לא יכולים להרים את העיניים: הטרנדים החמים בעולם הריצוף

המרצפות בחדר הן כמו תכשיט שמקשט את הרצפה ובחירתן לא תמיד קלה לנו היות ואנו מבינים את השפעתן הרבה על מראה החלל. חברת חלמיש, המעודכנת בכל הטרנדים החמים בעולם, נותנת לנו סקירה על כל מה שחם ונכון לריצוף הבית. בואו לסיבוב

בחירת ריצוף לבית היא אחת המשימות המורכבות והיות והריצוף מתפזר על פני שטח גדול ונותן את הטון  לנראות החלל. קיימים אריחים בסוגים, צבעים וסגנונות שונים שמושכים אליהם את מרכז תשומת הלב העיצובית והם משמשים רהיט בפני עצמם בחדר. לשם כך, ריכזנו עבורכם את הטרנדים החמים בריצוף שיקלו עליכם את הבחירה.

משושים – שילוב של יצירתיות ויוקרה

טרנד המשושים מתאים לאנשים שרוצים לצאת מהריבוע ולהביא את היצירתיות לאזור הרצפה. אריח המשושים מגיע בגוונים, טקסטורות וצבעים שונים שיוצרים פסיפס מרשים ומיוחד במראה החדר. אחד הדגמים הבולטים הוא הדמוי קררה היוקרתי אשר משתלב באופן מושלם עם אריחי משושים מדגמים שונים. אריח המשושים לא רק נותן פתרון למראה יוקרתי ברצפה אלא יכול גם לתת מענה מושלם לחיפוי הקיר ובכך לפרוץ את היצירתיות במראה לא שיגרתי ומעניין בכל חלל החדר.
ריצוף משושים
ריצוף משושים. חברת חלמיש
ריצוף משושים ריצוף משושים. חברת חלמיש
 אמבטיה עם נוף
ריצוף משושים. חברת חלמיש

 דמוי טרצו – למראה הרטרו שיק

טרנד דמוי הטראצו בשילוב צבעוניות מיוחדת תופס תאוצה הודות למראהו המיוחד בשילוב התכונות המובילות של גרניט פורצלן. עיצוב הטרצו הינו מיוחד ושיקי ומתאים במיוחד לאלו שמחפשים את הלוק הרטרו עם צא'ט מיוחד. בעבר מרצפות  הטרצו היו מוכרות בכינוי "מרצפות שומשום" אשר היו דורשות תחזוקה מיוחדת מכיוון שעמידותן בפני שחיקה הייתה יחסית נמוכה. כיום ניתן ליהנות מהמראה השיקי והצבעוני של האריח עם איכות ועמידות של גרניט פורצן. אריחי דמוי הטרצו מגיעים בגדלים של 20/20 או 60/60 ומתאימים להדבקה על ריצוף קיים.
ריצוף טרצו
 ריצוף טרצו. חברת חלמיש 
ריצוף טרצו
  ריצוף טרצו. חברת חלמיש 
 
ריצוף טרצו
ריצוף שחור
אריחים דמוי עץ – למראה חם ואלגנטי

לחובבי מראה העץ, שלא מוכנים לוותר על המראה החם והאלגנטי אך עדיין רוצים לקבל מוצר איכותי בעל תחזוקה נוחה ועמידות גבוהה למים, אריחים דמוי עץ יספקו עבורם את המענה המושלם. הודות לחידושים טכנולוגים המתקדמים ניתן כיום לקבל תוצאה מדהימה אשר דומה מאוד למראה החומר המקורי, ולהשיג לוק יוקרתי וחם של העץ בשילוב מנצח של אריח הפורצלן ליצירת חמימות אשר עוטפת את החלל. יתרון נוסף, חיפוי זה נותן מענה נהדר כריצוף חוץ לטובת השגת המראה האלגנטי של העץ בכניסה לבית, במרפסת או ליד הבריכה, והינו בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר החיצוניים.
אריחים דמוי עץ מסביב לבריכה
 אריחים דמוי עץ. חברת חלמיש 
ריצוף משושים בחדר רחצה
ריצוף משושים. חברת חלמיש
הגודל כן קובע – סדרת Marble Large 

אריח הענק בגדלים שונים כמו: 120/240 ,120/120 ס"מ המאפשרים מראה נקי ויוקרתי אשר מספקים מבט נקי על החלל לא חיתוכי האריח. המראה הקלאסי יוצר מראה מרשים על ידי המשכיות של הטקסטורות השונות על גבי האריח תוך צמצום אזורי החיבור למראה המשכי והגדלת החלל. האריחים מגיעים בעובי 6.5 מ"מ וזמינים בגדלים שונים ומרשימים המתאימים לחיפוי קיר ורצפה. הקולקציה החדשה מגיעה במראה שיש עדין ויוקרתי הניתנת לשילוב ומשחק עם אריחים שונים.
ריצוף שיש בחדר רחצה  סדרת Marble Large. חברת חלמיש
ריצוף שיש
  ריצוף שיש
  סדרת Marble Large. חברת חלמיש

 

 

553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המלצות נוספות
בודק...