יצירה אחרת: אומנות דיגיטלית יוצרת תמונות ועולם אחר

אומנות היא נושא רחב בעל משמעויות ופרשנויות רבות. זה הזמן להכיר את: חבצלת נבו - אומנית ציירת ויוצרת, אשר מגשימה את חלומה ואת חלום לקוחותיה כל פעם מחדש ביצירות שונות באומנות הדיגיטלית.

חבצלת נבו

 

מי אני:

שמי חבצלת נבו, מתגוררת בצפון הארץ. בוגרת בית ספר לאומנות ובית ספר לצילום קמרה אובסקורה. כל חיי אני יוצרת ומציירת . את הציור התחלתי בגיל מוקדם מאוד ומאז ומתמיד זוכרת את עצמי עם מכחול וצבעים. אולם רק בשנים האחרונות, בעקבות קורס לגרפיקה ממוחשבת, התוודעתי לעולם האמנות הדיגיטלית.  תחום חדש, מגוון ומסעיר. השינוי המרענן התחום זה הוא שאני יוצרת את ציוריי בעזרת תוכנות גרפיות.

 

האומנית חבצלת נבו
מוצר הדגל:
כל הציורים כאחד – כולם בניי. האסוציאטיביות ששולטת בי בכל דבר ועניין, היא זו שהביאה אותי להתעניין ולעסוק בתחום מרתק זה. בכל ציור מחדש אני נחשפת לכיוונים חדשים ומעניינים ונהנית ליצור עולם חדש ולכן קשה לי לבחור מוצר דגל אחד. כל יצירה היא הנאה מלאה מחדש.
האומנית חבצלת נבו
ההורים שלי תמיד אומרים:
אם אתה שואף למשהו, מכוון היישר למטרה, ומגלה אמונה בעצמך וכוח רצון, תגיע בסופו של דבר למטרה. וזה אכן מה שאני עושה. ברצוני לפרוץ דרך ולהגיע לאנשים רבים עם מגוון יצירותיי, להעניק למתבוננים בציוריי ערך מוסף.
מה רצית להיות כשתהיי גדולה?
מילדותי המוקדמת, רציתי לעסוק באמנות ולהצליח בתחום. כל השנים יצרתי, ציירתי והתפתחתי בכיוונים נוספים באומנות. כיום יחד עם ההכרה בתחום האומנות הדיגיטלית והרצון לפרוץ ולהגיע לתודעה של רבים ולהצליח בו, הקמתי את האתר שלי. ברצוני לשתף כל שוחר אמנות ביצירותיי, וליצור בו השראה וסקרנות. מן הסתם, אני יודעת שכל אחד יפרשו בצורה שונה.
האומנית חבצלת נבו
הצ'אנס הראשון ניתן לי:
כאשר הגעתי לתל אביב, לבית עסק המתמקד בעיצוב הבית ומכירת תמונות, הם הביעו רצון להציג את עבודותיי, זו הייתה התרגשות גדולה ופריצת דרך עבורי. הרגשה שהנה ניתן לי הצ'אנס הראשון להתקדם. בנוסף, משרד לעיצוב פנים, גם הוא גילה התעניינות בעבודותיי וזה ריגש וחיזק מחדש.
  האומנית חבצלת נבו
הדבר הראשון שאני עושה כשאני מגיעה לסטודיו: בשל טיב עבודתי, הסטודיו שלי נמצא בבית. זוהי הטריטוריה הנוחה לי ביותר, מקום בו שוררת שלווה. הדבר הראשון הוא להפעיל את כלי העבודה שלי – המחשב, ולהתחיל ליצור ציורים דיגיטליים, תוך כדי ניסוי וטעייה, עד לקבלת המוצר אליו התכוון המשורר.
כך נראה שולחן העבודה שלי: כאוס מוחלט הוא בעבורי סדר. על השולחן תמצאו  לא מעט דפים בהם אני רושמת לעצמי את רעיונותיי, ולבסוף מוציאה אותם לפועל.  על השולחן יהיה אי סדר אשר לא ימצא בו דבר. אך עבורי, זהו הסדר שלי. תמיד אמצא כל דבר במהירות ואדע היכן כל דבר מונח.
משתדלת לא ללכת לאיבוד בין ההזמנות בעזרת:
ללכת לאיבוד בין ההזמנות זוהי לא אופציה, אני בהחלט יודעת לנווט. כל לקוח יכול לבחור ציור בו הוא מעוניין, על פי המידות (רוחב ואורך) ואני אתאים עצמי לרצונו. זאת ועוד, אשמח אם לקוחות יפנו אליי, יביאו עמם רעיון משלהם, ואני אגשים את חלומם. הנאמנות והאמינות שלי כלפיי לקוחות היא מעל הכל. פיסות מידע חשובות רשומות ביומן הנייד.
האומנית חבצלת נבו
את ההשראה שלי אני מוצא:
בכל דבר! ההשראה אינה מגיעה אלי ממקור אחד. לשמחתי, את ההשראה שלי אמצע בל מקום ודבר: בסרטים, בבני אדם,מקומות, נופים, סיטואציות ובמיוחד אני נהנית לצייר פורטרטים.
 כאשר אנו עוסקים בציור דיגיטלי, את מרבית ההשראה וחומרי הגלם אני מוצאת ברשת האינטרנט ובתוכנה הגרפית באמצעותה אני יוצרת את עבודותיי. זהו עולם ומלואו, עם אין סוף אפשרויות לשינויים לכאן או לכאן, החל מהפנטזיה, לריאליסטי, אבסטרקטי, קלאסי, וכלה במחתרתי והמתריס, הכול נמצא במקום אחד, וזה כיף אחד גדול!
 
האומנית חבצלת נבו
השיעור החשוב שלמדתי מאז שהתחלתי את העסק:
סבלנות, אמונה בעצמך וביכולתך להצליח כאמן ולהיות מודעת לדרך הארוכה שמצפה לי עד בואה של ההצלחה.
אין ספק כי לפרוץ עם אומנות ולהגיע אל אנשים רבים, צריך סבלנות. אך יש לי סבלנות בדרך להגשמת החלום האישי ואני יודעת שאני בהחלט בדרך הנכונה. אני בעלת אורך רוח וסבלנות ואגשים את חלומי.
הכי קשה בלהיות אדון לעצמך:
ישנם אנשים אשר עבורם זו דרך קשה, אך עבורי, אין יותר קל מלהיות אדון לעצמך. אני בורכתי במשמעת עצמית.
האומנית חבצלת נבו
 
האומנית חבצלת נבו
בעוד חמש שנים: בהחלט הייתי רוצה להיות אמנית מוערכת וידועה, עם סגנון האופייני רק לי, כך שאנשים ידעו לזהות שאלה הן עבודותיי. זהו הדבר העיקרי שיביא לי סיפוק ואושר. כאשר ציור אותו יצרתי, זוכה להערכה מצד המתבונן ולבסוף נמכר, זו המחמאה הגדולה ביותר שניתן לקבל כאמן.
553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 733prof: 0
המלצות נוספות
בודק...