בשעה טובה: מחליפים את השעון – למגניב יותר!

הלילה כולנו נחליף את השעון שלנו לשעון קיץ, וזה הזמן גם להחליף את השעונים בבית לשעונים מגניבים ומעוצבים. מצאנו לכם כמה כאלה, שלא ישאירו אתכם אדישים

שעון הוא כבר מזמן לא פריט פונקציונלי שרק מראה את השעה. להיפך. מדובר באקססורי עיצובי לכל דבר, ואפילו לפעמים הוא זה שנותן את הטון לקיר שלם, למדף או לספרייה עליה הוא מוצב. החלפת השעון לשעון קיץ היא הזדמנות מצוינת לרענן את כל ארסנל השעונים בבית, ולרכוש עבורו מתנה – תכשיטים טרנדיים ומלאי שיק. רק אל תשכחו לכוון אותם לשעה הנכונה…

זמן להסתכל למעלה

המותג הספרדי NOMON מתמחה בשעונים שהופכים לחלק מעיצוב הבית. השעון הזה עשוי בעבודת יד לצד טכנולוגיה מתקדמת, ואם תרצו פריט שישתלשל מהתקרה ויתן נוכחות – הוא הבחירה בשבילכם.
שעון קירלהשיג ברשת אליתה ליווינג. צילום: יח"צ
זה הזמן הצהוב

הוא עומד, הוא בצבע צהוב טרנדי והוא מזכיר בצורתו את השעונים של פעם. קוראים לו IKEA PS 1995, הוא עשוי פלדה וניתן לתלות אותו על הקיר או להניח על מדף.
 
שעון קירלהשיג באיקאה
 
זמן למבט פנימה

השעון הזה יספק לכם הנאה מרובה לאורך כל שעות היממה. תוכלו לא רק לבהות במחוגיו, אלא גם במנגנון שבפנים. הכל זז כל הזמן!
שעון קירלהשיג ב-Arik Design. צילום: יח"צ
זמן ללכת הביתה

רויטל מרקוביץ', סטודנטית לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון HIT, עיצבה במסגרת קורס השעונים שהתקיים בשנה ד' במחלקה את "רובי" – שעון לעובדי משמרות, הממחיש באמצעות מניפה הניתנת להזזה את זמן הפנאי אל מול זמני המשמרות. ניתן לראות אותו בתערוכת "באמצע" בתתקיים במהלך פסח בתל אביב.
שעון קירצילום: יח"צ
 
זמן לאקולוגיה

בני הזוג נועה נבו ירון ואמיר ירון יוצרים מתנות ממוחזרות מהסטודיו הקטן שבביתם בדרום תל אביב. את השעון הזה הם יצרו מקופסה ממוחזרת של תרכובת מזון לתינוקות, ואף הגדילו וחיברו לה מנורה. גם אומר מה השעה וגם מדליק.
שעון קירלהשיג ב-MADAME BURDA, באתר, בפייסבוק או בחנות האטסי. צילום: שי נייבורג
שעה טובה לפנצ'ר

שעון הצמיג הזה הוא פריט חובה לכל "מאורת גברים" טיפוסית, למוסך או סתם למי שאוהב לפרק מנגנונים, להרכיב מחדש ולעשות תיקונים. אין לכם מפתח שוודי בהישג יד? שלפו את המחוג!
שעון קיר
להשיג בוואלה!שופס. צילום: יח"צ
מה השעם?

מה כבר צריך מדף קטן אם לא שעון מעוצב? בדיוק בשביל זה הומצא השעון הזה, שעשוי בחלקו משעם וצורתו מאפשרת לו לשבת בנינוחות על המדף.
שעון קירלהשיג באתר מיקאסה. צילום: הגר דופלט
 
לפתוח קצת את הראש: מילה מאיתנו לסיכום

אם אתם אוהבים שעונים, אתם לא חייבים להסתפק רק בשעוני קיר ושעוני יד. הביעו את האהבה לשעונים גם במקומות אחרים בבית, למשל באמבטיה. מרקו פיסאטו, אדריכל איטלקי, עיצב קולקציית ברזים מודרנית עבור חברת TREEMME האיטלקית, שכולה בהשראת שעונים. אחד כזה – ותגלו בדיוק כמה זמן לוקח לכם לצחצח שיניים בבוקר.
שעון קירלהשיג בלעדית ברשת נגב. צילום: יח"צ

 

 

553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 607prof: 0
המלצות נוספות
בודק...