לחזות את העתיד: ההדמיות התלת מימדיות שמספקות שקט נפשי

איך אפשר לשכנע אנשים לקנות דירות בפרויקט שעוד לא נבנה? באמצעות הדמיות שכוללות פרופורציות נכונות וחומרים אמיתיים מהשטח. קשה להאמין שזה לא אמיתי

"היא עשתה עבודה מצויינת והיה בינינו שיתוף פעולה פורה מאוד", מספר אבי שטרנפלד, אחד מהאדריכלים בארץ בנושא ההרחבות הקהילתיות, על בתאל זיתוני. מדובר בפרוייקט בקיבוץ רבדים של אמפא ישראל שבעצם העסיק את זיתוני בת ה-29, מהמובילות בתחום ההדמיות התלת מימדיות בארץ ובעולם.
בתים בשכונה
 צילום: מושי גיטליס

בית פרטי במושב
בית פרטי עם חצר
בית פרטי עם חצר
בית פרטי מבחוץ עם חצר
בית פרטי מבחוץ עם חצר
בית פרטי מבחוץ עם חצר
זיתוני למדה תלת מימד וגיימינג באוניברסיטה AIT בסידני אוסטרליה, שם התמחתה בתוכנות הכי טובות מאת טובי המרצים. כשחזרה לארץ מצאה את עצמה נמשכת לתחום האדריכליות ורציתה להביא את הכלים שרכשתה במהלך השנים לעולם ההדמיות. היא החלה לבקש ספרים מחברים אדריכלים שלמדו עיצוב פנים, קראה ולמדה את שפת האדריכלות, חיברה את הידע שלה עם הידע שרכשה ויצרתי את העסק שלה.
מבנה בעיר
מגדלים בעיר
זיתוני טוענת שהדמייה טובה היא אחת לאחת במציאות, כולל פרופורציות נכונות וחומרים אמיתיים מהשטח, כדי לספק שקט נפשי. "האפקטיביות של הדמייה היא לחסוך עלויות משמעותיות ולמנוע טעויות, מה שנקרא לחזות את העתיד", היא אומרת. "אני נותנת את האפשרות הזה ואצלי זה תמיד בפרופציה האמיתית ללא זיופים של מידות לא נכונות".
מגדלים מגורים בעיר
בניין מגורים בעיר
“אנחנו מאוד מרוצים מהרמה המקצועית של בתאל', מספר עופר פוקס מחברת 'אמפא ישראל' שהינה אחד מתאגידי הנדל"ן במשק הישראלי ואחראי על ההיבט העסקי-יזמי של הפרוייקט. עלות בית ממוצע לכל דגם בית לחוד עומדת על כ-1.8 מיליון שקלים ואילו הקרקע עולה כ-1.2 מיליון שקלים למגרש. מדובר בבתים הכוללים בממוצע 5 חדרי שינה ו-3 חדרי שירותים/אמבטיה. מבחינת הרוכשים מדובר בפרויקט מאוד משתלם – המקדמה על הדגם עומדת על כ-400,000 שקלים והמקדמה על הקרקע עומדת על כ-200,00 שקלים. מה שאומר שתושב עם הון עצמי של 600,000 שקלים יכול לקנות בית צמוד קרקע עם 5 חדרים.
סלון מודרני מרווח
מטבח שיש מודרני
סלון ספה כחולה
חלל מרכזי מרווח
מרכז מסחרי
וילה ענקית עם בריכה
מבנה מגורים בעיר
בניין מגורים

553
3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חייבת כספים לספקים ועובדים

זה וואו!

הדמיה..
אחד ההדמיות היפות שראיתי..מהמם

int(0) cat: 733prof: 0
המלצות נוספות
בודק...