חיות וחיוכים: המוצרים שיעזרו לחיות שלכם להרגיש בבית

חיות מחמד תמיד ממלאות את ליבנו בשמחה ואהבה, ולא אחת אנו שואלים את עצמנו איך גידול החיה ומוצריה ישתלבו בבית. קבלו טיפים שיעזרו לחית המחמד שלכם להרגיש בבית בשילוב המוצרים המעוצבים של חברת מאפט שישמרו על אסטטיות הבית

 

הרבה אנשים לא מוותרים על הכיף והשמחה של הכנסת בעלי חיים לבית, שכן, מבחינתם זוהי דרך חיים. עם זאת, אנו צריכים לדאוג לאזור לינה בבית וכן למוצרים נלווים המתאימים לחיות. חברת מאפט, החברה הוותיקה בענף בעלי חיים בישראל, דואגת להתחדש עם המוצרים הכי חמים ומעוצבים בעולם, ובכך לשמור גם על אסטטיות הבית.

מיטת כלבים

 

בדומה לתהליכים זהים אשר מתחוללים בשוק המוצרים לבני האדם, גם בשוק מוצריי חיות המחמד ישנה דרישה גוברת והולכת למוצרים 'חכמים' ומעוצבים. מאפט נמצאת בחוד החנית בחיפושים בכל העולם, ובייבוא של מוצרים אלו לשווקים בישראל, במחירים אטרקטיביים.

 

כלי אוכל לכלבים

 

בשיחה שקיימנו עם רן ברון, סמנכ"ל השיווק של מאפט, קיבלנו מספר טיפים לשאלות פרקטיות:

 

מה אתה ממליץ למי שמאוד אוהב חיות אך יש לו דירה קטנה? 


"השוק כל הזמן מתחדש, ותפקידנו הוא תמיד להביא את המוצר הבא. כיום קיימים מוצרים חכמים ונוחים שיכולים לתת מענה לדירות קטנות. לדוגמא, מתקן טיפוס לחתולים בעל מספר מפלסים לגובה כך שאינו תופס שטח רב, ומאידך מהווה כמו מגרש משחקים לחתול. קיימים שירותים סגורים פינתיים לחתול, שמנצלים בצורה מקסימאלית את החלל בחדר. כמו כן, ישנם בדים מיוחדים ומרופדים, ששמים אותם על הספה וזה מייצר מיטה קטנה לכלב או לחתול. יתרון נוסף הוא שהחיה יכולה להיות קרובה לבני הבית ומבלי ללכלך את מערכת הישיבה".

מיטת כלבים

מגן ספה וכורסא

פעולטון לחתולפעלותן לחתול

 פעולטון לחתול

 

האם קיימים עזרים לחימום חיית המחמד בימי החורף הקרים?


"פרט לליין הבגדים לחיות, קיים שטיחון פליז תרמי עבה עם תחתית מיוחדת לרצפה, שאוגר ושומר על חום הגוף של החיה".

שטיחון תרמי

שטיחון תרמי מיוחד לשמירת חום גוף

 

טיפ זהב לבעלי כלב או חתול? 


"לא להזניח את הטיפול בפרעושים וקרציות! גם אם אתם גרים בעיר יש לתת לכך מענה. אחד המוצרים המתקדמים בחברה לטיפול בטפילים הוא האקטיוויל- זהו מוצר יותר ידידותי לבני האדם, מרוב המוצרים הקיים כיום בשוק, שכן הוא פועל רק במגע עם הטפיל ולכן אינו מזיק לבני האדם".

כלי אוכל לחיות

 

אלו פינוקים חדשים קיימים כיום לחיות המחמד? 


"חיות המחמד הם כמו ילדים קטנים, ואנו דואגים לפנק ולטפח אותם. בנושא האוכל קיימים חטיפים שונים כולל סושי לכלבים ולחתולים. בנושא הקוסמטיקה – קיים מגוון גדול, משמפו טבעי משמנים ארומטים, מגבונים יעודיים לניקוי העיניים והאוזניים ועד למוצרי פדיקור לציפורניים".

 

 תיק נשיאה לכלב קטן או חתול

 תיק נשיאה לכלב קטן או חתול

 

חברת מאפט בעלת ניסיון של כ-30 שנה ואמונה על ייבוא והפצת מגוון רב וחדשני של מוצרים: ממזונות וחטיפים, חומרי הדברה, צלחות מזון, רצועות לטיול, מיטות, מגרדות, מוצרי טיפוח וטיפול, ארגזי צרכים ומצע לחתולים וכו', תוך הקשבה תמידית לרחשי ליבו של הצרכן הסופי. אם בעבר, הייתה דרישה לפתרונות ייבוא פונקציונאליים אשר נתנו מענה לצרכיו של בעל החיים, כיום צריכים להביא בחשבון גם את הצרכים העיצוביים והאסתטיים של המוצרים, מבלי לוותר על מחיר תחרותי למוצר מעוצב בבית. "אם לפני 20 שנה הלקוחות בישראל היו מאושרים כשהצליחו להשיג מזון מסחרי פשוט, כיום הביקוש וההיצע השתנו ללא הכר. ה'שוק הגלובלי' הגיע גם לתחום חיות המחמד וכמעט כל מוצר שנמכר בעולם זוכה גם להגיע לצרכן הישראלי" לדברי רן ברון.

מיטת כלב

מאפט היא החברה המקצועית והגדולה בישראל בייבוא כל מוצרי האקווטיקה (אקווריומים וציודם, מזונות, תוספי מים ובדיקות). מאפט מייבאת מבחר גדול של אקווריומים וציוד ברמות שונות של מחיר, מסין ומאירופה. יחד עם הציוד הביתי מייבאת מאפט בריכות נוי וציודן במבחר של גדלים ומעניקה פתרונות גם לגינות נוי.

 

אקווריום דגים

אקווריום דגים

 

אקווריום דגים במשרד

 

 

 

 

 

 

 

553-1
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...