוט.
 
 

 
 
 
חדר השינה עדין ונעים עם נגיעות צבע פסטל ושילובים של ריהוט מעץ וברזל. במרכז מיטה ורודה ומעליה תמונת טפט בעיצוב אישי - זוג מתנשק - בסגנון פופ ארט. התמונה במקור מאוד צבעונית והודפסה בשחור לבן כדי להתאימה לעיצוב ולסגנון חדר השינה. חדר הארונות פתוח עם ידיות מעוצבות מיוחדות בנגיעות ירוק שמופיע גם במראה ליד המיטה.
 
 
 
 
 
אל חדר האמבטיה נכנסים מדלת הזזה שנכנסת לתוך כיס בקיר, דבר החוסך מקום ומומלץ בחללים קטנים. מוטיב השחור לבן מופיע גם פה בנגרות ובקרמיקה. קיר ארון האמבטיה מתאפיין במוטיב של אריחי תחרה מודפסים בשחור לבן והמראה במסגרת הצהובה בולטת עליו.
 
 
חדרי הבנות מתאפיינים בגוונים של ורוד ולבן, והם משדרים אווירה של רכות ונעם. פרטי הנגרות והדקורציה מוסיפים לאווירה ולהשלמת התמונה הנסיכית והמתוקה.
 
 
 
 

 
 
האמבטיה הכללית משמשת כפינת כביסה. מכונת הכביסה והמייבש מסתתרים בתוך ארון שמשמש גם לכיור, אשר מתחתיו נמצאת פינת השירותים של החתולים אליה נכנסים החתולים דרך פתח עגול שתוכנן עבורם. מעליו נמצא גם ארון אחסון גדול שמשמש גם כמראה בחזית. גם ליד האסלה יש ארונות אחסון ליד ומעל. הכל משתלב בצורה הרמונית ולא מכבידה על החלל למרות האחסון הרב - וכל זאת הודות לתכנון ועיצוב מוקפד של כל האלמנטים מנגרות.
 
 
 
מרפסת הסלון מרוצפת באריחי גרניט פורצלן צבעוניים דמויי פרקט בטקסטורה מיושנת. ריהוט המרפסת המודרני ומעוצב ובתוספת אביזרי הדקורציה יוצר מרפסת כפינת חמד לרביצה ובמיוחד לאור הנוף המשתקף היפה והירוק של חיפה.
 
 
רשימת ספקים חלקית 
 
טולמנס - ריהוט סלון, פינת אוכל ,חדר שינה ,אקססוריס.
נגריית דהן - נגרות בסלון ,מזנון,מחיצת קיר במטבח, ארונות חדרי בנות וחדר שינה הורים,ארונות אמבטיה.
טופולסקי - ריצוף חיפוי וכלים סניטריים,חיפוי זכוכית במטבח
תאורה באופק - תאורה בחלל הציבורי, חדר שינה הורים ואמבטיות
אסף וינברום - מנורות קיר בחלל הציבורי ותאורת תקרה וצד בחדר שינה הורים.
טריגון - מנורת פינת האוכל
אניגמה - טלוויזיה ומערכת קולנוע ביתי
ענק הוילונות - וילונות בכל הבית ותמונת טפט בחדר שינה 
שמנת עיצובים - מיטות חדרי בנות ,אהילים בחדרי ילדים וארון חדר בן
סמגל אלקטריק - מוצרי חשמל למטבח
סמגל - מטבח
pasnormal - שידות בכניסה
שטיחי איתמר - שטיח בסלון
גרין - ריהוט מרפסת
אקססוריז - טולמנס, הביטאט, גלוריה מונדי,פלורליס, טו אם,היבינו,סוהו,אידידיזיין
 

ריצוף וחיפוי: לכל העסקים ובעלי המקצוע 
טפטים לבית: לכל העסקים ובעלי המקצוע