הכתובת היתה על הקיר: כיצד תביעו את עצמכם גם על קירות הבית?

אוהבים גרפיטי ורוצים גם בבית? קיר חלק משעמם אתכם? ראו כיצד בקיר אחד אתם יכולים להגיד כל מה שיש לכם על הלב. קבלו את כל האפשרויות הכי שוות להביע את עצמכם באמצעות קירות הבית

יח"צ

לפעמים כל מה שצריך זה רק קיר כדי להגיד כל מה שיש לנו על הלב, בין אם מדובר בגרפיטי, טפט ייחודי, ציור קיר ובעצם, השמיים הם הגבול. קבלו כמה קירות שיעוררו בכם השראה להכניס חיים לקירות הלבנים אצלכם בבית.

חללים המחברים בין האדם למקום

סטודיו לוקה עיצוב במרחב הוא סטודיו רב תחומי שמתמחה בחיבור בין השפה הגרפית והמותג לאדריכלות, ממוקם על התפר שבין אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב גרפי ומיתוג. ומרכז ידע ממגוון תחומים רחב כגון: עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, תקשורת חזותית ואיור. יחד אנחנו מספקים פתרון כולל משלב גיבוש הקונספט והעיצוב, דרך הייצור ועד לביצוע של הפרט הכי קטן. מגוון הלקוחות שלנו מגיע מעולמות ההייטק, חברות מסחריות ומוסדות ציבוריים. "החזון שלנו הוא לייצר חללים המחברים בין אדם למקום, חללים מפתיעים שמעלים חיוך ומייצרים רגש". אומרת תמר סלע, בעלת הסטודיו. "בפרויקט זה התבקשנו להוסיף כיף לסביבת העבודה, אחת הדרכים המקוריות להגיע לתוצאה המתבקשת הייתה יצירת קיר שהוא בעצם משטח לגו ענק, בו העובדים יכולים לעורר את המחשבה והיצירתיות כשצריך להתאוורר ממסך המחשב."
חלל עבודה עם קיר לגו
לגו לנד. סטודיו לוקה עיצוב במרחב צילום: סטודיו לוקה
קיר לגו
קיר שלם שנועד לעודד יצירתיות. צילום: סטודיו לוקה
העיצוב במשרדים החדשים של יד 2 התבסס על גרפיקה גיאומטרית, הכולל קיר צבעוני מרכזי בחיפוי טפט מודפס של שכבות משולשים בצבעים עזים. חלונות הזכוכית לבשו פאטרן משולשים בגוונים אפורים משתנים. המשולשים יוצרים משחק בין שקיפות לאטימות והחסרתם מייצרת חלונות הצצה המקשרים בין פנים המשרדים, לחלל הפתוח.
 טפט צבעוני במשרד קיר צבעוני מרכזי בחיפוי טפט מודפס. משרדי יד 2 החדשים. סטודיו לוקה עיצוב במרחב. צילום: ערן תורג'מן.
בפרויקט נוסף, יצר הסטודיו עבור משרדי חברת הייטק, אובייקטים גרפיים תלת מימדים המשולבים ברצף המסדרון הארוך. קיר הגבס הירוק בכניסה דמוי החץ מייצר תחושה של תנועה במסדרון כאשר בהמשכו שביל האופניים מאויר ישירות על קיר הבטון החשוף המחזיק את האופניים התלויות. המראה אשר נוצר הוא דינמי, חי ומלא תנועה.
קיר עירוני במשרד
מראה דינמי ועירוני. סטודיו לוקה עיצוב במרחב. צילום: אלינה יבטושנקו
עשו זאת בעצמכם

אם אתם מעוניינים לאמץ את הסגנון ולהכניס טאצ' אישי לחלל הביתי שלכם, אתם לגמרי יכולים לעשות את זה, ובקלות יחסית, מבלי לבזבז כסף רב. דוגמא נהדרת לכך היא טפט בצביעה אישית,  טפטים המגיעים במספר כיתובים ואיורים ומאפשרים צביעה חופשית כיד הדמיון הטובה עליכם, מה שמאפשר לכל אחד מאיתנו לשנות את מראה החלל מעת לעת – להשיג בגולדשטיין גלרי טפט. החל מ 250 שקלים למטר.
 טפט גרפיטי
טפט בצביעה אישית. גולדשטיין גלרי טפט. צילום: לוק רינסן
עוד רעיון נהדר הוא הטפט המחיק, אם עד היום היינו תולים את רשימת הקניות על המקרר או על לוח שעם, ומנגד מנסים בכל שלל האמצעים להסיר את שרבוטי הילדים מהקירות, מעכשיו אפשר לנתב את היצירתיות של בני הבית לקיר אחד ייעודי, בו תוכלו להשתמש לציורים, רשימות, וכל העולה על רוחכם. הטפטים המחיקים מזכירים את לוח המורה המוכר מבית הספר, ומאפשרים לכל אחד מבני המשפחה לצייר ולכתוב בגיר על הקירות ולמחוק. את הטפט ניתן להדביק על הקיר בחדר הילדים, בחלל העבודה, או על כל משטח חלק שנבחר, מרקמו המחוספס והעדין וצבעו הירוק מדמים את הלוח המחיק המוכר, ניתן לנקות את המשטח לאחר הציור והצביעה על ידי ניגוב בספוג רטוב או מטלית לחה ולחזור ולצייר לאחר מספר דקות. החל מ-60 שקלים למר'. להשיג בגולדשטיין גלרי טפט.
  טפט מחיק גיר
טפט מחיק כמו לוחות הגיר של פעם. גולדשטיין גלרי טפט. צילום לוק רינסן

553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 607prof: 0
המלצות נוספות
בודק...