BVD

אבן קיסר

אבן קיסר

אבן קיסר החברה הראשונה בעולם שהשתמשה בקוורץ טבעי – אחד החומרים החזקים בטבע – כמרכיב עיקרי בתהליך הייצור שלה

אודות בעל המקצוע

היופי, האיכות, העמידות והמגוון המרהיב המאפיינים את משטחי הקוורץ של אבן קיסר, הופכים אותם לבחירה הראשונה של לקוחות מגוונים בכל העולם.

אבן קיסר פיתחה, לראשונה בעולם, את השימוש בקוורץ הטבעי כתחליף לשיש ולגרניט והיא מייצרת ומשווקת משטחים המורכבים מ-93% קוורץ טבעי. לקוורץ, בהיותו אחד המינרלים החזקים בטבע, שפע של יתרונות על פני מרבית חומרי הגלם הנפוצים, לרבות אבן טבעית, כדוגמת שיש וגרניט. הטכנולוגיה החדשנית של אבן קיסר עושה שימוש ביתרונותיו של הקוורץ במבחר פתרונות פרקטיים, מגוונים ועמידים לאורך שנים.

הטכנולוגיה החדישה, הפיתוח הבלתי פוסק של המוצר והעיצובים העדכניים של משטחי הקוורץ של אבן קיסר יוצרים יחד שילוב ייחודי בין צורה, צבע ופונקציונאליות.

ההרכב הייחודי של משטחי הקוורץ המבטיח עמידות בפני כתמים ושריטות, הופך אותם לבחירה המושלמת למשטחי עבודה למטבח, עיצוב חדרי אמבטיה,דלפקים, ריצוף, שולחנות, לחיפוי קירות ולשימושים רבים אחרים המאפשרים עיצוב חדשני.

משטחי הקוורץ של אבן קיסר אידיאליים לכל אורח חיים ומציעים הרמוניה מושלמת בין עמידות לעיצוב, בין קלות ביישום לתוצאה עוצרת נשימה ובין חוזק ויציבות להשראה ומעוף.

מהי "אבן קיסר" ?
החלוצים והמובילים בעולם משטחי הקוורץ .

אבן קיסר הייתה החברה הראשונה בעולם להשתמש בקוורץ טבעי – אחד החומרים החזקים בטבע – כמרכיב המרכזי במשטחים שלה. בכך הובילה מהפכה בשוק זה.

היופי, החוזק והעמידות יוצאי הדופן של הקוורץ מהווים ערובה למוצר שעולה לאין שיעור על אבן טבעית ועל משטחים מלאכותיים אחרים. משטחי אבן קיסר, המיוצרים מכ-93% קוורץ טבעי ומכמות קטנה של פיגמנטים ופולימרים ?רפיים, חזקים מגרניט, אך בה בעת גמישים ממנה פי ארבעה וכן עמידים בפני כתמים, קילוף וסדקים. תכונות אלה הופכות אותם למרכיב אידיאלי בחדרי אמבטיות, לכיורים, למטבחים, למדרגות, לדלפקים שונים, לחיפויים, לציפויים, לאריחים ,למרצפות ועוד – הן בבתי מגורים, הן במבנים ציבוריים והן במבנים עסקיים (לרבות מסעדות, ברים ובתי קפה).

ייצור בטכנולוגיה חדשנית
בזכות שני המפעלים המייצרים בטכנולוגיה חדשנית וארבעה קווי ייצור ממוכנים באופן מלא, לאבן קיסר יכולת ייצור שנתית של יותר משני מליון מטרים מרובעים.

אנו באבן קיסר, מחויבים לנסות ולהפיק את המיטב מן החידושים הטכנולוגיים : מעבדות המחקר והפיתוח שלנו, הממוקמות בצמוד למפעלים , אמונות על שיפור האיכות של מוצרינו ועל פיתוח מוצרים חדשים וטכנולוגיות תעשייתיות חדשות. 

לצפייה בסרטון על העסק:

מופיע בכתבות
טען עוד