עיצוב פנים

קו נבון

קו נבון - מדרגות יפות מעץ מתכת


"קו נבון" הוא המפעל הוותיק, המקצועי והמנוסה בישראל בתחום המדרגות המיוצרות מפלדה בשילוב עץ, אבן וזכוכית וכן סולמות מתקפלים לעליות גג-נשלפים מתקרה וחלונות לעליית גג.

"קו נבון" נוסד בשנת 1978 (31 שנה) על ידי אילן נבון אשר הקים את העסק בעשר אצבעות והוביל אותו במהלך השנים הארוכות שעברו לרמות הגבוהות של הייצור התעשייתי (הישראלי והבינלאומי).

המפעל התמחה בעיצוב, תכנון ויצור דגמים רבים של מערכות מדרגות ובשילוב חזק, ואיכותי של סוגי חומרים המיועדים למדרגות בלבד ומותאמות אישית לצרכים של כל הזמנה בנפרד.

אין "סטנדרטי", "רגיל" או "משעמם" בקו נבון.

הנסיון הרב שנצבר לאורך השנים והיכולות המוכרות הטיב לאדריכלים, מעצבים ובונים בישראל - מעניקים בטחון עצום ללקוחות חדשים ותמורה אמיתי וצודקת לכספם.

המוניטין שיצא ל"קו נבון" כיצרני מדרגות יפות בהתאמה אישית לפנים הבית, לחנויות, עליות גג, מדרגות חיצוניות, מדרגות לוליניות וכו'...
השם הטוב שנבנה במהלך 30 שנות פעילות ויצירה עקביים זוכים לפירגון ולמילים טובות גם מהמתחרים האחרים בתחום שלאורך השנים רואים בהתקדמות הרצופה של המפעל המיוחד הזה- ומתפעלים לנוכח השגיו (המוכחים) שהכתירו את קו נבון כמכתיבי הקצב, המחיר והעיצוב המודרני.

מחלקת הפיתוח בקו נבון בה מתכננים בכל העת מערכות חדשות ועיצובים מקוריים למדרגות פנים- מבטיחים להציב את החברה בבטחה בצמרת קובעי הסגנון העצובי והאיכותי גם בעשור הרביעי לקיומו של המפעל.

בקו נבון משלבים בין פלדה, עץ, אבן וזכוכית באומנות והתוצאה מהווה פסל עיצובי מרהיב ומדוייק ; הזוכה לרמת גימור גבוהה וניבנה בהרבה תשומת לב, אהבה ונשמה.


טלפון: 03-5564972
אתר: http://www.kavnavon.co.il/
דוא"ל: info@kavnavon.co.il
כתובת: האורגים 3
עיר: חולון